To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Gry - Jaką grę aktualnie katujecie ?

ChodnikowyWilk - 2014-04-09, 20:18

Haha no rzeczywiście, jakoś nie zwróciłem na to uwagi, to tłumaczy podobieństwo tych gier :D
Adijos - 2014-04-09, 20:18

Teraz katuję Swordigo :diabelek:
Davos - 2014-04-09, 23:35

Antybristler napisał/a:
Cytat:
Ostatnio gram w Risena, niemal kopia Gothica, a wiadomo że jak kopiować to od najlepszych. Również śmiertelnie wciągająca jak Gothic.


Eee, przecież i Risena i Gothica robiła Piranha Bytes :)


Po wydaniu Gothic 3 JoWood pokłóciła się z Piranhą o coś i do pracy przy dodatku do G3: Zmierzch Bogów zatrudniła jakichś hindusów, którzy ten dodatek spieprzyli kompletnie. A Piranha zrobiła w tym czasie właśnie Risena. Jakie wrażenia z gry, Chodnikowy? Bo słyszałem, że Risen jest całkiem dobry.

ChodnikowyWilk - 2014-04-10, 14:46

Jak Gothic ci się podobał, to Risen też. Klimacik jest, dobra grafika zwłaszcza z Hd mod packiem, mnóstwo pobocznych zadań, misji, duży świat.
Davos - 2014-04-12, 00:32

ChodnikowyWilk napisał/a:
Jak Gothic ci się podobał, to Risen też. Klimacik jest, dobra grafika zwłaszcza z Hd mod packiem, mnóstwo pobocznych zadań, misji, duży świat.


Czyli taki Gothic bis, tylko z inną fabułą :) Jak mi kiedyś wpadnie w ręce i będę mieć trochę czasu to odpalę i sprawdzę sam jak to wygląda.

Adijos - 2014-04-13, 18:18

Fishing Simulator 2
Moris299 - 2014-04-19, 23:59

Od jakiegoś czasu zastanawia mnie jak można grać w goat simulator. O co tam w ogóle chodzi? Ja nawet pobierać tego nie mam zamiaru. Grał ktoś?
SlownikOrtograficzny - 2014-04-20, 00:02

Tam w sumie o nic nie chodzi. Biegasz kozą i niszczysz wszystko co stanie ci na drodze, potem gra się buguje, patrzysz i nie wierzysz co się dzieje na ekranie. Taka zabawa na 15 minut. Niewarta tych 10$.
Sharvari - 2014-04-20, 00:08

ja tam się bawiłam więcej niż 15 minut. jest dużo achievementów, mutacji i dodatków i lubię ten poyebany humor. ale widziałam komentarze osób krzyczących "nie grajcie w to!!! ta gra jest zbugowana i bez fabuły!!!!!1111 to nie symulator życia kozy tylko jakieś gunwo!!!!!1" więc mnie żadne hejty już nie zdziwią.
widzu - 2014-04-20, 00:22

Super Crate Box!

Polecam i pozdrawiam, widzu.

V - r - 2014-04-20, 00:25

Super Metroid, Metroid Fusion, Metroid Zero Mission, Dead Space i Cookie Clicker :>
Davos - 2014-04-20, 00:34

Sharvari napisał/a:
ja tam się bawiłam więcej niż 15 minut. jest dużo achievementów, mutacji i dodatków i lubię ten poyebany humor. ale widziałam komentarze osób krzyczących "nie grajcie w to!!! ta gra jest zbugowana i bez fabuły!!!!!1111 to nie symulator życia kozy tylko jakieś gunwo!!!!!1" więc mnie żadne hejty już nie zdziwią.


Nie grałem w to, ale za sam fakt, że twórcy wpadli na taki niekonwencjonalny pomysł i go zrealizowali należy im się plus. Szkoda, że z tego co słyszałem nie ma tam opcji uciekania przed Arabami :)

Sharvari - 2014-04-20, 00:41

ta gra, a raczej same jej koncepcje były tylko żartem, ale w internetach tak to się spodobało, że zrealizowali to i wydali w prima aprilis :p to studio jest amatorskie i widać mają fajne poczucie humoru, a kozą zdobyli sobie sławę i fanów :D i nawet umieścili siebie w tej grze: http://youtu.be/v0aK2TbupTU?t=4m51s (i mają piękne obrazy leleni na ścianach <3 3 nawet chciałam je do sygny dać ale wybrałam wilczka)
Moris299 - 2014-04-25, 13:30

W 2048 na Androida miałem 4096 w jednym klocku :D
Antybristler - 2014-06-19, 23:25

icywind napisał/a:
Ja zacząłem ostatnio w Minecrafta i nawet sobie "domek" strzeliłem :P
Jakby ktoś chciał obejrzeć:
https://www.dropbox.com/s...zve/gospoda.tar
Brak jeszcze poddasza, na którym będzie najpewniej więcej pokoi i biblioteka, oraz piwnicy z magazynem :P


A to mój domek. Na serwerzu.
http://i.imgur.com/4IdFGHg.png

Adijos - 2014-06-20, 11:40

ładny :D Jak jeszcze grałem w MC, to razem z trzema takimi znajomymi założyliśmy serwer, zbudowaliśmy miasto. Wszystko sami :D Mój ratusz był najzayebistszy.


Ogólnie teraz katuję International Volleyball 2009

icywind - 2014-06-20, 12:03

Malutki taki, ja bym się w czymś takim nie pomieścił ze wszystkim :P
Na serwerach mimo wszystko nie lubię grać. Wolę sam ujarzmiać świat od początku

Adijos - 2014-06-20, 12:11

Wojny frakcji są niezłe :D
Pamiętam jak byłem w jednej takiej słabej frakcji i napadła na nas najsilniejsza na serwerze. Zabiłem trzech od nich i tym sobie załatwiłem miejsce w tamtej frakcji. Limit był od 16 lat, a dla mnie zrobili wyjątek i przyjęli jak miałem 12.

Antybristler - 2014-06-20, 12:20

icywind napisał/a:
Malutki taki, ja bym się w czymś takim nie pomieścił ze wszystkim :P
Na serwerach mimo wszystko nie lubię grać. Wolę sam ujarzmiać świat od początku


Cóż takie tam są działki :D
Ale domek ma kilkanaście pięter piwnic, więc można się pomieścić i jeszcze nawet podziemne farmy zrobić :)

icywind - 2014-06-20, 12:33

Skąd mieli wiedzieć ile masz lat?

[ Dodano: 2014-06-20, 12:34 ]
Antybristler napisał/a:
icywind napisał/a:
Malutki taki, ja bym się w czymś takim nie pomieścił ze wszystkim :P
Na serwerach mimo wszystko nie lubię grać. Wolę sam ujarzmiać świat od początku


Cóż takie tam są działki :D
Ale domek ma kilkanaście pięter piwnic, więc można się pomieścić i jeszcze nawet podziemne farmy zrobić :)

Ale farmy pod ziemią chyba wolniej rosną bo nie mają naturalnego źródła światła



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group