To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Powitalnia - No cześć...

MissMonneypenny - 2014-01-19, 13:05
Temat postu: No cześć...
Moja przygoda z Wami rozpoczęła się dokładnie 1237 dni temu. Przez większość czasu byłam jednak tylko cichym obserwatorem, gdy pewnego dnia zaryzykowałam, założyłam konto, wrzuciłam coś, co uważałam za warte Waszej uwagi i od razu trafiłam na główną... :P Na forum było mi nie po drodze, za to bacznie śledziłam komentarze pod screenami. Poza wymienionymi powyżej czynnościami, na co dzień robię... No właśnie ciężko to określić. Być może na takie szczegóły trzeba zaczekać, trochę lepiej się poznać... Choć ze mną nie będzie łatwo, bo jak idzie wywnioskować z powyższych słów jestem osobą raczej zważającą na to, co chcę powiedzieć i być może ze strachu przed krytyką czy nieprzychylnymi odpowiedziami wypowiadam się raczej mało.
Mimo wszystko liczę na... udaną konwersację?

Adijos - 2014-01-19, 13:07

Witamy kolejną kobietę ;)
ProFace - 2014-01-19, 13:08

Witaj. Teraz szczególnie strach coś skomentować, bo jest ograniczony czas edycji. :P
widzu - 2014-01-19, 13:09

Hey Hi Hello
AnswersMaster - 2014-01-19, 13:19

I tak już całkiem dużo o Tobie wiemy. Jesteś tajemnicza i ostrożna w internecie. Jesteś dziewczyną w wieku moich sióstr z Koszalina. Masz konto na mistrzach pół roku, jesteś cichym obserwatorem, nie jesteś łatwa, obawiasz się krytyki, lubisz żyrafy i jako admin wiem jak masz na imię, ale to na razie zostawię dla siebie...aaa zapomniałbym, dzień dobry.
monjiczq - 2014-01-19, 13:29

ahoj!
MissMonneypenny - 2014-01-19, 13:32

AnswersMaster napisał/a:
I tak już całkiem dużo o Tobie wiemy. Jesteś tajemnicza i ostrożna w internecie. Jesteś dziewczyną w wieku moich sióstr z Koszalina. Masz konto na mistrzach pół roku, jesteś cichym obserwatorem, nie jesteś łatwa, obawiasz się krytyki, lubisz żyrafy i jako admin wiem jak masz na imię, ale to na razie zostawię dla siebie...aaa zapomniałbym, dzień dobry.

Piątka z interpretacji :) Dzień dobry wszystkim...

Antybristler - 2014-01-19, 13:36

Cześć. Żółw z Tobą.
KicerK - 2014-01-19, 14:20

Uszanowanko :)
Vania - 2014-01-19, 18:26

Tak sobie czytam poszczególne powitania i akurat Ty podałaś najwięcej informacji. Same suche fakty to za mało by coś o kimś powiedzieć, natomiast Ty przedstawiasz siebie :)
Witaj.

MissMonneypenny - 2014-01-19, 18:30

Ale wielu przy takich powitaniach na forach wypisuje wprost swoje zainteresowania, hobby, ulubioną muzykę czy sport. Chciałam to pominąć, ale jak widać z nawet takich niby "nijakich" słów da się rozszyfrować osobowość.
Davos - 2014-01-19, 19:46

Witaj :)

Ostrożność w necie na pewno nie zaszkodzi, w końcu nigdy nie wiadomo, kto jest po drugiej stronie łącza:



Ale już tak bardziej poważnie: mamy nadzieję, że się do nas przekonasz przynajmniej na tyle, by wstawić jakiegoś avatara ;)

Sharvari - 2014-01-19, 20:04

ale my tu mamy takiego samego wojtka. tylko się wiek nie zgadza i broda.
Moris299 - 2014-01-19, 20:08

Witaj w naszych progach!
Surrealista - 2014-01-19, 20:12

hej:)
Jemszyszki - 2014-01-19, 20:30

cze
Vania - 2014-01-19, 20:41

MissMonneypenny napisał/a:
Ale wielu przy takich powitaniach na forach wypisuje wprost swoje zainteresowania, hobby, ulubioną muzykę czy sport. Chciałam to pominąć, ale jak widać z nawet takich niby "nijakich" słów da się rozszyfrować osobowość.


Może nie tyle rozszyfrować osobowość, bo w końcu ocenianie po jednej wypowiedzi jest co najmniej śmieszne. Jednakże daje nam to już jakieś informacje o Tobie, poznaliśmy kilka z twoich cech :)

MissMonneypenny - 2014-01-19, 20:55

Niestety nie do końca te, z których moge być dumna, ale koniec już o tym, bo chyba nie to jest celem rozmów na tym forum :P
Cześć, cześć każdemu po kolei!

Samara - 2014-01-19, 22:05

Hej :-D
saRenia - 2014-01-20, 04:27

saRenia wita nową użytkowniczkę forum. :)
MissMonneypenny napisał/a:
jak idzie wywnioskować z powyższych słów jestem osobą raczej zważającą na to, co chcę powiedzieć i być może ze strachu przed krytyką czy nieprzychylnymi odpowiedziami wypowiadam się raczej mało.

Wydaje mi się że jesteś bardzo podobna do mnie w komentowaniu i w takiej powściągliwości w internecie, więc pewnie byśmy się dogadały :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group