To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Archiwum - Dział dotyczący innych serwisów

Antybristler - 2014-01-18, 23:25
Temat postu: Dział dotyczący innych serwisów
Wpadłem na pomysł, żeby powstał dział dotyczący innych serwisów z rodziny demotywatorowatych czyli demoty, komixxy, piekielni i te mniejsze. W tym dziale każdy serwis miałby swój oddzielny wątek, a w każdym wątku dyskutowalibyśmy i wrzucalibyśmy jakieś ciekawe znaleziska :)
Sharvari - 2014-01-18, 23:28


AnswersMaster - 2014-01-18, 23:29

hmm...forum o mistrzach, a nie o innych stronach, na taki jest zbiorczy dział "ciekawostki z innych stron" możecie sobie załozyć w nim temat "demotywatory " "joe monster" i tam wrzucać swoje znaleziska, nic szerzej nie trzeba i tak spodziewam się małego zainteresowania.
Pingvin - 2014-01-18, 23:32

A nie dałoby się zrobić działu w dziale? Już gdzieś tak jest, więc niech ten dział będzie w ciekawostkach z innych stron.
Antybristler - 2014-01-18, 23:34

Pingvin napisał/a:
A nie dałoby się zrobić działu w dziale? Już gdzieś tak jest, więc niech ten dział będzie w ciekawostkach z innych stron.

Może być subforum w ciekawostkach z innych stron.

AnswersMaster - 2014-01-18, 23:35

tak przykładowo to jakei tematy chcielibyście dawać do tego subdziału? np. do subdziału "demotywatory"? Jakie tematy tam widzicie? naprawdę nie starczy Wam sam temat demotywatory zbiorczy? o.O
Sharvari - 2014-01-18, 23:39

cała kategoria na jedną stronkę? i ile tam tego będzie: 'najlepsze demoty', 'najgupsze demoty', 'co warto plusowac' i wszystko co mamy tutaj o miszczach? IMO jeden temat z najlepszymi wykopami jest najlepszy, a nawet takiego nie ma. tak jak zrozumiałam potrzebę działu 'polityka', tak nie rozumiem tej.
Pingvin - 2014-01-18, 23:42

Nie nie, chodziło o subdział w innych stronach pt. "inne strony tego typu" , a w nim zbiorcze.
Jemszyszki - 2014-01-19, 01:57

Nie wchodzę na inne strony. A fajne rzeczy wrzucam w śmiesznych gifach czy obrazkach. Dla mnie to subforum zbędne.
AnswersMaster - 2014-01-19, 11:51

Jemszyszki napisał/a:
Nie wchodzę na inne strony. A fajne rzeczy wrzucam w śmiesznych gifach czy obrazkach. Dla mnie to subforum zbędne.

No właśnie! Po co dzielić na subfora, skoro znaleziska z tych stron mają już swoje działy, są śmieszne filmiki, smieszne obrazki i nie wiem po co to dzielić na smieszne obrazki z demotów i śmieszne filmiki z joe monstera, itd. wygodniej jak wszystko w jednym miejscu.

Surrealista - 2014-01-19, 11:52

Jestem na Tak, kuba?
Davos - 2014-01-19, 23:41

Nie rozumiem za bardzo pomysłu tworzenia osobnego działu, jest już dział "ciekawostki z innych stron" i można w nich tworzyć tematy o danej stronie. Nie przesadzajmy z mnożeniem działów, bo zrobi się chaos.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group