To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Cytaty

Adijos - 2014-01-07, 18:45
Temat postu: Cytaty
Nasz ulubione cycaty. Wiem, że jest już temat w polityce, ale nie każdy tam się interesuje i właściwie są tam same cytaty polityczne.
Więc zaczynam cytatami z Wiedźmina:

Cytat:
"Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy."



Cytat:
"Jaskier obejrzał się nagle.
- Ktoś jedzie za nami - powiedział podniecony. - Na wozie!
- Niesłychane - zadrwił wiedźmin, nie oglądając się. - Na wozie? A ja myślałem, że tutejsi jeżdżą na nietopyrzach. "




Cytat:
"Ludzie (...) lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni (...) Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć.



Cytat:
"Myśmy są porządni złodzieje, nie jacyś polityczni. Myśmy się na władzę nie zamachiwali. Myśmy ino kradli."


Cytat:
"Niech mnie kleszcze oblezą, jeśli nie traktuję was lepiej niż powietrze. Powietrze dla przykładu, zdarza mi się zepsuć, na co wobec was nie ośmieliłbym się żadną miarą. "



Cytat:
"Na bogów, ja też znam takie, które ładniej odmawiają, niż ona daje. "



Cytat:
"- Co jest w tej manierce, Geralt?

- Gorzałka. Chcesz?

- No chyba. "

Cytat:
Każdy szermierz dupa, kiedy wrogów kupa.


Cytat:
Lambert cáen me a'báeth aep arse.

Idiom zastosowany przez Triss komentujący niechęć Lamberta do zbyt częstych kąpieli czarodziejki. Tłumaczony może być jako: Lambert może mnie pocałować w dupę.



Aktualnie tylko z Wiedźmina bo MW:TW2 nie chce mi się odpalać ;)

Zaknafein - 2014-01-07, 18:55

Baldur's Gate.

Viconia napisał/a:
Shar prowadzi mą dłoń

Od pewnego czasu ten tekst Viconii brzmi jakoś tak inaczej...

A ulubione wszystkie już wrzuciłem w tamtym temacie ;)

Jemszyszki - 2014-01-07, 19:15

A to mój ulubiony cytat z Wieśka:
Zoltan Chivay napisał/a:
- Moją ogromną przywarą - wyjaśnił - jest niepohamowana dobroć. Ja po prostu muszę czynić dobro. Jestem jednak rozsądnym krasnoludem i wiem, że wszystkim wyświadczyć dobra nie zdołam, Gdybym próbował być dobry dla wszystkich, dla całego świata i wszystkich zamieszkujących go istot, byłaby to kropelka pitnej wody w słonym morzu, innymi słowy: stracony wysiłek. Postanowiłem zatem czynić dobro konkretne, takie, które nie idzie na marne. Jestem dobry dla siebie i dla mego bezpośredniego otoczenia.

widzu - 2014-08-17, 19:36

Krokorok napisał/a:
Sharvari i też przeciwko mnie lasko? Nie moge dziewczyna mnie wyśmiewa :zalamka: Idę popełnić samobójstwo :sadangel:

RudaMaupa - 2014-08-20, 16:43

Stephen King napisał/a:
Zabijanie dla pokoju jest jak pieprzenie się dla cnoty.


Terry Pratchett napisał/a:
Wewnątrz każdego starego człowieka tkwi młody człowiek i dziwi się, co się stało

bartek82r - 2014-08-20, 17:15

Cytat:

Szyszek - 2014-08-23, 19:21

ZróbmySobieKupę napisał/a:
Życie to zbiór chwil, pięknych lub nie, przedzielonych pustką.

V - r - 2014-08-23, 19:24

Drew Carey napisał/a:
Yah, das de yoo-po yah dee hoo!

widzu - 2014-08-23, 19:53

Cytat:
Budyń to świetny deser, ale nie nadaje się jako sanki

Adijos - 2014-08-27, 01:07

Słownik Ortograficzny napisał/a:
Szalone rzycie szałtboksa

V - r - 2014-08-28, 02:03


ZSK - 2014-08-28, 17:20

Czemu nie. Dzięki temu zaprawa staje się lepiej urabialna, "tłuściejsza".
Davos - 2014-08-28, 18:39

Był gdzieś taki programik, który mieszał różne zdania i generował z tego cytat podobny do tego, który napisał Moris. Nie korzystałes czasem z niego Moris?
Ktoś ten program kiedyś nawet wrzucił na forum.

[ Dodano: 2014-08-28, 18:40 ]
Albo to nie był program tylko jakaś strona internetowa, whatever.

qtasiorro - 2014-08-28, 18:41

To Adijo był twórcą, o ile się nie mylę.
brutalka - 2014-08-28, 18:59

Wiedźmin: Co słychać?
Baranina: Stare ku.rwy nie chcą zdychać.

Dragon Age:

Bohater: To wasz król?
Sten: Qunari nie mają królów.
Bohater: Co zatem mają?
Sten: Mało cierpliwości.

Mass Effect:

Urdnot Wrex: Dziwne, że muszę się przyjaźnić z jedynym turianinem we wszechświecie, który myśli że jest zabawny.
Garrus Vakarian: To pomyśl, jak ja się czuję. Miałem nienawidzić krogan, ale potem zjawiłeś się ty i zalałeś mnie swoim ciepłem i serdecznością.



Garrus Vakarian: Jestem Garrus Vakarian, a to jest moje ulubione miejsce na całej Cytadeli. Chyba postawię tu jakiś pomnik: ta broń w brązie, żeby cała galaktyka się dowiedziała...
Shepard: Że jesteś mistrzem w strzelaniu do butelek. Cieszę się, że jesteś blisko, Garrusie. Kto wie, kiedy wybuchnie bunt butelek.

(Po zawodach w strzelaniu do butelek, w których Shepard umyślnie spudłował, pozwalając wygrać Garrusowi.)


Shepard (stojąc na dachu budynku wznoszącego się nad zbiornikiem wodnym): Może damy nurka do basenu?
Garrus Vakarian: Najwidoczniej nigdy nie widziałeś pływających turian. Masa chlapania i wierzgania. Oprócz momentów, kiedy się topimy.
Shepard: Masz rację. Pewnie znowu musiałbym ratować ci tyłek.
Garrus Vakarian: Za te wszystkie razy, kiedy to ja wyciągałem cię z pożaru. Noveria, Feros, Ilos... Niezłą mieliśmy jazdę, co, Shepard?
Shepard: W takich chwilach wiesz, kto jest twoim prawdziwym przyjacielem. To nie ten, który biega dookoła, szukając drogi ucieczki. To ten, który stoi u twojego boku na dobre i na złe i nigdy cię nie opuści. Mam szczęście, mogąc powiedzieć, że znam taką osobę.
Garrus Vakarian: Ja też. (Po chwili): Chyba mi się teraz nie oświadczysz, co?



EDI: Może porozmawiamy o tym, w jaki sposób skłonić Jeffa do zadeklarowania swoich uczuć.
Shepard: Nie myśl o tym w taki sposób. To musi przyjść naturalnie. Potrzebna jest chemia.
EDI: Rozumiem. Jest dużo środków farmaceutycznych, które mogłabym zastosować do wywołania pożądanego stanu emocjonalnego.

(Ssztuczna inteligencja EDI stara się dowiedzieć, jak nakłonić Jokera do wyznania jej uczuć.)

V - r - 2014-08-28, 19:02

brutalka napisał/a:
Wiedźmin: Co słychać?
Baranina: Stare ku.rwy nie chcą zdychać.


:1m:

Przypomnę jeszcze mój ulubiony tekst Talara:
"No raczej, kur.wa, nie inaczej. Gratuluję dedukcji. As wywiadu, kur.wa mać."

Davos - 2014-08-28, 19:10

Cytat z "Bożych Bojowników" Sapkowskiego. Nie chce mi się teraz szukać więc przytaczam z pamięci:

"... uprawiali to co, Szarlej zwykł nazywać opartym jedynie na pożądaniu zjednoczeniem nie będącym owocem usankcjonowanego przez Kościół przymierza. Reszta świata nazywała rzecz znacznie krócej i znacznie dosadniej"


W ogóle Trylogia Husycka Sapkowskiego, to kopalnia dobrych cytatów. Podobnie jak Wiedźmin czy Saga Lodu i Ognia :) No i w Gothicu też są genialne teksty, ale nie będę ich przytaczać, bo raz, że jest ich tam od cholery, a dwa, że to jest raczej humor sytuacyjny więc byście nie załapali, jeśli w Gothica nie graliście. Ale bardzo polceam :)

V - r - 2014-08-28, 19:20

IMO Trylogia Husycka jest dużo lepsza od Sagi Wiedźmińskiej. Też jakimś cytatem zarzucę:
"Polityka ma dwa cele – porozumienie i konflikt. Porozumienie osiąga się, gdy jedna ze stron zaczyna udawać, że wierzy w dyrdymały opowiadane przez drugą…"

Adijos - 2014-08-28, 20:15

V - r napisał/a:

IMO Trylogia Husycka jest dużo lepsza od Sagi Wiedźmińskiej.

Gusta i guściki :D

V - r - 2014-08-28, 20:16

No przecież napisałem "IMO" :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group