To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Stres przed powrotem do szkoly

Lilith - 2020-11-08, 13:05

Antybristler napisał/a:
Czasami śni mi się, że niby co prawda pracuję, ale trzeba chodzić do szkoły i tu nagle wyskakuje jakiś sprawdzian, nieodrobiona praca domowa i stres w chuj. Budzę się potem z nieopisaną ulgą

Ile razy ja miałam takie sny :/

Davos - 2020-11-08, 13:36

A potem dzwoni budzik o 6 rano i można z nieopisaną ulgą iść do januszexu na 8 godzin :troll:
Antybristler - 2020-11-08, 17:23

Davos napisał/a:
A potem dzwoni budzik o 6 rano i można z nieopisaną ulgą iść do januszexu na 8 godzin :troll:

Żebyś wiedział. Za januszex chociaż dostaję pieniądze.

kotmaalealamakota - 2020-11-09, 12:51

ja bym chętnie wróciła do szkoły :D a bardziej do tamtych lat szkolnych. Mniej problemów, właściwie to żadnych. teraz to chujnia chujnie chujnią pogania :niegit:
Moris299 - 2020-11-09, 13:55

zazdroszczę ludziom którzy nie mieli nigdy żadnych problemów w szkole :|
JankielKindybalista85 - 2020-11-09, 14:03

Większość ludzi miała problemy w szkole (to znaczy ja akurat nie, ja byłem problemem w szkole a to trochę coś innego), chodzi o to, że te problemy w porównaniu z problemami codziennego dorosłego życia są, w znacznej większości, niczym.

Oczywiście jest błędem takie myślenie, a zwłaszcza mówienie, jak sam masz dzieci. Wtedy to przeciwnie, przypomnij sobie jak to było z tamtej perspektywy. A zdecydowana większość rodziców tego nie robi i lecą takie teksty: jakie ty masz problemy? Poczekaj aż dorośniesz, to będziesz miał dopiero problemy!

I oczywiście to prawda ale jednocześnie chyba jedna z bardziej chujowych rzeczy jakie można powiedzieć dziecku.

RudaMaupa - 2020-11-09, 14:51

"Czym się dołujesz, jak dzieci w Afryce cierpio!"
Czy właśnie nie o tym mówi przysłowie:
Zapomniał wół jak cielęciem był?

[ Dodano: 2020-11-09, 14:51 ]
Aczkolwiek ja też wolałabym nie wracać do szkoły, a koszmary o maturze i jakimś powrocie do przeszłości są naprawdę do dupy. :niegit:

Davos - 2020-11-10, 23:13

JankielKindybalista85 napisał/a:
ale jednocześnie chyba jedna z bardziej chujowych rzeczy jakie można powiedzieć dziecku.


Ano racja.
Co jednak nie zmienia faktu, że czasy szkolne to były ogólnie fajne czasy, nie to co teraz. Kiedyś to kurła było :PP

Saskia - 2020-11-10, 23:46

Hmmm... ja akurat wolny czas, luz i mniej obowiązków odkryłam niedawno, po studiach. Ale miałam dziwną szkołę. Zaletą młodości jest to, że jest więcej perspektyw rozwoju i miejsca na naukę i błędy.
Ciekawostka: zawsze miałam alergię na szkołę objawiającą się wysypką na kostce. Pojawiała się pod koniec września, zanikała przez święta i ferie, a potem wracała aż do wakacji. Często kończyłam z raną na kostce.

Antybristler - 2020-11-11, 14:05

Cytat:
Ciekawostka: zawsze miałam alergię na szkołę objawiającą się wysypką na kostce. Pojawiała się pod koniec września, zanikała przez święta i ferie, a potem wracała aż do wakacji. Często kończyłam z raną na kostce.


Bym nie uwierzył, gdybym sam nie miał czegoś podobnego. Tylko ja dostawałem wysypki jak mieszkałem w holandii z jednym patusem. Jak się wyprowadził to jak renom odjoł. A bałem się, że jakiś świerzb złapałem od niego czy coś.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group