To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Stres przed powrotem do szkoly

WojtekVanHelsing - 2014-01-05, 20:39
Temat postu: Stres przed powrotem do szkoly
07.01.2014 to czas powrotu do szkoly.. Nie wiem jak sobie poradzic.. niby po 4 tygodniach 16 dni ferii ale... no nie moge...

Nie bede chodzil o 2:00 spac tylko o 0:00.. ewentualnie 0:30 czy 1:00... Bede wstal o 7:00 i musial isc do budy.

Bede przesiadywal w niej 7h

Bede znowu musial zapisywac te bzdury w zeszycie

Beda sie musial uczyc

Bede musial nauczyc sie matmy, biologii, angielskiego..


Nie wytrzymam... Kiedy te pieprzone ferie.

Adijos - 2014-01-05, 20:41

WojtekVanHelsing napisał/a:
Nie wytrzymam... Kiedy te pieprzone ferie.

http://www.terminyferii.pl/ferie2014/

WojtekVanHelsing - 2014-01-05, 21:03

Ja wiemn k**8a kiedy.. ale nie wytrzymam
ProFace - 2014-01-05, 21:34

To puść.
duken - 2014-01-05, 22:01

wojtuś jak ty nie o drugiej tera chodzisz spać tylko o piątej albo i jeszcze później XD
WojtekVanHelsing - 2014-01-05, 22:13

Bo wczoraj spalem do 16:00 bo zasnalem o 7:00 gdzies wiec... Nie moglem zasnac wie.. w sumie to ja juz 30h nie spie
Davos - 2014-01-06, 14:42

No cóż, na to nie ma rady, życie nie składa się z samych fajnych chwil i czasem trzeba pocierpieć ;) Spróbuj szukać jakichś pozytywów w tym, czego nie lubisz, wtedy łatwiej Tobie będzie to przezwyciężyć. Nie lubisz szkoły? Pociesz się, że znów spotkasz się z kumplami. Albo że powkurzasz trochę nauczycieli ;) Albo zbliżającymi się z każdym dniem feriami. I tym, że są tacy ludzie, którzy już nie mają ani ferii, ani wakacji, ani żadnych długich przerw świątecznych i wam ich zazdroszczą ;)
Jemszyszki - 2014-01-07, 00:00

A potem studia i praca.. No chyba, że uda Ci się pracować w tym co Cie nie znudzi i nie obrzydnie. Tak to już jest, tak to zostało ustalone w czasach rewolucji przemysłowej i jeszcze nikt tego nie zmienił.
WojtekVanHelsing - 2014-01-07, 00:04

Jemszyszki napisał/a:
A potem studia i praca.. No chyba, że uda Ci się pracować w tym co Cie nie znudzi i nie obrzydnie. Tak to już jest, tak to zostało ustalone w czasach rewolucji przemysłowej i jeszcze nikt tego nie zmienił.


1. Skad wniosek, ze bede studiowal? 7/8 osób na studiach to s idioci którzy studiowac nie powinni.. wiekszosc osób nie powinna studiowac, wiekszosc studiuje tez by sie "spelnic".. mnie nie ciagnie. Jak juz chcialbym cos studiowac to politologie ale nie wytrzymam studiów i prace jednoczesnie a nie chce dlugo studiowac

2. Praca to co innego. .robi sie w niej to co sie umie, nie trzeba sie uczyc nowych rzeczy, robi sie jedno i to samo.. gdybym mial chodzic do szkoly by tylko dodawać i odejmowac to nie bylo by ZADNYCH problemów.

Love178 - 2014-01-07, 00:21

WojtekVanHelsing napisał/a:
Jak juz chcialbym cos studiowac to politologie ale nie wytrzymam studiów i prace jednoczesnie a nie chce dlugo studiowac

W tej chwili na politologii siedzą takie pały, że byś nie wytrzymał. Bardziej by Ci się opłacało kupić sobie we własnym zakresie wszystkie potrzebne książki i je przeczytać, a potem udowadniać swoją wiedzę w plenerze. Ewentualnie jak już papier szkoły wyższej jest potrzebny, to najlepiej wziąć coś związanego z biznesem, wiedza na ten temat zawsze się przyda :p

Jemszyszki - 2014-01-07, 00:21

Skąd takie statystyki? Zresztą jak to mówi stare powiedzenie "Nigdy nie mów nigdy".

Co do drugie pkt jesteś w 100% w błędzie. Świat nie stoi w miejscu i człowiek powinien uczyć się wciąż do zmieniającego się rynku. W sumie zdziwiłeś mnie, takie komunistyczne podejście podałeś... "nie trzeba sie uczyc nowych rzeczy, robi sie jedno i to samo". Czyżby socjalistyczny zastój dla dobra narodu? A co z ewolucją i nowymi technologiami?

Sharvari - 2014-01-07, 00:22

WojtekVanHelsing napisał/a:
1. Skad wniosek, ze bede studiowal? 7/8 osób na studiach to s idioci którzy studiowac nie powinni.. wiekszosc osób nie powinna studiowac, wiekszosc studiuje tez by sie "spelnic".. mnie nie ciagnie. Jak juz chcialbym cos studiowac to politologie ale nie wytrzymam studiów i prace jednoczesnie a nie chce dlugo studiowac

8/8 osób na studiach robi to żeby mieć pracę, bo wszędzie tego wymagają.

co do powrotu do szkoły, to trzeba po prostu zaakceptować fatum.

AnswersMaster - 2014-01-07, 00:23

Stresujesz się przed szkołą? Przecież znasz dobrą receptę, zwal sobie, na pewno Ci pomoże ;)
WojtekVanHelsing - 2014-01-07, 00:38

love178, polityka z papierkiem lepiej sluchaja.

Jemszyszki, Bedde strzelal, ze do konca mojego zycia funkcja spawacza itp. nie zostanie w 100% wyeliminowana..

Sharvari, mi wielu mówilo ze chce sie ksztalcic aby sie rozwijac.. glupie ale przynajmniej mogli by to robic za swoje pieniadze.. jak nie maja.. to gówno mnie to obchodiz.

icywind - 2020-11-07, 07:20

chciałbym ferii ;(
Całkiem_Dobry_Chłop - 2020-11-07, 17:25

Nie martw się. Będą. Jakoś w lutym albo marcu.
icywind - 2020-11-07, 17:32

Dla ciebie będą
Całkiem_Dobry_Chłop - 2020-11-07, 18:23

Yaaay :grimer:
Davos - 2020-11-08, 01:32

Kurde jak ja bym chciał mieć dziś takie problemy jakie opisał Wojtek w pierwszym poście :D
Antybristler - 2020-11-08, 12:44

Ja bym nie chciał mieć takich problemów. Szkoła jest zjebana.
Czasami śni mi się, że niby co prawda pracuję, ale trzeba chodzić do szkoły i tu nagle wyskakuje jakiś sprawdzian, nieodrobiona praca domowa i stres w chuj. Budzę się potem z nieopisaną ulgą :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group