To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Humor - Cała Polska czyta dziennikarzom

widzu - 2018-02-11, 19:23

JankielKindybalista85, ten system się sprawdza, bo jak po wyliczeniu wychodzi im że skoczkowie musieliby mieć pojebane wyniki to zawody są PRZEKŁADANE. A tutaj co, jednego zdejmowali 7 razy z belki bo wiatr i ledwo skoczył bo nie mógł stać na nogach.
Moris299 - 2018-02-11, 19:28

Davos napisał/a:
No nie do końca bo podczas normalnych zawodów, gdy wiatr robi takie cyrki to albo się kończy zawody po 1 serii, albo odwołuje konkurs. Wczoraj mieliśmy sytuację, gdy większość skoczków wchodziła i schodziła z belki startowej co najmniej dwa razy, a Simon Amman aż 5 razy (nigdy do tej pory czegoś takiego nie widziałem), a dodajmy to tego jeszcze fakt, że piździło niemiłosiernie więc ci zawodnicy, którzy musieli przez kilka minut czekać na mrozie i wietrze na swój skok skarżyli się, że im nogi sztywniały, a to już ma diametralnie duży wpływ na oddany skok.
A wczorajszy konkurs śledziłem jednocześnie w tv i na necie i już w 1 serii widziałem sporo tweetów pisanych przez polskich komentatorów, że ten konkurs to parodia i że wiatr zupełnie wypacza wyniki (mimo, że wtedy Hula od jakiegoś czasu był liderem więc teoretycznie nie powinni narzekać). Z Polaków i tak najgorzej miał nie Stoch, ani Hula, tylko Kubacki. On trafił w najgorsze warunki ze wszystkich i po prostu nie miał szans niczego ugrać. Mimo, że w formie jest świetnej, co pokazywał we wszystkich ostatnich skokach.

Rozumiem jeszcze argumenty, że na igrzyskach nie powinno się kończyć zawodów po 1 serii bo to w końcu impreza, która jest raz na 4 lata więc mistrz olimpijski powienien oddać 2 zajebiste skoki, a nie tylko jeden. No spoko. Tyle, że mogli i powinni przenieść konkurs na inny dzień i poczekać na poprawę pogody. Biorąc pod uwagę fakt, że następny konkurs jest dopiero w sobotę, nie byłoby to żadnym problemem. Ten wczorajszy można by rozegrać dziś lub jutro i może udałoby się to zrobić w dużo bardziej sprawiedliwych warunkach.


chyba na olimpiadzie nie ma czegoś takiego jak przeniesienie konkursu na inny dzień

Davos - 2018-02-11, 19:35

Moris - jeśli są do dyspozycji jeszcze inne terminy, w których można rozegrać konkurs to jak najbardziej można go przenieść. Zresztą wcale dużo nie brakowało, by tak się stało wczoraj: https://sport.onet.pl/zimowe/skoki-narciarskie/walter-hofer-bylem-krok-od-zakonczenia-konkursu/ev6kbx0
https://sport.onet.pl/pjongczang-2018/skoki-narciarskie/adam-malysz-nie-rozumiem-czemu-nie-przeniesiono-konkursu/nt82pe8

JankielKindybalista85 - 2018-02-11, 19:48

Aaaa, no to jak tak się sprawy mają to wkurwienie jest słuszne i konkurs powinien być w diabły odwołany i przeniesiony. Ale czego się spodziewać po koreusach?
Całkiem_Dobry_Chłop - 2018-02-12, 21:00

Ten uczuć kiedy chciałeś cisnąć beke z Pyongyangu, a ci zaczeli o skokach gadać :troll:
Davos - 2018-02-22, 20:14


JankielKindybalista85 - 2018-02-22, 22:46

Jebany mały wybredny gówniak. Nie dość że chciał umrzeć to jeszcze przy tym grymasił: nie, ja nie chcę tak zwyczajnie, beznadziejnie i nijako umierać, ja chcę umrzeć w hospicjum.
krojechleb - 2018-02-22, 23:06

Ale za to Lewy jak się ładnie zachował klasa sama w sobie
Lilith - 2018-04-04, 20:01

TVP wygrało cały rok nagłówkiem na belce <3


Love178 - 2018-04-04, 21:37

Yhm, więc pomimo tego, że ich ankietę wygrał "homoburdel", wybrali to figlarne określenie Chujrowskiego
krojechleb - 2018-04-05, 10:34

i jeszcze trzeba podkreślić że minister był z rządu Tuska zamiast jego nazwisko podać
Love178 - 2018-04-06, 20:31

A faktycznie, to brzmi niemal jakby Tusk był tym ministrem xD
ChodnikowyWilk - 2018-04-22, 17:57


Love178 - 2018-05-01, 21:57

http://www.rp.pl/Spolecze...nastolatki.html

To jest "artykuł", który jest napisany tak źle...
Jest napisany tak źle, że nawet nie wiem od czego zacząć odnośnie tego jaki on jest zły ;__;
On po prostu za nic w świecie nie odnosi się do sprawy, która się w rzeczywistości toczy
Sprawy, która by wymagała pięciu kolejnych artykułów informujących o dalszych losach sprawy, więc lepiej już, żeby nie napisać o tym w ogóle niż żeby wysrać coś takiego
Naprawdę nie rozumiem dlaczego ten pismak postanowił o tym napisać, zobaczył, że temat "gorący" w Japonii, więc o nim napisze, ale jednocześnie nie zagłębi się w niego w ogóle, bo na pewno nikt z wydarzeń w tamtym kraju nie będzie go "rozliczał"
Dlatego chyba wysmatuję maila do redakcji z wypunktowaniem wszystkiego, co w tym artykule jest źle, a jest to każde jedno jego zdanie. I dopiszę, żeby tego redaktora najlepiej wywalić, nie zrobią tego, ale jego rola przy tym artykule jest tak śmieszna jak on się starał żeby "śmiesznie" ta sprawa wyglądała...

Davos - 2018-05-12, 23:57


Antybristler - 2018-05-13, 00:08

Zajebiście! :D
icywind - 2018-05-13, 00:23

Ale się cieszę :grimer:
Love178 - 2018-05-13, 13:11

Super!
widzu - 2018-05-13, 16:35


Davos - 2018-05-13, 21:02




Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group