To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Lindsay lohan - Co uzywki robią z człowiekiem/kobietą

Love178 - 2014-01-03, 02:23

Która z gwiazd nie miała kontaktu z narkotykami? Podaje się im je na uspokojenie kiedy się mocno stresują. I z tego prędzej czy później wychodzą nałogowcy.
WojtekVanHelsing - 2014-01-03, 16:54

Cytat:
mówił że jak sobie to wstrzykniesz, czujesz się wspaniale, jest to tak cudowne uczucie że nie można tego do niczego porównać (nawet do ogromnej przyjemności z fapania ;] )


To zalezy od techniki... ja jestem profesjonalista a ten to pewnie walic nie umie tylko trzepie z 3 minuty i tyle.. amator jak cholera... przedewszystkim nalezy zacisnac miesci to wtedy intensywnosc jest wieksza.. dodatkowo oddychac wolniej i jak juz chcesz dojsc do zatrzymac i dalej walic.. Jestem profesjonalista z prawie 5letnia praktyka. Mozna mi zaufac..

Barbra, Ona byla jedna z najpiekniejszych aktorek jakie widzialme (ona, bridget reaganm laska z zaguionych i jakas inna..) NIe wiem jak mozna sie tak spieprzyc dla jakiejs przyjemnosci.. jak mowilem o selekcji naturalnej wsród cpunó to mialem na mysli jakiegos zula.


love178, Ja nie bralem..

duken - 2014-01-05, 02:49

a wojtuś zaś o trzepaniu...
WojtekVanHelsing - 2014-01-05, 04:15

SlownikOrtograficzny napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:
brzozik70043704352251515 napisał/a:
jak dla mnie to jeden z najlepszych tematow Wojtka, widac, ze sie chlop napracowal ;)

a wracajac do tematu.. :) to znam ja tylko z pierwszego zdjecia i nawet nie pamietam w jakim filmie grala


To byl "Nie wierzcie bliźniaczkom".. popularny na poczatku XXI w. w Polsce.. co jakis czas go emituja.

Grala tam podwóje role

Niestety grała również w tandetnej komedii romantycznej pt. "Całe szczęście", którą miałem nieprzyjemność obejrzeć.


Obejrzalem ja teraz.. nie jest taka zla.. gra tam tez kapitan kirk z nowego star treka..

ProFace - 2014-01-05, 18:45

Lubię ta aktorkę. Grała jeszcze w filmie "Garbi ( chyba xd)" "Złośnice" i jeszcze w jakiś
WojtekVanHelsing - 2014-01-05, 18:50

ja tez lubie.. ogladalem te filmy...

ogólnie to jest dobra aktorka.. w miare.

Najlepsza jest w "Twarda sztuka".. to juz jest naprawde rewelacyjny film jak dla mnie



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group