To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Archiwum - O co tu chodzi?

ProFace - 2014-01-01, 21:09
Temat postu: O co tu chodzi?
Zauważyłam fakt, że dużo osób nie wie o co chodzi użytkownikowi, nijakiemu Veonowi z gifem i napisem w jego opisie.
link do profilu: http://mistrzowie.org/user/Veon
link do gifa: http://24.media.tumblr.co...qk2xao5_500.gif
napis: ANALIZA ZAKOŃCZONA

Pragnę przedstawić wam moją interpretacje tej o to veonowej myśli.

Twórca opisu chciał najpierw zwrócić naszą uwagę na napis przed linkiem, który został napisany capsem. "ANALIZA ZAKOŃCZONA" to może znaczyć, że Veon coś sprawdzał, analizował, wnioskował, zauważył no i coś wywnioskował. Nawiązując do jego poprzednich opisów, w których podkreślał fakt, że szuka swojego nowego miejsca w internecie, można stwierdzić, że zakończył swoje poszukiwania.

Zajmę się teraz gifem.
Gif przedstawia jakieś przerażone dziewuchy w tle i różowowłosą laskę na pierwszym planie, która najpierw jest schowana przed zbliżającym się ciemnym niczym po bokach gifa za jakimś kijem, a na jej twarzy widnieje pewność siebie, i potem, gdy to ciemne nic się cofa i ona wyłania się znad kija, a sama laska ma minę jakby coś dostrzegła.

Intepretacja. Przerażone dziewuchy i różowowłosa laska oznacza to, że veon jest rudy i nikt się nie chce do niego zbliżać, ciemne nic to jest odchłań internetu, a veon dostrzegł swoje miejsce w internecie LUB dostrzegł podstęp, knucia innych użytkowników, którzy się na niego uwzieli, zmieniając opisy i go obrażać.
To może oznaczać, że veon już nie pojawi się na mistrzach bo znalazł swoje miejsce, lub będzie się chciał jakoś odgryźć i zamierza coś knuć.

DZIĘKUJE. Możecie się z tym nie zgadzać, albo napisać własne interpretacje.

Sharvari - 2014-01-01, 21:15

a ja myślę, że 'analizował' mistrzów i jak se radzimy i jak zobaczył że go nie lubimy to ją zakończył. a gif przedstawia mangozyebowe lolitki które lubi i tyle w temacie. w poprzednim opisie też miał sygnaturkę ;o
JankielKindybalista85 - 2014-01-01, 21:15

A może ta analiza co jest zakończona to analiza kału? Gif informuje, że Veon, mimo mrocznej chmury obawy i zwątpienia, okazał się zdrowy, otrzyma książeczkę sanitarno-epidemiologiczną i będzie mógł podjąć pracę w KFC więc, skoro już będzie miał zajęcie, oleje internety z Mistrzami na czele.
Sharvari - 2014-01-01, 21:16

tak też może być.
AnswersMaster - 2014-01-01, 21:19

No to też się pokuszę o inną teorię (choć troszkę podobną), żeby nie było nudno i było w czym wybierać, a więc "co autor miał na myśli"

Napis "ANALIZA ZAKOŃCZONA" jak już zauważyła PRO znaczy, że coś sprawdzał. Możliwe jednak, że chodziło mu o nas, sprawdzał nasze reakcje.
Wie, że jest atakowany przez Marcina i myśli, że tym Marcinem jestem ja. Myśli, ze to my forumowicze go atakujemy. Gif przedstawia sytuację w której jest atakowany, ale on ten atak odpiera. Tym odparciem może być właśnie to,, że ma wyebane, albo że rezygnuje z mistrzów, albo że szykuje zemstę.

JankielKindybalista85 - 2014-01-01, 21:22

A te przerażone dooopeczki w tle to jego groupies, które on - nawet nie mrugnąwszy powieką - bohatersko osłonił przed chmurą hejtu, która wylali na niego jego dawni mistrzowscy kompani? Tyz prowda.
Love178 - 2014-01-01, 21:28

Misiu napisał/a:
że ma wyebane, albo że rezygnuje z mistrzów, albo że szykuje zemstę.

Mi się wydaje, że bardzo nie ma wyebane, ale nie wie co zrobić, przez co wymyśla sobie wojenkę z nami. Może nawet boi się być olany. Poza Tym najbardziej się zgadzam z Twoją interpretacją :)

AnswersMaster - 2014-01-01, 21:36

Misia napisał/a:
Poza Tym najbardziej się zgadzam z Twoją interpretacją :)


Najdziwniej napisane "Kocham Cię" jakie w życiu widziałem. Też Cię kocham ;D

ProFace - 2014-01-01, 21:48

OOO AM widzę, że komuś udało się ukraść komuś serce. Gratulacje. :D
Adijos - 2014-01-01, 21:51

ProFace napisał/a:
OOO AM widzę, że komuś udało się ukraść komuś serce. Gratulacje. :D

Ktoś ma tu rację ktoś.

widzu - 2014-01-01, 21:52

(Tu wstaw suchara o sankcjach karnych ustawowo przewidzianych za kradzież)
monjiczq - 2014-01-01, 23:54

w pełni popieram grzejnika, bo niedługo veon pomyśli że jest celebrytą w internetach i będzie wszędzie
Zaknafein - 2014-01-02, 00:30

AnswersMaster napisał/a:
Misia napisał/a:
Poza Tym najbardziej się zgadzam z Twoją interpretacją :)


Najdziwniej napisane "Kocham Cię" jakie w życiu widziałem. Też Cię kocham ;D



Anyway. Veon pewnie liczył, że jak wróci na mistrzów to zaczniemy go błagac oto żeby wrócił, ale się tego nie doczekał.
The end.

Love178 - 2014-01-02, 00:41

widzu napisał/a:
(Tu wstaw suchara o sankcjach karnych ustawowo przewidzianych za kradzież)

Typu że ,,grozi dożywociem"? :P

Co z tym, że Veon nas tu czyta jest bardzo możliwe, więc może faktycznie lepiej to skończyć albo przenieść na sb.

widzu - 2014-01-02, 00:43

No, skoro myślisz o nim poważnie...
Davos - 2014-01-02, 00:47

widzu napisał/a:
(Tu wstaw suchara o sankcjach karnych ustawowo przewidzianych za kradzież)


Proszę bardzo:
Art. 278 Kodeksu Karnego
§ 1. Kto zabiera w celu przywłaszczenia cudzą rzecz ruchomą,
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto bez zgody osoby uprawnionej uzyskuje cudzy program komputerowy w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.
§ 3. W wypadku mniejszej wagi, sprawca
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
§ 4. Jeżeli kradzież popełniono na szkodę osoby najbliższej, ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.
§ 5. Przepisy § 1, 3 i 4 stosuje się odpowiednio do kradzieży energii lub karty uprawniającej do podjęcia pieniędzy z automatu bankowego.


;)

Mam podobne odczucia jak Grzejnik. Myślę, że Veon wstawił taki, a nie inny opis, żeby wzbudzić zainteresowanie forumowiczów i sprawdzić naszą reakcję: czy go będziemy prosić żeby wrócił, wyzłośliwiać się czy pozostaniemy obojętni. Tak czy inaczej, ja nadal nie mogę się nadziwić, że można obrazić się z powodu takiej pierdoły jak funkcja you i manifestacyjnie opuścić miejsce, w którym się jednak jakiś czas udzielało. Nawet kobietom foch przechodzi góra po paru dniach (no może niektórym trochę później ;) ), a tu mamy do czynienia z prawdopodobnie bezpowrotnym odejściem.

Jemszyszki - 2014-01-02, 12:07

w sumie jaki to anime?
Antlion - 2014-01-02, 14:17

A teraz moja interpretacja: Veon korzysta z tego, że jest znany (sam bym korzystał :p ) i zamieszcza na swoim profilu gif, który tak naprawdę nic nie znaczy i nie posiada ukrytej treści. Podpisuje ten gif "ANALIZA ZAKOŃCZONA", aby przyciągnąć uwagę potencjalnego odwiedzającego (wielkie litery nie są tu bez znaczenia). W taki sam sposób działa właśnie szumnie nazywana "sztuką" tzw. sztuka nowoczesna - te "dzieła" nie przedstawiają nic, a jednak niektórzy ludzie interpretują je jako wybitne arcydzieła sztuki abstrakcyjnej. To, że Veon to czyta i jest bardzo zadowolony z szumu, jakiego wywołało to "zagranie", jest bardzo możliwe.
KicerK - 2014-01-02, 15:46

Ja myślę, że skoro zauważył, że czytamy jego opisy to postanowił dać coś takiego żebyśmy się zastanawiali o co chodzi. Udało mu się.

[ Dodano: 2014-01-02, 15:47 ]
W sumie to samo napisał Grzejnik



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group