To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Wojtek - Jak bylem mały to ktos robil nam na zlosc i sikal na drzwi

Davos - 2013-12-30, 02:39
Temat postu: Re: Jak bylem mały to ktos robil nam na zlosc i sikal na drz
WojtekVanHelsing napisał/a:
Jak mialem 8 lat to jakas menda szczala a czasem srała nam pod drzwi.. kiedys pilnowalem i czekalem na to jak ten facet co trzyma kredens w fakcie

Gdyby o tym doniesc do faktu to artykuł wygladalby tak

Obrazek

Mieliscie moze podobne przypadki?


Pewnie jakiś sąsiad, któremu podpadliście. Swoją drogą ty to masz przygody... :D

A jeśli to jest śmiech, to jak wygląda płacz/krzyk?

Jemszyszki - 2013-12-30, 02:53

U mnie na osiedlu jest taki problem. Ktoś notorycznie obsikuje drzwi wejściowe do klatek schodowych. Co jakiś czas (trudno stwierdzić kiedy dokładnie) wybiera sobie klatki i je obsikuje. Smród jest masakryczny i unosi się przez dzień do dwóch. W sumie zachodzą pytania czy to nie jest więcej niż jedna osoba, bo tak mniej więcej 2 klatki są obsikiwane danego czasu.

Nikt jeszcze nikogo nie przyłapał, wpierw każdy winę zwalał na imprezowiczów którzy zawiani nie trafiają do toalet. Ale kurde, żeby to tak w każdej klatce?? I to notorycznie? Zresztą po którymś razie już większość na to uwagę zwraca i Ci co robią imprezy czy imprezują :| . Najbardziej się wkurzają osoby odpowiedzialne na trzymanie czystości na osiedlu. Ile można takie miejsca myć? Dochodzi do tego, że ludzie chcą zakładać monitoring... Mówię wam masakra jakaś, bo jak z tym walczyć jak nie wiadomo kiedy ten sikający problem znowu uderzy?! No i gdzie, żadna klatka nie jest bezpieczna... =|

Davos - 2013-12-30, 03:07

Pewnie jakieś żule. Moja babcia mieszka na Ratajach w Poznaniu i jak ją odwiedzam, to jeżdżę windą, z której za każdym razem wali moczem. No kurde, wiele mogę zrozumieć, ale czemu żule upodobały sobie notoryczne sikanie w windzie, tego nie pojmę chyba nigdy...
Jemszyszki - 2013-12-30, 03:19

Problem w tym, że ja nie mieszkam na starym blokowisku. To małe osiedle a bloki nie mają więcej niż 4 piętro. Do tego znajdujemy się trochę na uboczu, różnica taka od inny osiedli w okolicy, że nie jesteśmy ogrodzeni płotem :v.

To pierwsza taka sytuacja i do tego wygląda jakby ktoś nas specjalnie trollował. Albo to taki moje wyobrażenie.

Davos - 2013-12-30, 03:23

Może jakaś gówniarzernia robi Wam brzydki kawał. W końcu złośliwość ludzka, podobnie jak głupota, jest nieograniczona :)
widzu - 2013-12-30, 10:48

Jemszyszki napisał/a:
To małe osiedle a bloki nie mają więcej niż 4 piętro.


Moje bloki mają dwa piętra (nie licząc parteru jako piętro) lub trzy (licząc parter jako piętro).
Wygrałem.

RudaMaupa - 2013-12-30, 10:56

Ooo, chińczyk.

Swoją drogą trzeba Ci przyznać, że masz jaja.

widzu - 2013-12-30, 11:01

Jesteś pewna że napisałaś w dobrym temacie?
RudaMaupa - 2013-12-30, 11:10

Tak. No to uwaga, extended version:

Ooo, Wojtek przez te zmrużone oczka wygląda niczym chińczyk rasowy z okrzykiem bojowym na ustach,

Swoją drogą trzeba przyznać, że mimo nieustannych tortur, jakim są poddawane, Wojtka jaja nadal są widoczne - wrzucić zdjęcie bez idealnego make-upu i odrysowanego uśmiechu to naprawdę sztuka. Któż inny by się odważył?

widzu - 2013-12-30, 11:15

wlsz? :D
Adijos - 2013-12-30, 11:30

Dla wszystkich tych, którzy uważają, że Wojtek jest smutny:

WojtekVanHelsing - 2013-12-30, 13:33

Jemszyszki napisał/a:
U mnie na osiedlu jest taki problem. Ktoś notorycznie obsikuje drzwi wejściowe do klatek schodowych. Co jakiś czas (trudno stwierdzić kiedy dokładnie) wybiera sobie klatki i je obsikuje. Smród jest masakryczny i unosi się przez dzień do dwóch. W sumie zachodzą pytania czy to nie jest więcej niż jedna osoba, bo tak mniej więcej 2 klatki są obsikiwane danego czasu.

Nikt jeszcze nikogo nie przyłapał, wpierw każdy winę zwalał na imprezowiczów którzy zawiani nie trafiają do toalet. Ale kurde, żeby to tak w każdej klatce?? I to notorycznie? Zresztą po którymś razie już większość na to uwagę zwraca i Ci co robią imprezy czy imprezują :| . Najbardziej się wkurzają osoby odpowiedzialne na trzymanie czystości na osiedlu. Ile można takie miejsca myć? Dochodzi do tego, że ludzie chcą zakładać monitoring... Mówię wam masakra jakaś, bo jak z tym walczyć jak nie wiadomo kiedy ten sikający problem znowu uderzy?! No i gdzie, żadna klatka nie jest bezpieczna... =|




Zróbcie tak


1. Robicie dziure w drzwiach zeby wygodnia w nia bylo jszcec
2. Czekacie az zul wsadzi w nia pale
3. Jedna osoba lapie ja kabinerkami
4. Druga przepala fiuta palnikiem.

[quote="Davos"]
WojtekVanHelsing napisał/a:

A jeśli to jest śmiech, to jak wygląda płacz/krzyk?


Normalnie... becze i tyle

[ Dodano: 2013-12-30, 13:34 ]
Rudamaupa - Oj tam oj tam... Wstyd to nie fast food zebym zwracal na niego uwage

[ Dodano: 2013-12-30, 14:05 ]
Czytelniku! Ale pamietaj!

Masz sie nie smiac bo..


Pingvin - 2013-12-30, 22:00

WojtekVanHelsing napisał/a:


Zróbcie tak


1. Robicie dziure w drzwiach zeby wygodnia w nia bylo jszcec
2. Czekacie az zul wsadzi w nia pale
3. Jedna osoba lapie ja kabinerkami
4. Druga przepala fiuta palnikiem.


Popłakałem się... Tak jak z tym tekstem o stawaniu... To jest tak oczywisty trolling że nie wiem po co ktoś tu jeszcze odpowiada. Ale jaja ty tu masz, wszyscy cię nienawidzą, a wrzucasz swoje zdjęcia, i to takie dość kompromitujące.

[ Dodano: 2013-12-30, 22:00 ]
Btw- Fajny stanik leży z prawej.

[ Dodano: 2013-12-30, 22:01 ]
I jeszcze ta półka za tobą- myjesz się w pokoju, czy masz telewizor w łazience?

brzozik70043704352251515 - 2013-12-30, 22:19

Wojtek trolluje tutaj wszystkich tymi zdjeciami, nikt o zdrowym umysle by czegos takiego nie dodal...

edit. napisalem o zdrowym umysle wiec zapewne sie mysle.

widzu - 2013-12-30, 22:20

CENTRALNEI
WojtekVanHelsing - 2013-12-30, 22:38

Pingvin napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:


Zróbcie tak


1. Robicie dziure w drzwiach zeby wygodnia w nia bylo jszcec
2. Czekacie az zul wsadzi w nia pale
3. Jedna osoba lapie ja kabinerkami
4. Druga przepala fiuta palnikiem.


Popłakałem się... Tak jak z tym tekstem o stawaniu... To jest tak oczywisty trolling że nie wiem po co ktoś tu jeszcze odpowiada. Ale jaja ty tu masz, wszyscy cię nienawidzą, a wrzucasz swoje zdjęcia, i to takie dość kompromitujące.

[ Dodano: 2013-12-30, 22:00 ]
Btw- Fajny stanik leży z prawej.

[ Dodano: 2013-12-30, 22:01 ]
I jeszcze ta półka za tobą- myjesz się w pokoju, czy masz telewizor w łazience?


To je mój pokój

[ Dodano: 2013-12-30, 22:39 ]
brzozik70043704352251515 napisał/a:
Wojtek trolluje tutaj wszystkich tymi zdjeciami, nikt o zdrowym umysle by czegos takiego nie dodal...

edit. napisalem o zdrowym umysle wiec zapewne sie mysle.



Ja nie jestem normalny.

Ale nie jestem tez nienormalny

Ja jestem ponadnormalny!

brzozik70043704352251515 - 2013-12-30, 22:54

Prosze nie dodawaj takich zdjec poniewaz smutno mi sie zrobilo, jeszcze chwila i bedzie mi Ciebie naprawde szkoda.
WojtekVanHelsing - 2013-12-30, 22:58

Nie bardziej niz mi ciebie.
Pingvin - 2013-12-30, 23:06

To skąd takie rzeczy wzięły się w twoim pokoju?
WojtekVanHelsing - 2013-12-30, 23:10

Pingvin napisał/a:
To skąd takie rzeczy wzięły się w twoim pokoju?


Mam lodówke z pepsi i innymi napojami

szafke z roznymi rzeczami... mam tam dyski itp.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group