To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki ze świata i kraju - Intel buduje fabrykę pod Wrocławiem

ChodnikowyWilk - 2023-06-16, 20:48
Temat postu: Intel buduje fabrykę pod Wrocławiem
Intel planuje w Polsce inwestycję, która ma pochłonąć 4,6 mld dol. i stworzyć 2 tys. miejsc pracy w samej firmie i kolejne tysiące u jej dostawców. Nowy zakład ma wyjść naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na półprzewodnikowe układy scalone i pomóc w realizacji celów UE w tym obszarze.

https://businessinsider.com.pl/biznes/intel-wybuduje-pod-wroclawiem-wielki-zaklad-polska-wchodzi-do-gry-o-rynek/vd7cl3t

Co tu dużo mówić, wspaniała wiadomość

Lilith - 2023-06-17, 16:03

Wiedziałam już parę dni temu, ale myślałam, że zaszedł tu troll i tytuł tematu brzmi "Jankiel buduje fabrykę pod Wrocławiem". W oczach mi się najwyraźniej pierdoli ze zmęczenia.
Davos - 2023-06-18, 22:45

No i spoko :git:


Lilith napisał/a:
ale myślałam, że zaszedł tu troll i tytuł tematu brzmi "Jankiel buduje fabrykę pod Wrocławiem"


:haha:

JankielKindybalista85 - 2023-06-19, 19:28

Dementuję.
icywind - 2023-06-24, 22:19

Podobno największa zagraniczna inwestycja w historii Polski. Przynajmniej jutuby tak mówią. I dobrze. Więcej ofert pracy to większe zarobki :-)
Antybristler - 2023-06-25, 10:21

Cytat:
Więcej ofert pracy to większe zarobki :-)

Więcej ofert pracy to więcej sprowadzania ludzi z jakichś zapomnianych krajów, żeby tylko więcej nie zapłacić. I oczywiście więcej płaczu, że młodzi są roszczeniowi i nie chce im się pracować.

[ Dodano: 2023-06-25, 10:21 ]
I więcej zwalania obowiązków na aktualnie zatrudnionych, bo coraz trudniej jelenia znaleźć.

icywind - 2023-06-25, 11:45

Nikomu się nigdy nie chciało pracować poza ludziom z rozdmuchanym ego którzy patrzą na siebie i na swoją wartość przez pryzmat swojej pracy
Lilith - 2023-06-25, 11:50

Mi też się nie chce pracować, ale pracuję. Teraz janusze płaczą nie na Millenialsów, tylko na Zetki. Cóż, Millenialsi przestają być postrzegani jako gówniarze, bo najmłodsi mają 27 lat, a najstarsi 42 i już przez jakiś czas są na rynku pracy.

Prawda jest taka, że to żadna roszczeniowość, tylko się bardziej szanują od poprzednich pokoleń. Iksy i najstarsi Millenialsi mieli przejebane, bo bezrobocie i dzicz na rynku pracy były niesamowite i nie mieli innego wyjścia. Teraz sytuacja jest inna i janusz sobie nie pożeruje tak bardzo jak dawniej i mu dupa o to pęka.

icywind - 2023-06-25, 12:17

Antybristler napisał/a:
Więcej ofert pracy to więcej sprowadzania ludzi z jakichś zapomnianych krajów, żeby tylko więcej nie zapłacić

Wtedy przyjadą tu ze swoim majątkiem, będą pracować i wydawać pieniądze, kupować i gospodarka Polski pójdzie do góry. Każda firma chce zapłacić jak najmniej jest w stanie ale w okolicach Wrocławia to najmniej już wygląda inaczej niż koło Lublina bo firm IT jest od groma

[ Dodano: 2023-06-25, 12:23 ]
Lilith napisał/a:
Mi też się nie chce pracować, ale pracuję. Teraz janusze płaczą nie na Millenialsów, tylko na Zetki. Cóż, Millenialsi przestają być postrzegani jako gówniarze, bo najmłodsi mają 27 lat, a najstarsi 42 i już przez jakiś czas są na rynku pracy.

Prawda jest taka, że to żadna roszczeniowość, tylko się bardziej szanują od poprzednich pokoleń. Iksy i najstarsi Millenialsi mieli przejebane, bo bezrobocie i dzicz na rynku pracy były niesamowite i nie mieli innego wyjścia. Teraz sytuacja jest inna i janusz sobie nie pożeruje tak bardzo jak dawniej i mu dupa o to pęka.

Ludzie którzy niedawno przyszli lub teraz przychodzą na świat są już oczyszczeni z tego karmicznego długu który sprawiał, że musieli lizać dupę szefowi Januszowi i widzą życie jako coś dużo większego niż praca. To oczywiście u Januszy wywołuje wręcz strach, ale to coś jak najbardziej pozytywnego. Nie chce ci się pracować? To fantastycznie, to znaczy, że pracowałaś nad sobą

Antybristler - 2023-06-25, 12:35

icywind napisał/a:
Nikomu się nigdy nie chciało pracować poza ludziom z rozdmuchanym ego którzy patrzą na siebie i na swoją wartość przez pryzmat swojej pracy


Albo ludzie z bogatych rodzin, co muszą podkreślać jak to SAMAMU doszli do majątku. Np kulczyk z tym roznoszeniem ulotek xD

ChodnikowyWilk - 2023-06-25, 13:49

Trzeba żyć w takim świecie jaki jest, ale przynajmniej żeby państwo nie zabierało mi mojej jałmużny to było by mi miło
icywind - 2023-06-25, 16:18

Antybristler napisał/a:
icywind napisał/a:
Nikomu się nigdy nie chciało pracować poza ludziom z rozdmuchanym ego którzy patrzą na siebie i na swoją wartość przez pryzmat swojej pracy


Albo ludzie z bogatych rodzin, co muszą podkreślać jak to SAMAMU doszli do majątku. Np kulczyk z tym roznoszeniem ulotek xD

Ale to nie jest z chęci do pracy, którą gardzą, a z chęci do pokazania jak to samemu pracowali na swój majątek. Głęboko w duszy wiedzą, że na nic nie zapracowali i wszytko co mają było to im dane, więc czują potrzebę pokazania jak to oni nie pracują. Tak naprawdę tacy ludzie gardzą pracą, gardzą ludźmi pracy bo widzą w nich odbicie tego kogo sami udają. Kiedy nosisz jakąś maskę i patrzysz na kogoś kto tej maski nie ma to ona zaraz u ciebie opada i starasz się trzymać jej całą siłą.

[ Dodano: 2023-06-25, 16:33 ]
Majątek bogaczy jest karmicznym długiem i niczym więcej. Teraz nastaje czas spłacania karmicznych długów wiec ich majątek zacznie topnieć i topnieć. Tak jak pan Jeżus powiedział rozdaj wszystko co masz, bądź prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne. Ludzie którzy dorobili się na pracy innych teraz będą spłacać ten dług

Davos - 2023-06-25, 17:45

Nie bez powodu bracia Pierdolec śpiewali, że:
Kto się ceni, ten się leni
co dzień byczy się za trzech.
To nieprawda, że w człowieku
robotnicza płynie krew

Antybristler - 2023-06-25, 23:32

ChodnikowyWilk napisał/a:
Trzeba żyć w takim świecie jaki jest, ale przynajmniej żeby państwo nie zabierało mi mojej jałmużny to było by mi miło


Państwo zabiera 50% tego co wypracujesz - kradzież!
Kapitalista zabiera ci 99% tego co wypracujesz - tak musi być xD

icywind - 2023-06-26, 12:36

Nie podoba ci się to zausz własną fabrykę. Z tego co zostanie po odebraniu ci tych 99% i przeżyciu
Co prawda kapitalista w tym czasie może założyć 99 fabryk ale wszystko jest uczciwie bo ty też możesz :troll:

Lilith - 2023-06-26, 21:01

forum.komunis.org
icywind - 2023-06-28, 13:38

Dlaczego wskazywanie mniej wygodnych faktów na temat kapitalizmu to już komunizm? 🤔
A już wiem, kapitalistyczna propaganda tak ci tak wmawia by nie kwestionować statusu quo

[ Dodano: 2023-06-28, 13:43 ]
Jak ktoś powie, że Windows mu się zawiesił to jakoś nikt nie zacznie krzyczeć „ty Linuksiarzu!”

ChodnikowyWilk - 2023-06-28, 14:23

A co jest lepszego niż kapitalizm?
icywind - 2023-06-28, 17:22

Brak wyzysku
Lilith - 2023-06-28, 18:22

icywind napisał/a:
Dlaczego wskazywanie mniej wygodnych faktów na temat kapitalizmu to już komunizm? 🤔
A już wiem, kapitalistyczna propaganda tak ci tak wmawia by nie kwestionować statusu quo


Spokojnie, żartowałam. Chyba nie posądzisz mnie o bycie Konfederuską? XD



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group