To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Historia Junko Furuta - Co myslicie?

WojtekVanHelsing - 2013-12-14, 11:51
Temat postu: Historia Junko Furuta - Co myslicie?


Ja bylem wstrzasniety, wczoraj nie moglem spac.

jedyne co mnie dziwi to fakt, że nie dostali kary smierci. Japonia to cywilizowany kraj a kary smierci nei ma w dziczy typu UE, Rosja, Norwegia..

Pingvin - 2013-12-14, 11:56

Też to widziałem. (nawet spodziewałem się zobaczyć twój komentarz o karze śmierci, niestety nie było). Ja też uważam ze kara śmierci powinna być na miejcu. W ue to bym zrozumiał, ale w Japonii? Cóż, może sąd uznał że lepiej ich wypuścić na wolność gdzie dopadnie ich sprawiedliwość, niż zabić trucizną. Marzenia, pewnie był przekupiony
Adijos - 2013-12-14, 11:58

Skurwiele... Jak tam można?!
Sharvari - 2013-12-14, 12:06

wow. łzy mi do oczu napływają od samego czytania. choć znam podobną historię - Sylvi Likens, oglądałam o niej film, który jest dla ludzi o mocnych nerwach.
http://www.filmweb.pl/fil...twa-2007-374034

[ Dodano: 2013-12-14, 12:07 ]
kara niska, bo to nastolatkowie. dzieci, które w oczach władz może jeszcze wyjdą na prostą.

WojtekVanHelsing - 2013-12-14, 12:18

Pingvin napisał/a:
Też to widziałem. (nawet spodziewałem się zobaczyć twój komentarz o karze śmierci, niestety nie było). Ja też uważam ze kara śmierci powinna być na miejcu. W ue to bym zrozumiał, ale w Japonii? Cóż, może sąd uznał że lepiej ich wypuścić na wolność gdzie dopadnie ich sprawiedliwość, niż zabić trucizną. Marzenia, pewnie był przekupiony


CZŁOWIEKU! Ja tam dalem pelno komentarze.. co chwila, pod kazdym postem pisalem o obozie pracy, karze smierci.. nawet wdalem sie w dyskusje na temat legalizacji broni.

Problem w tym, że nie moge juz pisac na bezuzytecznej i zniknely moje koemntarze

Sharvari napisał/a:
wow. łzy mi do oczu napływają od samego czytania. choć znam podobną historię - Sylvi Likens, oglądałam o niej film, który jest dla ludzi o mocnych nerwach.
http://www.filmweb.pl/fil...twa-2007-374034

[ Dodano: 2013-12-14, 12:07 ]
kara niska, bo to nastolatkowie. dzieci, które w oczach władz może jeszcze wyjdą na prostą.


Nie obejrze.. Ogólnie nie chce juz czytac takich historii. nie mogę nawet czytac o tasakich torturach..

W Japonii w 1927 r. skazali na kare smierci 13latka..


Singapur to normalne panstwo - Tam w 2010 r. skazali 11 latka (Rozumiecie?! JEDYNASTOLATKA!!!) za zabicie dziadków.

Mogę wam zagwarantowac, że gdybym ja rzadzil to, to skonczylo by ci conajmniej dozywociem w najciezszym obozie pracy... Chociaz mój dziadek po opsie tego obozu powiedzial, że to dożywocie w tym obozie pracy trwalo by najwyzej tydzien

[ Dodano: 2013-12-14, 12:19 ]
Ja rozumiem jakas feministke zlapac, zamknac na wa dni i pozmuszac do prac domowych albo jakiegos lewaaka zamknac w piwnicy i zrobic mu tam socjalizm... ale co im zrobila ta dziewczyna? Ja nigdy nikogo nie uwiezilem.. No prawie nigdy ale nigdy nie pobilem ani nie zgwalcilem...

Antybristler - 2013-12-14, 12:33

No kurde. Powinno im się zafundować dokładnie to samo.
WojtekVanHelsing - 2013-12-14, 12:40

Antybristler napisał/a:
No kurde. Powinno im się zafundować dokładnie to samo.


Za duzo roboty - musielibnysmy placic katom ekstra.. i jeszcze premia ze weekendy.

ProFace - 2013-12-14, 12:49

Chłopcy znaleźli sobie zabawę. Nazwać ich zwierzętami, to by obrażało zwierzęta. To są podludzie. Należałaby im się natychmiastowa kara śmierci.
Antybristler - 2013-12-14, 12:52

Lepsze to niż fundowanie im pobytu w więzieniu. Tortury by się nagrało, filmik sprzedało i zysk by był.
AnswersMaster - 2013-12-14, 12:52

Prawie się popłakałem :(
WojtekVanHelsing napisał/a:

Ja bylem wstrzasniety, wczoraj nie moglem spac.

o w końcu jakieś uczucia
ProFace napisał/a:
To są podludzie.

o Wojtek mode on

WojtekVanHelsing - 2013-12-14, 13:05

ProFace napisał/a:
Chłopcy znaleźli sobie zabawę. Nazwać ich zwierzętami, to by obrażało zwierzęta. To są podludzie. Należałaby im się natychmiastowa kara śmierci.


Wiem, że to podludzie.

NIe sa godni zycia. Na pewno sa nizszą formą bytu.

Antybristler napisał/a:
Lepsze to niż fundowanie im pobytu w więzieniu. Tortury by się nagrało, filmik sprzedało i zysk by był.


Nie zapominaj o biletach na powolna egzekucje.

Ogólnie to wstrzasnelo mną bardziej niz sprawa Josefa Fritzla

AnswersMaster napisał/a:
Prawie się popłakałem :(
WojtekVanHelsing napisał/a:

Ja bylem wstrzasniety, wczoraj nie moglem spac.

o w końcu jakieś uczucia
ProFace napisał/a:
To są podludzie.

o Wojtek mode on


Ty sie prawie poplakales? No na to nie liczylem.. w sumie mi sie robio jej zal i zbieralo na placz ale naprawde to poplakalem sie wtedy gdy wyobrazilem sobie, że cos takiego moze spotkac np. moja mame.

Ja mam uczucia, wlacze na filmach itp..

ProFace nazywa podludźmi tego typu zbrodniarzy - ja lewaków i przestepców. Ona jest mniejsza wersja mojej psychiki... Ja mam tutaj skrajnie agresywne poglady

RudaMaupa - 2013-12-14, 13:20

Zastanawiam się, co trzeba mieć w głowie, by wpaść na coś takiego i to zrealizować. Ale jeśli sami rodzice nie reagowali, to czego się spodziewać po dzieciakach? Patrzeć na to tyle dni... Że też nic w nich nie pękło :/
ProFace - 2013-12-14, 13:20

Kradzieże itp to jest jeszcze ludzkie. Ale takie bestialskie zachowanie? Dla rozrywki? Zwierzęta nie są tak okropne. One zabijają w sytuacji zagrożenia, w obronie terytorium lub dla pożywienia. A nie dla zabawy. W takiej sytuacji nazwanie tych zbrodniarzy ludźmi czy zwierzętami jest nieodpowiednie.
AnswersMaster - 2013-12-14, 13:29

Proface nie do końca się zgodzę. Zwierzęta też lubią zabijać dla przyjemności. Np. koty lubią torturować myszy, bawią się nimi potem zabijają i wcale ich nie jedzą. Czasem tak, ale z reguły robią to dla swojej sadystycznej przyjemności :)
ProFace - 2013-12-14, 13:33

Bo koty to szatańskie stworzenia. Nie lubię kotów.
WojtekVanHelsing - 2013-12-14, 13:41

ProFace napisał/a:
Bo koty to szatańskie stworzenia. Nie lubię kotów.


A ja lubie - i co mizrobisz?

[ Dodano: 2013-12-14, 13:41 ]
RudaMaupa napisał/a:
Zastanawiam się, co trzeba mieć w głowie, by wpaść na coś takiego i to zrealizować. Ale jeśli sami rodzice nie reagowali, to czego się spodziewać po dzieciakach? Patrzeć na to tyle dni... Że też nic w nich nie pękło :/


Rodziców tez bym skazal.. Co prawda jestem zdecydowanym przeciwnikiem karania za niepowiadomienie o przestepstwie ale wszystko dzialo sie w ich domu i robili to ich dzieci..

Ale co mialo w nich peknac? Trzeba byc pozbawionym czlowieczenstwa by cos takiego zrobic.

ProFace - 2013-12-14, 14:03

WojtekVanHelsing napisał/a:
A ja lubie - i co mizrobisz?
Nic nie zrobie. Jak lubisz twoja sprawa. Ja od kotów wolę się trzymać z daleka. :D
KicerK - 2013-12-14, 14:43

W takich sytuacjach się zastanawiam, jak można być przeciwnikiem kary śmierci.
Chociaż może śmierć była by dla nich zbyt dobra.

WojtekVanHelsing - 2013-12-14, 15:37

W sumie po dluzszym zastanwowieniu to moze byc wina USA.

Gdyby nie oni to monarchia by nie upadla w Japonii dalej obcinalo by sie rece zlodziejom, nabijalo na pale gwalcicieli itp.

Pingvin - 2013-12-14, 16:11

ProFace napisał/a:
Chłopcy znaleźli sobie zabawę. Nazwać ich zwierzętami, to by obrażało zwierzęta. To są podludzie. Należałaby im się natychmiastowa kara śmierci.

A czy to nie ty ostatnio mówiłaś że kara śmierci jest zła, bo chociaż morderca nie jest człowiekiem my nie musimy?

[ Dodano: 2013-12-14, 16:14 ]
WojtekVanHelsing napisał/a:
ProFace napisał/a:
Bo koty to szatańskie stworzenia. Nie lubię kotów.


A ja lubię - i co mi zrobisz?

A na starym forum się chwaliłeś jak postrzeliłeś kota z łuku.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group