To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Gry - Life is Strange

Lilith - 2021-03-16, 15:57
Temat postu: Life is Strange
Square Enix zapowiedział już Life is Strange 3. Będziemy grali jako Alex - amerykanka azjatyckiego pochodzenia ze zdolnością do kontrolowania i czytania ludzkich emocji.
Ci, którzy grali w poprzednie części to wiedzą, że protka pierwszego LiS umiała cofać czas, a protag drugiej części miał zdolności telekinetyczne.

Jak myślicie, trzecia część utrzyma poziom dwóch poprzednich?

Imo druga część już nie była tak dobra jak pierwsza i jej spin off Before the Storm (który jednak mocno grał na emocjach i miał sentymentalny klimat), jednak mam nadzieję, że na trzecią część będzie warto czekać.

ChodnikowyWilk - 2021-03-17, 05:51

Właśnie przechodzę pierwszą część, do pewnego momentu super, ale już trochę zaczęła mnie nużyć, za dużo filmu a za mało gry.
Moris299 - 2021-04-13, 16:39

Jestem na trzecim sezonie. Fajnie sie gra ale kurde strasznie szybko leci fabuła, niecałe 5 godzin na sezon mniej więcej
Lilith - 2021-04-13, 22:10

Moris299, nie wiem, czy 4. i 5. odcinek nie są dłuższe. Chociaż w sumie, mi LiS zajął 32 godziny, patrząc na mojego Steama.
ChodnikowyWilk - 2021-04-13, 23:04

Nie ogarniam czemu nie ma oficjalnej polskiej wersji językowej, a tylko dzięki gpp mogłem pograć po polsku. A do drugiej części niestety prace zostały zawieszone :/
Moris299 - 2021-04-14, 02:38

No też mnie wkurza brak polskich napisów, mój Angielski to mniej więcej B2 więc szczerze mówiąc siedzę z translatorem pod ręką bo zdarzają sie wypowiedzi których nie rozumiem, szczególnie te które są mówione w młodzieżowym slangu :D Ale większość na szczęście da się ogarnąć.

Póki co pierwszy sezon oceniam najgorzej, póki co im dalej tym ciekawiej :PP

Ogólnie ostatnio polubiłem takie gry co mają więcej fabuły do opowiedzenia niż akcji gdzie 99% gier ma ten sam schemat walki i tak samo nudną fabułę w każdym przypadku.

[ Dodano: 2021-04-14, 02:38 ]
A w multiplayery ostatnio też nie gram ¯\_(ツ)_/¯

Antybristler - 2021-04-14, 04:49

Mi lolka jakąś polską wersję skombinowała.
icywind - 2021-04-14, 10:25

N..nie wiem nic o takiej grze bo mi nie dali nigdy
Moris299 napisał/a:
No też mnie wkurza brak polskich napisów, mój Angielski to mniej więcej B2 więc szczerze mówiąc siedzę z translatorem pod ręką bo zdarzają sie wypowiedzi których nie rozumiem

Tak się szybko nauczysz na wyższy poziom

[ Dodano: 2021-04-14, 10:26 ]
Cytat:
Fabuła gry śledzi poczynania Maxine Caulfield, młodej studentki fotografii, która odkrywa, że potrafi w dowolnym momencie cofnąć czas, co sprawia, że wszystko, co zrobi, wywołuje efekt motyla.


JankielKindybalista85 - 2021-04-14, 10:54

Właściwie to nie mam kompletnie zielonego pojęcia czym to jakieś lajfistrencz jest? Z tego co piszecie wychodzi mi że to gra. Ale gra jak serial bo ma.sezony i odcinki... Dude, wtf?
widzu - 2021-04-14, 11:04

JankielKindybalista85, bo to gra przygodowa, typu wskaż i kliknij, połącz, wybierz dobry dialog.
W momencie premiery zamiast wydać całą grę od razu wypuszczali po "odcinku", żeby było szybciej (odcinki były odpowiednio tańsze od całej gry). Jak już wypuścili wszystkie rozdziały połączyli to w jedną grę, ale nie usuwali opisów że "zaczyna się odcinek 2" bo w sumie po co.

JankielKindybalista85 - 2021-04-14, 12:30

widzu napisał/a:
JankielKindybalista85, bo to gra przygodowa, typu wskaż i kliknij, połącz, wybierz dobry dialog.
W momencie premiery zamiast wydać całą grę od razu wypuszczali po "odcinku", żeby było szybciej (odcinki były odpowiednio tańsze od całej gry). Jak już wypuścili wszystkie rozdziały połączyli to w jedną grę, ale nie usuwali opisów że "zaczyna się odcinek 2" bo w sumie po co.

Aha. Dziękować za wyjaśnienie. W sumie całkiem śmieszny koncept. A jak.gra przy tym dobra to życzę wszystkim miłego spędzenia czasu przy niej.

Lilith - 2021-04-14, 23:38

Moris299 napisał/a:
No też mnie wkurza brak polskich napisów, mój Angielski to mniej więcej B2 więc szczerze mówiąc siedzę z translatorem pod ręką bo zdarzają sie wypowiedzi których nie rozumiem, szczególnie te które są mówione w młodzieżowym slangu Ale większość na szczęście da się ogarnąć.

Bez problemu można ogarnąć spolszczenie, w jednym ze steamowych poradników dorwałam.
jak będziesz grał w Before the Storm, to ta sama grupa translacyjna nawet robiła, możesz spolszczyć.

JankielKindybalista85 napisał/a:
Aha. Dziękować za wyjaśnienie. W sumie całkiem śmieszny koncept. A jak.gra przy tym dobra to życzę wszystkim miłego spędzenia czasu przy niej.

Tobie też polecę. Fabularnie gra jest spoko i czasem kupisz za jakieś paręnaście złotych, a masz jakieś 30 godzin grania. Ja swoich 32 godzin spędzonych nad grą nie żałuję. Łatwo też można ją splatynować.

JankielKindybalista85 - 2021-04-15, 01:31

Lilith napisał/a:
Łatwo też można ją splatynować.

Eeech .. i'm too old for this shit... Co zrobić?

widzu - 2021-04-15, 09:00

JankielKindybalista85, zdobyć wszystkie osiągnięcia
icywind - 2021-04-15, 09:09

JankielKindybalista85 napisał/a:
Lilith napisał/a:
Łatwo też można ją splatynować.

Eeech .. i'm too old for this shit... Co zrobić?

https://youtu.be/6NR-Lq-hhSw

Lilith - 2021-04-15, 12:53

JankielKindybalista85 napisał/a:
Eeech .. i'm too old for this shit... Co zrobić?

Chłopie, różnica wieku między nami wynosi 11 lat, a piszesz, jakbyś był w wieku moich starych trzeźwych xDDDD

macbed - 2021-04-15, 13:05


icywind - 2021-04-15, 13:07


ChodnikowyWilk - 2021-04-15, 13:08

Lilith napisał/a:
JankielKindybalista85 napisał/a:
Eeech .. i'm too old for this shit... Co zrobić?

Chłopie, różnica wieku między nami wynosi 11 lat, a piszesz, jakbyś był w wieku moich starych trzeźwych xDDDD


Bo Jankiel dalej nie pogodził się ze swoim wiekiem :smile:

Lilith - 2021-04-15, 13:15

ChodnikowyWilk, ja też się nie godzę ze swoim wiekiem, bo nie identyfikuję się z moim wiekiem metrykalnym, ale nie będę też twierdzić, że na coś jestem za stara... no dobra, czasem twierdzę, ale staram się nadrabiać braki w wiedzy.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group