To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Filmy i seriale - La Casa de Papel

Lilith - 2021-03-14, 20:48
Temat postu: La Casa de Papel
Skończyłam właśnie pierwszy sezon.
Naprawdę dobry na gorsze dni, aczkolwiek ten serial ma kilka potknięć fabularnych i parę irytujących postaci, ale da się to znieść. O ten serial na Filmwebie (ha, tfu!) toczą się wojny punickie, aczkolwiek jest sporym hitem i szykuje się piąta seria.

Oglądaliście, nie oglądaliście, planujecie zobaczyć?

Dyskusja czas start.

ChodnikowyWilk - 2021-03-14, 21:31

Czekam na piątą serię. Dwie pierwsze świetne, dwie kolejne trochę gorsze. Profesor najlepsza postać, Tokio i Arturo najbardziej irytujący.
widzu - 2021-03-15, 14:01

La Casa del Papaj
Lilith - 2021-03-15, 14:27

ChodnikowyWilk, mnie też Tokio i Arturo wkurzają najmocniej. A najbardziej lubię Profesora, Nairobi i Berlina.
kotmaalealamakota - 2021-03-16, 19:02

Kolejny serial jest dobrym przykładem tego, że co za dużo to nie zdrowo. Po 2 sezonie serio mogli sobie odpuścić, bo serial mega dobry. 3 i 4 bez sensu naciągane, a teraz 5? Nie będę spoilerować, ale brak niektórych postaci w kolejnym sezonie i pewnie zastąpienie ich innymi to już meh... słabo no słabo.
Całkiem_Dobry_Chłop - 2021-03-16, 19:30

Obejrzałem kiedyś pierwszą serię i myślałem czy nie wrócić do tego, ale po takich opiniach to nie wiem.
JankielKindybalista85 - 2021-03-16, 19:36

Zobaczyłem tytul i skojarzyło mi się z jakimś la casa del papież czy innym castel gandalfo i kminie jakim cudem Netflix zrobił serial o Wojtyle. 😂😂😂

Potem sprawdziłem na filmwebie o co chodzi. Oczywiście serialu nie znam.

Lilith - 2021-03-16, 20:34

kotmaalealamakota napisał/a:
Nie będę spoilerować, ale brak niektórych postaci w kolejnym sezonie i pewnie zastąpienie ich innymi to już meh... słabo no słabo.


Chowam w spoilerze
Cytat:








Śmierć Nairobi i Berlina to trochę za duża strata najlepszych postaci, boję się o 5. sezon. Bez nich to już nie będzie takie fajne.

Davos - 2021-03-16, 23:05

JankielKindybalista85 napisał/a:
Zobaczyłem tytul i skojarzyło mi się z jakimś la casa del papież czy innym castel gandalfo


Miałem to samo :D

Lilith - 2021-09-05, 22:16

Dobra, piąty sezon spierdala serial po całości.

Cytat:








W sumie to uśmiercili za dużo fajnych postaci. Aż się zdziwiłam, że sama narratorka również została uśmiercona. Powinni to zakończyć na drugim sezonie, bo poszła równia pochyła. Z serialu 8/10 zrobiło się takie naciągane 5/10, oglądam trochę na siłę.

ChodnikowyWilk - 2021-10-30, 17:55

Mi tam się podoba dalej, pierwsze dwa sezony bym dał 9, trzeci 7, czwarty 8 a piaty no to zobaczymy po drugiej części. Ale co to za idiotyczne dzielenie na części jak w insygniach śmierci.

Cytat:








Największa żenua jak dla mnie to są ci żołnierze rambo, i Tokio łapiąca granat xD I fakt, dużo postaci usmierconych i jakoś tak smutno



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group