To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Archiwum - Problemy, błędy na forum

Zabek05 - 2013-12-12, 07:00

PW na forum wczytuje się u adresata średnio 5-10 min po wysłaniu. spróbuj otworzyć po tym czasie.
widzu - 2013-12-19, 21:13

Ctrl + V nie działa :p
Sharvari - 2013-12-19, 21:26

no chyba ci.
widzu - 2013-12-19, 21:30

No mi nie działa.

Co więcej, nie działa tylko na tej stronie :/

bartek82r - 2013-12-19, 21:54

A mi działa... ale jest małe "ale" ;) jak np wklejłem link do SB to po skopiowaniu linku i powrocie na forum musiałem (mimo że kursor już mi migał w SB ) jeszcze raz kliknąć na okienko odpowiedzi. Zrozumiale to w ogóle napisałem? :galy:
KicerK - 2013-12-19, 22:28

Chyba zrozumiałem o co ci chodzi. Jak zaznaczysz tekst to musisz potem jeszcze i tak kliknąć w sb żeby móc go kopiować, tak?(możliwe, że teraz ja brzmię nierozumnie :roll: )

Ja mam problem który chyba mają wszyscy, a przynajmniej wiem, że ma go tez adijos(chyba). Otóż gdy otworzę nieczytany temat w nowej karcie to nie pisze mi przy postach czy jest nieprzeczytany, czy już go widziałem.

Adijos - 2013-12-20, 09:48

Tak! Dokładnie mam to samo KicerK ;) Strasznie uciążliwe.

[ Dodano: 2013-12-20, 10:57 ]
[Testuje scalanie posta] Nie ma jeszcze w jakim czasie się strona załadowała [/]

Davos - 2013-12-20, 19:55

KicerK napisał/a:

Ja mam problem który chyba mają wszyscy, a przynajmniej wiem, że ma go tez adijos(chyba). Otóż gdy otworzę nieczytany temat w nowej karcie to nie pisze mi przy postach czy jest nieprzeczytany, czy już go widziałem.


A wchodzisz w temat klikając jego nazwę czy np. ostatnią stronę? Bo może masz np. nieprzeczytane posty z jakiejś poprzedniej strony tematu? Chociaż przez kliknięcie tematu powinno Cię przekierowywać do pierwszego nieprzeczytanego posta...

KicerK - 2013-12-20, 19:59

Davos napisał/a:


A wchodzisz w temat klikając jego nazwę czy np. ostatnią stronę? Bo może masz np. nieprzeczytane posty z jakiejś poprzedniej strony tematu? Chociaż przez kliknięcie tematu powinno Cię przekierowywać do pierwszego nieprzeczytanego posta...


Prawy przycisk na nazwę tematu i "otwórz w nowej karcie". Ale cały czas tak robiłem, aż pewnego dnia pojawił się mój problem.

Adijos - 2013-12-20, 20:19

Davos jest tak jak mówi KicerK, ja mam to samo. No i jeszcze nie działający baner na głównej.
AnswersMaster - 2013-12-21, 19:24

Ja mam już chyba od wczoraj jakiś problem z edycją świeżego posta. Kiedy chcę go zedytować zaraz po napisaniu, to po kliknięciu "edytuj" nic się nie dzieje, odświeżam stronkę i po odświeżeniu automatycznie już jestem w polu przeznaczonym do edycji. Ktoś też tak ma? To nie jest problem każdej edycji, jedne się da, inne nie.
Samara - 2013-12-21, 19:30

Ja mam od zawsze problem, że nie mogę edytować ani usuwać żadnych swoich komentarzy. Nie wyświetlają mi się guziczki do tego służące :(
Adijos - 2013-12-21, 19:44

AM też tak czasami mam, ale raczej rzadko. Sandra masz coś poblokowane pewnie :D
Samara - 2013-12-21, 19:53

No nie wiem, problem dotyczy tylko strony mistrzowie.org
Jeśli poblokowane to na pewno nie adblockiem, bo jego używam dopiero od jakichś 2 miesięcy, a na mistrzach mam ten problem od ponad 3 lat.
Nie mam pojęcia dlaczego tak jest, dość denerwujące. Gdybym mogła to pewnie już dawno bym pousuwała prawie wszystkie moje komentarze :-D

AnswersMaster - 2013-12-21, 19:59

Sandra to temat błędów na forum, a nie na mistrzach ;) Tam też nie mogę edytować i usuwać, tak jak każdy...ale tych z odpowiedzi
Samara - 2013-12-21, 20:09

Ups, ślepa jestem :-D U mnie to dotyczy wszystkich komentarzy, nie tylko tych, które są odpowiedzią. Ale dobra, już nie będę offtopować :D
widzu - 2014-01-28, 00:40

Ta oto ruchoma animacja:




Nie jest gifem. Jest zapisana w formacie .png (można sprawdzić klikając prawym przyciskiem myszy).

Czy to oznacza że mogę wrzucić ją w sygnaturkę? :P

Jemszyszki - 2014-01-28, 00:46

MISTRZ!

VIVA LA REVOLUTION!

Sharvari - 2014-01-28, 00:50

wciąż jednak jest to grafika animowana. nope. jeszcze jedna prośba o to a zamienię wam słowo "gif" na coś brzydkiego i będzie wam wstyd.
Jemszyszki - 2014-01-28, 00:53

Rewolucja została szybko stłumiona! Ale my wrócimy walczyć o swoje prawa!



ps; Zmieniaj nie wiem co musiałabyś dać za "gif" by mnie zniechęcić w walce o swoje prawa.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group