To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki ze świata i kraju - Radio 357

widzu - 2020-10-07, 00:12

Z radiem jest taki problem, że im fajniejsze, tym ma gorsze zasięgi na FM
ZSK - 2020-10-07, 09:00

Davos napisał/a:
Jak jadę autem to odpalam Radio Złote Przeboje (dla muzy z lat 90 i 80), Meloradio, RMF Classic


To w zasadzie ta sama playlista co w RMF FM i Radiu ZET. Odnoszę wrażenie, że wszędzie grają to samo. Szczególnie w tych dwóch przeze mnie wymienionych króluje jednakowa lista tych samych "klasyków", które z niewiadomego powodu stały się klasykami i jednocześnie są nijakie, a czasem wręcz chujowe jak podkład muzyczny w teleexpresie.

Codziennie powstają setki nowych utworów, a w radiu w kółko to samo.

Lilith - 2020-10-08, 00:32

ZróbmySobieKupę napisał/a:
To w zasadzie ta sama playlista co w RMF FM i Radiu ZET. Odnoszę wrażenie, że wszędzie grają to samo

Bo to są radia o formacie adult contemporary, więc będą mielić ciągle te same utwory z czasów młodości jego słuchaczy (takich między 30 a 50 którymś rokiem życia) przeplatając czasem nieco nowszymi.

RudaMaupa - 2020-10-08, 08:51

rottingham napisał/a:
ZróbmySobieKupę napisał/a:
Trójka bardzo hermetyczna i pod sprecyzowane gusta była z tego co słyszałem. Podobna playlista co właśnie w antyradio chyba.


Antyradio dla kuców, Trójka dla starych kuców.


No Antyradio to chyba dla kuców jakiegoś antykrowina :-D Przecie Owsiak tam króluje, aż muszę przełączać, bo mnie mierzi.

Trójka była świetnym radiem przez lata. Wychowywałam się na tym i znałam zupełnie inne kawałki niż moi rówieśnicy. Najbardziej podobały mi się urozmaicone audycje; jak słucham RMF czy innej stacji, to mam wrażenie, że mają pętlę ustawioną na cały dzień i leci ciągle to samo :P

W ostatnich latach nocne audycje dawały radę. I tylko wtedy słuchałam. Podobnie mam z Antyradiem. Jeżeli ma być zero polityki, a 100% muzyki, to 357 brzmi ciekawie.

No i Top Wszechczasów, poproszę na wynos. :-D Ale faktycznie, klimatycznie odbiegała od popularnych stacji.

widzu - 2020-10-08, 09:49

Kucem można być w różnych światopoglądach
RudaMaupa - 2020-10-08, 09:50

Serio? Jak to działa? Myślałam, że kuce są zarezerwowane na krula.
widzu - 2020-10-08, 09:52

No są szetlandzkie jeszcze na przykład
RudaMaupa - 2020-10-08, 10:32

Aaaa, że takie. Kuc kucowi kucem.
JankielKindybalista85 - 2020-10-08, 11:15

Na przykład do świętego Floyda modlimy się z przy-kucu. Huehuehuehue karuzela śmiechu.
icywind - 2020-10-08, 11:36

https://youtu.be/9ttyV5JuXXw
ZSK - 2020-10-08, 12:36

RudaMaupa napisał/a:
Wychowywałam się na tym i znałam zupełnie inne kawałki niż moi rówieśnicy. Najbardziej podobały mi się urozmaicone audycje; jak słucham RMF czy innej stacji, to mam wrażenie, że mają pętlę ustawioną na cały dzień i leci ciągle to samo


Dokładnie, U mnie na podobnej zasadzie było z radiem Planeta.fm gdzie można było codziennie coś świeżego znaleźć. Szkoda, że już nie bangla. Teraz jedynym ratunkiem jest chyba spotifaj.

RudaMaupa - 2020-10-08, 12:55

Planeta chyba ciągle gra online, chyba że chodzi Ci o inną planetę :D pamiętam, że odbierała tylko w jednym miejscu za moim wyrokiem.

W każdym razie piona! :piwo:

Co za czasy, kiedy się kasetę wkładało do radiomagnetofonu, żeby posłuchać najnowszych hitów :-D

JankielKindybalista85 - 2020-10-08, 12:57

RudaMaupa napisał/a:
za moim wyrokiem

Wiem, że za niewinność, więc nie pytam, ale ile ci przyklepali?

RudaMaupa - 2020-10-08, 12:58

Wyrkiem, zakichana autokorekta, zły brat bliźniak Słowika >:<
JankielKindybalista85 - 2020-10-08, 13:06

Czyli 3 w zawiasach na 5.
Anonymous - 2020-10-08, 19:55

RudaMaupa napisał/a:
Serio? Jak to działa? Myślałam, że kuce są zarezerwowane na krula.


Chodzi o kuce w znaczeniu fanatycznych metalheadów, nie kuce Korwina ;)

RudaMaupa - 2020-10-08, 20:02

Muszę powiedzieć swoim starym, że jesteśmy fanatycznymi metalheadami :haha:
Davos - 2020-10-08, 21:02

ZróbmySobieKupę napisał/a:
To w zasadzie ta sama playlista co w RMF FM i Radiu ZET. Odnoszę wrażenie, że wszędzie grają to samo. Szczególnie w tych dwóch przeze mnie wymienionych króluje jednakowa lista tych samych "klasyków", które z niewiadomego powodu stały się klasykami i jednocześnie są nijakie, a czasem wręcz chujowe jak podkład muzyczny w teleexpresie.

Codziennie powstają setki nowych utworów, a w radiu w kółko to samo.


Jak szukasz nowych i mało znanych utworów to zostaje tylko internet, bo w radiu zawsze będzie mainstream, w mniejszym lub większym stężeniu. Ja jak już mam tego słuchać to wolę mainstream z lat 90 czy 80, bo był dużo lepszy niż ten z XXI wieku.

JankielKindybalista85 - 2020-10-08, 21:34

<roni łzę jak zawsze kiedy słyszy zwrot ™lata 90-te">
Lilith - 2020-10-08, 23:23

Davos napisał/a:
Ja jak już mam tego słuchać to wolę mainstream z lat 90 czy 80, bo był dużo lepszy niż ten z XX wieku.

Lubisz słuchać muzyki ze swojej młodości. Po prostu preferujesz z lat 90 czy 80 XIX w., skoro XX wiek to dla Ciebie zbyt duża nowoczesność ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group