To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Rozmowy - Jedna wielka aktywność w mapach Googla

kotmaalealamakota - 2021-04-24, 20:45

O mój dom też jest nawiedzony. Dawno się dziwne rzeczy nie działy, ale ogólnie dziwnych akcji było sporo.
widzu - 2021-04-24, 21:41

kotmaalealamakota, ale mówisz o swoim byłym czy co
icywind - 2021-04-24, 23:03

kotmaalealamakota napisał/a:
O mój dom też jest nawiedzony. Dawno się dziwne rzeczy nie działy, ale ogólnie dziwnych akcji było sporo.


Wymień dwie

kotmaalealamakota - 2021-04-25, 15:51

Ogólnie zawsze jak coś się odpierdalało to była godzina ok 1 w nocy.
Przeważnie byly to dźwięki takie jakby po prostu ktoś był w pomieszczeniu obok np jesteśmy w pokoju wszyscy ok 1 w nocy. Kot z nami więc to nie kot, a słychać dźwięk szurania krzesła w kuchni, albo taki charakterystyczny dźwięk zamykania lodówki albo czasem też był to dźwięk lejącej się wody jakby ktoś się kąpał. Jedna noc mlody się obudził i siedzial beż kontaktu na łóżku i mówił ,,idz", kot patrzy w jedno miejsce i warczy. Nagle słychać huk i dźwięk tłuczonego szkła - na dole domu jest powiedzmy magazyn i ten huk to były spadające pudla z okapami, szklo to był słoik, który po prostu pękł. Od pewnego czasu mlody gada o duchu. Delikatnie go podpytujemy i powiedział, że duch to pani, która jest zła, ubrana na biało. Ogólnie wiem, że pewnie na to wszystko są jakieś logiczne wyjasnienia, ale na ten moment jest to dziwne. Dodam tyle, że dom (jak i mój stary dom) jest obok cmentarza, a dwie osoby kiedys tu mieszkające popełniły samobójstwo nie w domu, ale ogólnie.

Całkiem_Dobry_Chłop - 2021-04-25, 16:51

Często się dzieją takie rzeczy? Dzieją się w jakiś konkretnych miejscach czy w całym domu? Myślałaś, żeby zainstalować gdzieś kamere?
kotmaalealamakota - 2021-04-25, 17:13

Dom jest pod alarmem i monitoring, więc to nikt z zewnątrz. W kuchni czy czy pokoju też kiedyś na nocy była zostawiona kamera, ale nic się w tej nocy nie działo. Dzieje się tak w całym domu. Przeważnie właśnie w godzinach przed 1 w nocy. Spadanie różnych przedmiotów itd. Chociaż No od jakis 2 miesiecy jest spokój.
Całkiem_Dobry_Chłop - 2021-04-25, 17:51

To dobrze, że nikt z zewnątrz. Ale jednak fajnie byłoby mieć nagranie lewitującego słoika :-)
kotmaalealamakota - 2021-04-25, 18:09

Haha To bym się od razu wyprowadziła jakbym coś takiego zobaczyła :D
Davos - 2021-04-25, 20:41

kotmaalealamakota napisał/a:
Od pewnego czasu mlody gada o duchu. Delikatnie go podpytujemy i powiedział, że duch to pani, która jest zła, ubrana na biało


Ale zła w sensie że wkurzona czy ma/miała złe intencje?

Ciekawa historia, nie powiem. To jest jakiś wynajęty dom? Wiesz coś więcej o tych osobach, które w nim mieszkały (poza tym, że popełniły samobójstwo)?

icywind - 2021-04-25, 22:02

kotmaalealamakota napisał/a:
Dodam tyle, że dom (jak i mój stary dom) jest obok cmentarza


kotmaalealamakota - 2021-04-29, 11:17

Davos, Nie wiem w jakim sensie jest zła, bo mój młody tak dobrze nie rozpoznaje emocji, ale po tym jak określa złość, bardziej wychodzi na to, że jest po prostu zła, nie w sensie złych intencji, bo tego by nie rozpoznał. Dom byl jakiś czas wynajmowany, a właściwie jego dolna część, ale jedna z pań zmarła, więc druga nie była w stanie go sama utrzymać i go sprzedała. więcej nie wiemy o poprzednich właścicielach.
Ogólnie dziwne sytuacje się nasiliły jak zaczęliśmy taki mega rozpierdol i remont, czytaliśmy w necie, że ,,dduchy mogą się denerwować na zmiany w ich domu itd.
W ogóle dziwna sytuacja, bo w tym domu właścicielka zostawiła jeden kwiat, wszyscy się śmialiśmy, że jest nawiedzony, bo z nim też były dziwne akcje do tego młody jak pokazuje ducha zawsze pokazuje, że stoi obok kwiata, nawet jak kwiat był przestawiony, no ale do brzegu, w dzień kiedy tu opisałam na forum dziwne rzeczy z domu, kwiat wieczorem się złamał. Po prostu stał jak zawsze w tym samym miejscu i pyk się złamał.

icywind - 2021-04-29, 12:20

Kwiat jest łącznikiem ducha ze światem materialnym. Pozbądź się go

[ Dodano: 2021-04-29, 12:26 ]
W ogóle zaproś mnie do siebie, chcę zobaczyć tego ducha xD

kotmaalealamakota - 2021-04-29, 14:53

Ja już tego kwiata rozmnożyłam na kilka xD
Ktoś chce nawiedzonego kwiatka? :D

Całkiem_Dobry_Chłop - 2021-04-29, 15:16

icywind, to nie ma sensu. Duchy wyczuwają sceptyków i w ich obecności niczego nie robią.
icywind - 2021-04-29, 15:28

To tak jak z kamerami

[ Dodano: 2021-04-29, 15:28 ]
kotmaalealamakota napisał/a:
Ktoś chce nawiedzonego kwiatka?

:muk:
Wezmę kilka

Davos - 2021-04-29, 21:32

kotmaalealamakota napisał/a:
Ogólnie dziwne sytuacje się nasiliły jak zaczęliśmy taki mega rozpierdol i remont, czytaliśmy w necie, że ,,dduchy mogą się denerwować na zmiany w ich domu itd.


No i tu tkwi przyczyna tego całego zamieszania. Nie skonsultowaliście z duchem remontu i zrobiliście po swojemu to teraz jest wkurzony :PP

Moris299 - 2021-05-03, 12:32

https://kuchnia.wp.pl/klasztorne-przysmaki-6054627988767873g/3


icywind - 2021-05-03, 12:38

Nie napisali nic o serwolucji, dziennikarze w tych czasach są do niczego

[ Dodano: 2021-05-03, 12:42 ]
https://nonsa.pl/index.php?search=serwolucja&title=Specjalna%3ASzukaj&go=przejdź&ns0=1

@widzu mam bojowe zadanie dla ciebie, napisz nam na nonsensopedii artykuł o serwolucji, wiem, że masz tam poważanie więc twojego artykułu nie usuną
Tak jak stworzyłeś w ludzkiej świadomości święto serka wiejskiego stwórz też serwolucję

[ Dodano: 2021-05-03, 12:48 ]
Muszę się zalogować, żeby dodać obrazki @widzu proszę o dodanie

[ Dodano: 2021-05-03, 12:49 ]
https://nonsa.pl/wiki/Serwolucja

Całkiem_Dobry_Chłop - 2021-05-06, 19:12

https://www.nytimes.com/2...es-divorce.html
icywind - 2021-05-06, 22:22

Bardzo mnie to nie obchodzi


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group