To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Rozmowy - Jedna wielka aktywność w mapach Googla

macbed - 2021-04-15, 17:53

o curwa ale kyrk
Moris299 - 2021-04-15, 18:03

ChodnikowyWilk napisał/a:
Moris uspokój się, one tylko wykorzystują spermiarzy, masz pretensje że są przedsiębiorcze i dużo bardziej inteligentne od nich? :P


Mam ból dupy, ze nie urodziłem sie kobietą xD

icywind - 2021-04-15, 18:09

Moris299 napisał/a:
ChodnikowyWilk napisał/a:
Moris uspokój się, one tylko wykorzystują spermiarzy, masz pretensje że są przedsiębiorcze i dużo bardziej inteligentne od nich? :P


Mam ból dupy, ze nie urodziłem sie kobietą xD


JankielKindybalista85 - 2021-04-15, 18:48

A tymczasem będzie starcze pierdolenie. Tym razem o starości fizycznej, nie psychicznej. Wyszedłem właśnie z USG na które poszedłem bo po niedzielnej pilce ręką w ramieniu mnie bolała tak że zwijalem się z bolu przy najlżejszym ruchu. W niedzielę i poniedziałek. Dziś juz tylko pobolewa. A na USG z mięśniami wszystko w porządku, nic nie widać. "O, ale za to tu pan ma złamanie." Coooooo?! "No tak, złamanie jakiejś tam mikrokości (nie chce mi się sprawdzać jak się to nazywało) ale to widać że stara sprawa. Ale solidnie pan musiał przydzwonić bo to akurat złamać trudno".

Co ta starość robi z człowiekiem. Dawniej połamany chodził i nawet o tym nie wiedział, teraz się naciągnie tak lekko że 5 dni później nic nie wychodzi na badaniu a boli kurwa przez tydzień.

Eeech, I'm too old for this shit." Idę sobie splatynować moje złamanie z Wietnamu.

icywind - 2021-04-15, 18:54

Moris299 napisał/a:
Mam ból dupy, ze nie urodziłem sie kobietą xD

a jakbyś się urodził brzydką kobietą?

JankielKindybalista85 - 2021-04-15, 19:01

icywind napisał/a:
Moris299 napisał/a:
Mam ból dupy, ze nie urodziłem sie kobietą xD

a jakbyś się urodził brzydką kobietą?

To by się kurwa trochę zdziwił.

Moris299 - 2021-04-15, 19:14

icywind napisał/a:
a jakbyś się urodził brzydką kobietą?
to bym też miał ból dupy xD

serio, nie trigerują mnie ludzie co zarabiają dużo bo mają np. wyjątkowe umiejętności, albo dużą wiedzę albo doszli do tego ciężką pracą. Nie triggeruje mnie nawet jak ktoś jest bogaty bo odziedziczył majątek (tak jak np. młodzi Kulczykowie). Nie triggeruje mnie jak sportowiec zarabia grubą kasę (w przeciwieństwie do lewicy którą powyższe rzeczy triggerują).

Ale za to triggeruje mnie, że totalnie puste laski mogą zarabiać kupę kasy po prostu pokazując kawałek swojego ciała xD

Całkiem_Dobry_Chłop - 2021-04-15, 19:39

icywind napisał/a:
Jest popyt to jest też podaż

Ciekawe kiedy popyt się nasyci.

MsMadeleine - 2021-04-15, 19:43

Moris299, zostaje Ci opcja dalszego wkurwiania albo spróbowania polepszenia sobie sytuacji materialnej i zarobienia hajsiku. :-D
RudaMaupa - 2021-04-15, 19:45

Moris299 napisał/a:
icywind napisał/a:
a jakbyś się urodził brzydką kobietą?
to bym też miał ból dupy xD

serio, nie trigerują mnie ludzie co zarabiają dużo bo mają np. wyjątkowe umiejętności, albo dużą wiedzę albo doszli do tego ciężką pracą. Nie triggeruje mnie nawet jak ktoś jest bogaty bo odziedziczył majątek (tak jak np. młodzi Kulczykowie). Nie triggeruje mnie jak sportowiec zarabia grubą kasę (w przeciwieństwie do lewicy którą powyższe rzeczy triggerują).

Ale za to triggeruje mnie, że totalnie puste laski mogą zarabiać kupę kasy po prostu pokazując kawałek swojego ciała xD


Ale ze one najczęściej nie są puste, to Ty wiedz. :-D są całkiem mądre, wiedzą jak szybko i łatwo zarobić :-D poczytaj o tym, jak króliczki playboya skorzystały.

Davos - 2021-04-15, 19:52

Moris, ja Cię rozumiem, bo mnie też to wkurza, że wystarczy po prostu być ładną dziewczyną i nie trzeba nic więcej, bo hajs sam wpada, a reszta musi zapierdalać. Ale zgadzam się też z głosami, że znacznie gorsi są ci kolesie, które takim laskom płacą i nabijają im fejm. Albo kupują jakieś znoszone damskie gacie, a potem pewnie się do tego brandzlują, no dno totalne :D Wstyd mi, że takie jednostki się w ogóle nazywają facetami.


icywind napisał/a:
a jakbyś się urodził brzydką kobietą?


Gdyby nawet urodził się brzydką kobietą to i tak miałby więcej atencji i powodzenia niż dobrze wyglądający facet, taka prawda :PP


JankielKindybalista85 napisał/a:
A tymczasem będzie starcze pierdolenie. Tym razem o starości fizycznej, nie psychicznej. Wyszedłem właśnie z USG na które poszedłem bo po niedzielnej pilce ręką w ramieniu mnie bolała tak że zwijalem się z bolu przy najlżejszym ruchu. W niedzielę i poniedziałek. Dziś juz tylko pobolewa. A na USG z mięśniami wszystko w porządku, nic nie widać. "O, ale za to tu pan ma złamanie." Coooooo?! "No tak, złamanie jakiejś tam mikrokości (nie chce mi się sprawdzać jak się to nazywało) ale to widać że stara sprawa. Ale solidnie pan musiał przydzwonić bo to akurat złamać trudno".

Co ta starość robi z człowiekiem. Dawniej połamany chodził i nawet o tym nie wiedział, teraz się naciągnie tak lekko że 5 dni później nic nie wychodzi na badaniu a boli kurwa przez tydzień.


Ech, znam to... 2 lata temu na piłce złamałem rękę i było to moje pierwsze złamanie w życiu. Fakt, że przydzwoniłem nadgarstkiem o ziemię z wielkim impetem, ale dawniej też się różne upadki czy zderzenia zdarzały, a jakoś człowiek się nie łamał. Co prawda po tym uderzeniu grałem dalej w nogę jeszcze dobrą godzinę i dograłem mecz do końca, bo adrenalina mnie trzymała, a potem wróciłem autem do domu i poszedłem spać, ale rano już nie byłem w stanie robić niczego tą ręką więc wiedziałem, że coś jest nie tak. Poszedłem na prześwietlenie no i wyszło, że kość w nadgarstku pęknięta...
U kumpli to widać jeszcze bardziej niż u mnie. Jeden skręcił kostkę to leczył się ponad rok. Drugi sobie coś zrobił z kolanem to w ogóle już nie wrócił na boisko... A 10 lat temu wszyscy śmigali po boisku i nie było żadnych kontuzji.

ZSK - 2021-04-15, 19:53

icywind napisał/a:
a jakbyś się urodził brzydką kobietą?


Ale, że nie trzeba być ładną ani zgrabną kobietą by zarabiać na kamerkach to ty wiedz.

[ Dodano: 2021-04-15, 19:53 ]
Ani nawet cycatą.

[ Dodano: 2021-04-15, 19:54 ]
Davos napisał/a:
A 10 lat temu wszyscy śmigali po boisku i nie było żadnych kontuzji.


Spowolnienie metabolizmu najgorsze, ech.

JankielKindybalista85 - 2021-04-15, 20:38

Davos, u mnie trzech bardzo dobrych grajków odpadło tuz po 30tce z tego samego powodu: zerwanie więzadeł w kolanie. Przejebana kontuzja dla zawodowca, co dopiero amatora. A jeszcze dwóm się to przydarzyło bez najmniejszego kontaktu z przeciwnikiem. Żaden nie wrócił. Nie do piłki czy do kosza gdzie trzeba się kręcić na krótkich dystansach. Każdy z nich teraz biega, dwóch nawet maratony, ale do piłki nie wróci żaden bo co z tego że przebiegną po prostej 40 kilometrów skoro zrobią dwa metry w lewo, trzy w prawo, obrót i już mają znowu po kolanie.

[ Dodano: 2021-04-15, 20:41 ]
A moje kolana to o panie kochany. 25 lat rzucania się na bramce to ja nie wiem czy mam w ogóle jeszcze stawy. Po każdej piłce, koszu, rowerze, nawet basenie, coś tam sobie przez dwa dni chrupie, chlupie, skrzypi, śmiesznie przeskakuje... Ogólnie heheszki i nic się nie dzieje i nie boli ale wiadomo że w końcu pierdolnie a jak już pierdolnie to raz a dobrze i cześć pieśni. I co zrobisz, nic nie zrobisz.

[ Dodano: 2021-04-15, 20:44 ]
I'm too old for this shit. Dajcie mi poplatynowane stawy a ruszę z posad cała ziemię. A przynajmniej dupsko z fotela.

Lilith - 2021-04-15, 20:52

Davos napisał/a:
Gdyby nawet urodził się brzydką kobietą to i tak miałby więcej atencji i powodzenia niż dobrze wyglądający facet, taka prawda

Wątpię, żebym taka ja zrobiła karierę, jak mam konkurencję wśród wypindrzonych lal, do których ślinią się spermiarze

ZSK - 2021-04-15, 21:01

Lilith, polemizowałbym.
kotmaalealamakota - 2021-04-16, 11:31

Czy ja wiem... wbrew pozorom jest dużo niby brzydkich, grubych czy tam ogólnie uważanych za nieatrakcyjne kobiety, które robią mega karierę, hajs i się wybijają na świecie. Niekoniecznie tutaj mówię o gównie jakim jest YT czy inne internetowe pierdololo.
Z tym, że te pasztety przeważnie nadrabiają czymś innym, jedne robią hajs na dupie, a inne mają ciekawe zainteresowania, pasje które potrafią w fajny sposób pokazać, nadrabiają charyzmą itd ogólnie nie są nudne i mają coś więcej do zaoferowania niż dupa na bananie. I może dupa na bananie się sprzedaje za niezły hajs jednak to wciąż tylko dupa na bananie, a nie jakieś osiągniecie w życiu. Nie ma czego zazdrościć.

icywind - 2021-04-16, 11:49


No a potem się dziwić, że to wykorzystują xD

widzu - 2021-04-16, 12:42

icywind, ten screen ma 3+ lat co najmniej.

JankielKindybalista85, znam ten ból :/ Wprawdzie ja nie od sportu, ale mam podobnie - w wieku jakoś tak 12 lat przewróciłem się na gruz, kamień mi się wbił w kolano i rozwalił to co jest w środku. Dopóki byłem w fazie "wzrostu" tego nie odczuwałem, ale w okolicach lat 20 przypomniało to o sobie i był okres, że nie byłem w stanie wejść po schodach na piętro. :/

Nadir - 2021-04-16, 12:46

tak się kończy igranie z gruzem
widzu - 2021-04-16, 12:50

Nadir, tata z wujkiem robili fundament pod garaż i służył jako wzmocnienie...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group