To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki ze świata i kraju - Nastolatkowie zatrzymani oglądali live z gwałtu i mordowania

krojechleb - 2020-07-19, 18:10

rottingham napisał/a:
Tak się kończy wolny rynek.


https://www.youtube.com/watch?v=_jX3qsyIlHc

JankielKindybalista85 - 2020-07-19, 18:48

A Epstein popełnił samobójstwo.
Davos - 2020-07-19, 21:09

Masakra... Mam nadzieję, że złapią też tych, którzy torturowali i zabijali. No ale to jest niestety tylko jeden wykryty przypadek, a ile jest takich, które nigdy nie ujrzą światła dziennego :/
Przypomniał mi się film "Osiem milimetrów" z Nicolasem Cage'm. Trochę podobna tematyka, ale tam porywano dziewczyny, zabijano je i nagrywano to na taśmy, a potem to sprzedawano na czarnym rynku. Ogólnie dobry film więc polecam.

RudaMaupa - 2020-07-21, 06:35

Ale właśnie Moni ma trochę racji, coraz więcej wspomaganych śmierci wokół sprawy okołoepsteinowej... Nie od dziś mówi się o brutalnych mordach na dzieciach, handlu dziećmi, chociaż wolałam myśleć, że to foliarskie.

Muszę w końcu obejrzeć "8 milimetrów".

Swoją drogą, w przypadku takich historii zasada "oko za oko" wydaje się bardzo kusząca. Daleka od prawości, ale kusząca.

ZSK - 2020-07-21, 08:14

Swoją drogą, widziałem artykuł o ruskiej stronce w necie gdzie sprzedaje się szafy, jaśki i tego typu rzeczy za np. 20k euro za sztukę i powiedzmy ten jasiek ma taką samą nazwę jak imię dziewczynki, której ogłoszenie o zaginięciu (ze zdjęciami) wisi na tej konkretnej stronie, obok zdjęć danego jaśka.

W wyjaśnieniu było podane, że to niby forma handlu dla osób, które nie ogarniają tego całego popierdolonego darknetu.

RudaMaupa - 2020-07-21, 12:06

Czyli jak ktoś chce, to znajdzie. Ergo dałoby się przegonić temat do głębszego podziemia, ale nie, bo ponieważ.

Ludzie są obrzydliwi.

monjiczq - 2020-07-21, 18:29

Epstein nie popełnił samobójstwa
:kick:

Albo żyje albo ktoś chuja sprzątnął

Davos - 2020-07-21, 20:20

Seryjny samobójca go odwiedził i tyle


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group