To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Anglicy - Jaskiniowcy XXI wieku

WojtekVanHelsing - 2013-12-06, 20:03
Temat postu: Anglicy - Jaskiniowcy XXI wieku
Dlaczego są uwazani za lepszych od Polaków? Polacy sa niewatpliwie inteligentniejszym i lepszym narodem... Anglicy sa najglupszym narodem wsród bialych... Tylko murzyni moga byc glupsi niz Anglicy.

Przecietny Anglik to idiota który nie potrafi logicznie myslec, histeryk..

Anglia zawdziecza bogactwo Margaret Thatcher a po jej smierci to bydlo na nia plulo, obrazalo i swietowalo jej smierc.. Dlaczego? Bo pogromila socjalistów którzy zrujnowali by Anglie..

Anglicy sa debilami bo nie potrafia nic docenic, Polacy docenili by dobrego przywódce ale takiego nie mieli...

Jakim cudem Polaków uwaza sie na arenie miedzynarodowej za cos gorszego od Anglika?

[ Dodano: 2013-12-06, 20:56 ]
http://www.vice.com/pl/re...hatcher-is-dead

Zaknafein - 2013-12-07, 14:27
Temat postu: Re: Anglicy - Jaskiniowcy XXI wieku
WojtekVanHelsing napisał/a:
Anglicy sa najglupszym narodem wsród bialych... Tylko murzyni moga byc glupsi niz Anglicy.


Weź może zrób jakąś tabelkę z inteligencją ras/narodów, żeby się człowiek mógł połapać

Adijos - 2013-12-07, 14:54
Temat postu: Re: Anglicy - Jaskiniowcy XXI wieku
Zaknafein napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:
Anglicy sa najglupszym narodem wsród bialych... Tylko murzyni moga byc glupsi niz Anglicy.


Weź może zrób jakąś tabelkę z inteligencją ras/narodów, żeby się człowiek mógł połapać

O! Dobry pomysł. Jak jeszcze możesz Wojtek to zrób taki ranking wśród użytkowników, chcę sobie zobaczyć na którym miejscu jestem.

Zaknafein - 2013-12-07, 15:05
Temat postu: Re: Anglicy - Jaskiniowcy XXI wieku
^AdijoS^ napisał/a:

Jak jeszcze możesz Wojtek to zrób taki ranking wśród użytkowników, chcę sobie zobaczyć na którym miejscu jestem.


To też dobre :-D

WojtekVanHelsing - 2013-12-07, 15:07

Anglicy udowodnili, że sa idiotami swoim zdaniem o Margaret Thatcher
ProFace - 2013-12-07, 15:12

^AdijoS^ napisał/a:
O! Dobry pomysł. Jak jeszcze możesz Wojtek to zrób taki ranking wśród użytkowników, chcę sobie zobaczyć na którym miejscu jestem.

Ciekawe kogo z nas postawiłby daleko za murzynami.

Jemszyszki - 2013-12-07, 20:48
Temat postu: Re: Anglicy - Jaskiniowcy XXI wieku
Zaknafein napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:
Anglicy sa najglupszym narodem wsród bialych... Tylko murzyni moga byc glupsi niz Anglicy.


Weź może zrób jakąś tabelkę z inteligencją ras/narodów, żeby się człowiek mógł połapać


Mimo, że inny powód. To jednak Wojtek ma racje. Anglicy podobno są najgłupszym narodem.

Zaknafein - 2013-12-07, 20:57
Temat postu: Re: Anglicy - Jaskiniowcy XXI wieku
Jemszyszki napisał/a:
Zaknafein napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:
Anglicy sa najglupszym narodem wsród bialych... Tylko murzyni moga byc glupsi niz Anglicy.


Weź może zrób jakąś tabelkę z inteligencją ras/narodów, żeby się człowiek mógł połapać


Mimo, że inny powód. To jednak Wojtek ma racje. Anglicy podobno są najgłupszym narodem.


niewiarygodne.pl rzetelne, wiarygodne źródło informacji..

Sharvari - 2013-12-07, 21:00

kocham te "wyniki badań". jakich badań i prowadzone przez kogo? nigdy nie słyszałam żeby w moim otoczeniu prowadzili jakiekolwiek badania, ale ważne, że jestem w tych 5343423 pytanych.

poza tym nie mylmy wiedzy z inteligencją. w Anglii w szkołach mogą sobie wybierać przedmioty i potem wyrastają takie niedorozwoje jak w artykule, u nas uczą wszystkiego, w 90% niepotrzebnego, przez co umiemy wszystko, ale w 1/10 dobrze.

Zaknafein - 2013-12-07, 21:10

Sharvari napisał/a:

w Anglii w szkołach mogą sobie wybierać przedmioty


...po skończeniu 11 klasy ;)

Sharvari - 2013-12-07, 21:12

to już nie mam wytłumaczenia dlaczego istnieją osoby, które nie wiedzą skąd się biorą jajka. pewnie pytali na największych zadupiach, gdzie nie ma nawet zwierząt hodowlanych.
Zaknafein - 2013-12-07, 21:23

Sharvari napisał/a:
to już nie mam wytłumaczenia dlaczego istnieją osoby, które nie wiedzą skąd się biorą jajka. pewnie pytali na największych zadupiach, gdzie nie ma nawet zwierząt hodowlanych.


Bo skończyć szkołę nie umiejąc praktycznie nic to nie problem. Nie da się nie zdać. Można niby od 1 do 8 klasy mieć poziom typu 1b,1c a od 9 do 11 dostawać E,F,G, ale i tak się zda.

Jemszyszki - 2013-12-07, 22:23

Już to chyba kiedyś się tu wrzucałem.

https://www.youtube.com/watch?v=_wxcXd5Cnv8

brzozik70043704352251515 - 2013-12-08, 06:03

Nie wierze. Zobaczcie jak oni dobrze mowia po angielsku, najlepiej w Europie!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group