To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Gry i zabawy forumowe - Ruda niejedno ma imię

Nadir - 2020-04-15, 16:59

Pewnie było to już poruszane, ale zastanawia mnie czy Moris i Mańka oraz Antek i Lilka prywatnie mówią do siebie nickami i czy ciężko było im się przestawić na imiona. Kilka forumowych par które znam miało problem z przedstawieniem się z nicków na imiona.
Całkiem_Dobry_Chłop - 2020-04-15, 17:27

https://grynieznane.pl/2019/01/24/geralt-cirilla-ile-takich-imion-w-polsce/ :-)
Love178 - 2020-04-15, 17:51

Na moim poprzednim forum forumowych par się zrobiło sporo i wszyscy do siebie mówią/mówili nickami :D i większość nawet się poślubiła. Chłopak mojej siostry też poznał nas przez tamto forum, choć długo minęło zanim się zeszli xD Oni przy naszej forumowej grupie znajomych mówią nickami, ale w domu chyba po imieniu :P
Lilith - 2020-04-15, 22:55

Nadir, powiem Ci, jak wygląda to z naszej perspektywy. Ja do Antka mowię
Żółwiu, Żółwiku, czasem Skorupko (miłośnicy żółwi określają tak swoje żółwie), a Antek mówi do mnie po imieniu, albo Kruszynka, albo Lolka. Najczęściej jednak odnosi się do mnie per Kruszynka ze względu na mój nikczemny wzrost ;)

macbed - 2020-04-15, 23:12

mnie na studiach wołali m.in. "Wieża" ¯\_(ツ)_/¯
Davos - 2020-04-16, 00:20

Love178 napisał/a:
Aż wygooglowałam (i przy okazji zdałam sobie sprawę, że nie sprawdzałam żadnych danych na temat imion nadawanych w 2019 roku) i znalzałam ten artykuł https://pl.sputniknews.com/opinie/2020010411604780-wiedzmin-batman-nutella-te-imiona-polacy-nadawali-dzieciom-w-2019-sputnik/

W samych Katowicach odmówiono nadania takich imion jak Joint, Koka, Pipa, Nutella, Rambo, Nirvana i Batman, ale Wiedźmin przeszedł xD


O jak śmiechłem z tych "imion" :haha: Dziżas, co niektórzy mają w głowach, że chcą tak krzywdzić własne dzieci...


Love178 napisał/a:
Odradzane są też imiona jak Alma, Andrzelika i... Wilka :PP


U mnie w robocie jest jedna Alma. Nie znam jej za dobrze, bo pracuje w innym dziale, ale w sumie nigdy nie zwróciłem większej uwagi na jej imię. Ok, jest nietypowe i rzadkie, ale bywają dużo gorsze imiona.


JankielKindybalista85 napisał/a:
Z Końskich imion dobry trolling zrobili w latach 90-tych dwaj piłkarze Liverpoolu. Kupili sobie po koniu wyścigowym i dali im imiona "horse" i "other horse" żeby komentatorów szlag trafiał i nikt nie był w stanie ogarnąć z transmisji wyścigu co się dzieje. I tak było.


Niezłe :) Chciałem to znaleźć gdzieś w necie, ale nijak nie idzie, a imiona tych koni nie ułatwiają szukania :D


Nadir napisał/a:
Pewnie było to już poruszane, ale zastanawia mnie czy Moris i Mańka oraz Antek i Lilka prywatnie mówią do siebie nickami i czy ciężko było im się przestawić na imiona. Kilka forumowych par które znam miało problem z przedstawieniem się z nicków na imiona.


Ja mam zawsze problem na zlotach czy mówić do ludzi po ksywkach czy po nickach z forum. I potem mówię raz tak, a raz tak :crazy:

Lilith - 2020-04-16, 00:21

Cytat:
Ja mam zawsze problem na zlotach czy mówić do ludzi po ksywkach czy po nickach z forum. I potem mówię raz tak, a raz tak

Mi możesz po imieniu, także luz ;)

macbed - 2020-04-16, 00:23

Davos napisał/a:
U mnie w robocie jest jedna Alma. Nie znam jej za dobrze, bo pracuje w innym dziale, ale w sumie nigdy nie zwróciłem większej uwagi na jej imię. Ok, jest nietypowe i rzadkie, ale bywają dużo gorsze imiona.


nie no nazywać się jak margaryna też raczej nie jest lekko

[ Dodano: 2020-04-16, 00:23 ]
Davos napisał/a:
Niezłe Chciałem to znaleźć gdzieś w necie, ale nijak nie idzie, a imiona tych koni nie ułatwiają szukania
xDD
Mańka - 2020-04-16, 00:47

Nadir napisał/a:
Moris i Mańka oraz Antek i Lilka prywatnie mówią do siebie nickami


Zależy jak patrzeć. Moris jako nick czy zdrobnienie? Uważam, że zdrobnienie. Różnie się zwracam, Morisku, kotku, Mry a czasami kurwiu. :troll:

W towarzystwie (znajomych, rodziny) po imieniu oczywiście.

Davos - 2020-04-16, 00:49

:haha:
Lilith - 2020-04-16, 01:02

Mańka, w przypadku Morisa nick jest odmienny i można używać jako zdrobnienia.
Love178 - 2020-04-16, 02:17

macbed napisał/a:
Davos napisał/a:
U mnie w robocie jest jedna Alma. Nie znam jej za dobrze, bo pracuje w innym dziale, ale w sumie nigdy nie zwróciłem większej uwagi na jej imię. Ok, jest nietypowe i rzadkie, ale bywają dużo gorsze imiona.


nie no nazywać się jak margaryna też raczej nie jest lekko

Jeszcze nie spotkałam Kasi, która miałaby z tym problem :troll:

macbed - 2020-04-16, 02:49

XDDDD ups

[ Dodano: 2020-04-16, 02:49 ]
nie no lepsze to niż kojarzenie się przez całe gimnazjum ze upośledzonym dzieckiem z serialu

Lilith - 2020-04-16, 03:04

macbed, albo z córką wójta/senatora ;)
ChodnikowyWilk - 2020-04-16, 13:21

Davos napisał/a:

Niezłe :) Chciałem to znaleźć gdzieś w necie, ale nijak nie idzie, a imiona tych koni nie ułatwiają szukania :D


No patrz, tyle lat, a trolling nadal skuteczny :haha:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group