To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Loża Szyderców - Jankiel

Lilith - 2020-03-23, 10:18
Temat postu: Jankiel
https://mistrzowie.org/750942/Nauka-o-disco-polo

:gool:

macbed - 2020-03-23, 10:41

clap
ZSK - 2020-03-23, 16:27

:3m:
JankielKindybalista85 - 2020-03-23, 17:21

Ja pierdolę... Plusów 78, komentarzy 0, reklam pierdylion. Tak teraz wygląda gówna? Z 3 lata nie byłem. Jak widać słusznie. Aż oczy krwawią i serce się kraje gdy się patrzy na to coś, na ten upadek. Ale riposta na głównej jest.

Gdzie w tym zdupylejałcie jest pokazane kto to wrzucił?

macbed - 2020-03-23, 17:22

o mistrzach powinno się mówić na zajęciach z historii starożytnej
JankielKindybalista85 - 2020-03-23, 17:28

Chyba na gownokanalach na jutubie typu historią bez cenzury tego wyplosza. Kurwa on nawet książki "o historii" pisze...
krojechleb - 2020-03-23, 18:33

No właśnie co z tym od HBC bo kilka filmików widziałem i dość ciekawie opowiada ale spotkałem się z opiniami w internecie że bzdury i nie wiem czy oglądać czy nie
JankielKindybalista85 - 2020-03-23, 18:42

Trochę wiedzy koleś ma, ale za bardzo się nakręca i zaczyna durnowato pierdolić. Ja bardzo nie lubię, i samego gościa i sposobu w jaki kręci. Trafił na niszę i niech na tym zarabia. Ale dla mnie to kiepski content. Na pewno umialbym śmieszniej.
krojechleb - 2020-03-23, 20:00

Aha to se jeszcze poobczajam jak tam z faktami u niego i tak dalej . A jak już temat historii to może poleciłbyś jakąś książkę historyczną, okres jakikolwiek byleby ciekawa była, bez szczegółowych opisów ruchańska i mordów. W sensie normalnie może być tylko żeby nie było że np. wyjął upapranego gównem kutasa z dupy i utkał jej mordę, bo to dla babci a ona jest strasznie pruderyjna i brzydzi ją szczegółowy opis przemocy.
Wojtek jak to czytasz to ty też może coś polecisz bo się interesujesz ponoć historią albo ktokolwiek coś podrzuci

[ Dodano: 2020-03-23, 20:03 ]
W ogóle książki HBC się babci strasznie spodobały, więc coś z jakimiś ciekawostkami może być. Nie musi być nawet do końca zgodne z rzeczywistością byle by jakiś kompletnych bzdur nie czytała . Ma w chuj dużo lat więc jej nie zaszkodzi jak przeczyta coś niesprawdzonego

JankielKindybalista85 - 2020-03-23, 21:48

Ale co? W sensie powieść historyczna? Nie czytuję w sumie. O historii czytam nie-powiesci.
Mańka - 2020-03-24, 11:35

krojechleb napisał/a:
Aha to se jeszcze poobczajam jak tam z faktami u niego i tak dalej . A jak już temat historii to może poleciłbyś jakąś książkę historyczną, okres jakikolwiek byleby ciekawa była, bez szczegółowych opisów ruchańska i mordów. W sensie normalnie może być tylko żeby nie było że np. wyjął upapranego gównem kutasa z dupy i utkał jej mordę, bo to dla babci a ona jest strasznie pruderyjna i brzydzi ją szczegółowy opis przemocy.
Wojtek jak to czytasz to ty też może coś polecisz bo się interesujesz ponoć historią albo ktokolwiek coś podrzuci

[ Dodano: 2020-03-23, 20:03 ]
W ogóle książki HBC się babci strasznie spodobały, więc coś z jakimiś ciekawostkami może być. Nie musi być nawet do końca zgodne z rzeczywistością byle by jakiś kompletnych bzdur nie czytała . Ma w chuj dużo lat więc jej nie zaszkodzi jak przeczyta coś niesprawdzonego


Cherezińskiej możesz spróbować, ale ona kolubryny pisze.

WojtekVanHelsing - 2020-03-25, 18:00

krojechleb napisał/a:
No właśnie co z tym od HBC bo kilka filmików widziałem i dość ciekawie opowiada ale spotkałem się z opiniami w internecie że bzdury i nie wiem czy oglądać czy nie


Kiedyś fajnie się oglądało, ale ten kanał powinien zostać na swoim miejscu, a jego twórcy piszą książki które już powinny cechować się czym innym niż treść kanału na yt.

No i (nie oglądałem z rok albo dłużej żadnego odcinka) tam jest kwestia tego, że oni ciekawostki historyczne wywyższają niemal do rangi pewnych faktów, a nie jest pewne (jeśli w ogóle jest prawdopodobne), że np. flage USA zaprojektowal najebany Kościuszko z Waszyngtonem na bazie herbu ziemi sandomierskiej...

JankielKindybalista85 - 2020-03-26, 00:09

Że był najebany to akurat w przypadku Kościuszki wysoce prawdopodobne. Kontynuujmy offtop.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group