To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Najgłupasze komentarze jakie widzieliście w internecie

Love178 - 2020-02-08, 07:43
Temat postu: Najgłupasze komentarze jakie widzieliście w internecie
Czy macie czasami tak, że tylko przejechaliście gdzieś wzrokiem po jakiejś sekcji komentarzy i zobaczyliście czyjąś wypowiedź tak absuralną, że czasami wraca do Was myślami, ale nie jest z jakiejś konretnej memicznej kategorii żeby nadawało się do screenowania czyshare'owania, ale jednak było na swój sposób wyjątkowe w swojej oryginalnej głupocie?


Na przykład:
Kiedyś przeczytałam komentarz, gdzie ktoś się zarzekał, że ludzie nie są w stanie liczyć w myślach w innym języku niż swoim ojczystym. Było to coś na zasadzie, że nawet jak człowiek się przeniesie do innego kraju, to nigdy się w 100% nie zasymiluje, bo do końca życia będzie w myślach liczył w języku kraju, z którego przyjechał i to będzie go zawsze "zdradzać" przed samym sobą, czy coś w ten deseń xD
Czasami ten komentarz wraca do mnie myślami i się zastanawiam czy osoba, która go napisała zna jedynie trochę liczby po angielsku, więc uważa, że każdy nie potrafi szybko liczyć w tym języku jak ona czy co xD

krojechleb - 2020-02-08, 10:42

oglądałem kiedyś jakiś spiskowy filmik o World Trade Center, że to nie był zamach tylko spisek rządu USA i jedna osoba w komentarzu napisała że w podstawie budynku były zamontowane mini bomby atomowe
Lilith - 2020-02-08, 11:28

Love178, co chwila natykam się na takie debilizmy w komentarzach, że szkoda gadać.
Love178 - 2020-02-08, 12:40

Lilith napisał/a:
Love178, co chwila natykam się na takie debilizmy w komentarzach, że szkoda gadać.

Wiesz co, jak też, ale ten co tutaj przytoczyłam zobaczyłam wiele lat temu i ciągle do mnie wraca, bo zwyczajnie nie wyobrażam sobie, żeby dwie różne osoby niezależnie na coś takiego wpadły :P Inne głupoty dość często się dla mnie powielają, albo przynajmniej ich "logika"

krojechleb napisał/a:
mini bomby atomowe

omg, te trzy słowa razem xDDDDDDDDDDD

krojechleb - 2020-02-08, 14:31

wydaje mi się że filmy o teoriach spiskowych mogą mieć sporo dobrego kontentu do tego tematu
macbed - 2020-02-10, 21:23

za każdym razem jak widzę wyjątkowo debilny komentarz na facebooku to poświęcam chwilę żeby zajrzeć na profil autora i przyjrzeć się jego twarzy
fascynuje mnie że tacy na pozór normalni ludzie potrafią publikować treści totalnie oderwane od rzeczywistości

kotmaalealamakota - 2020-02-10, 21:38

Ostatnio na jakiejś wrocławskiej grupie babka napisała post czy ktoś zna namiary na jakaś restauracje gdzie dowoza jakieś ciasta itd do domu, bo ma ochotę na coś słodkiego. Komentarz: ODROBACZYC SIE! Łaknienie na słodycze to znak, że masz pasożyty w organizmie.

Japierdole... Ja rozumiem zdrowe diety, fit itd ale niektórym to mózgi pogniły od tego niedoboru glutenu.

Moris299 - 2020-02-11, 01:43

macbed napisał/a:
za każdym razem jak widzę wyjątkowo debilny komentarz na facebooku to poświęcam chwilę żeby zajrzeć na profil autora i przyjrzeć się jego twarzy


też tak robię xD
chociaż zwykle ci ludzie wyglądają jak stereotypowi janusze/karyny

Love178 - 2020-02-11, 02:59

kotmaalealamakota napisał/a:
Łaknienie na słodycze to znak, że masz pasożyty w organizmie.

Łoo :o |D

kotmaalealamakota - 2020-02-11, 09:46

Najlepsze kwiatki z komentarzy mi się trafiają na grupie dla rodziców dzieci z autyzmem. Tam się czasem trafi taka nawiedzona karyna, że cokolwiek nie napiszesz to odpowiedź jest: kochaj i akceptuj.
Serio to jest poniżej pasa bo po to jest ta grupa, że rodzice se tam czasem ponarzekaja, bo wiedzą, że inni mają podobne problemy z dziećmi to zawsze się trafi jakaś co Oooo kochaj, akceptuj. I jest jedną babka co komentuje wszystko i w każdym kom pisze że jej mąż jest w więzieniu pomijając, że to w ogóle nie pasuje ni chuja do pytania/postu itd. Jajebix xD

Love178 - 2020-02-11, 10:55

Cytat:
I jest jedną babka co komentuje wszystko i w każdym kom pisze że jej mąż jest w więzieniu pomijając, że to w ogóle nie pasuje ni chuja do pytania/postu itd.
ooo, podoba mi się ten character arc :D
ZSK - 2020-02-11, 11:02

Ja staram się nie czytać komentarzy na fb, bo mam wrażenie, że to kółko wzajemnie adorujących się, malutkich ludzi, którzy tylko przytakują sobie nawzajem ośmieszając lub obrażając coś kogoś. Takie kółeczko zjebów, jak w komentarzach na onecie swego czasu.

Mam na myśli komentarze pod linkami do np. stron z artykułami, albo - moje ulubione - pod reklamami samochodów, innych drogich rzeczy lub artykułów o nich, nie mam na myśli komentarzy na grupkach, to inny level w ogóle.

Ascara - 2020-02-11, 16:29

Love178, może nie chodziło mu o to, że NIE JEST W STANIE, tylko że odruchowo zacznie po swojemu, tak jak się zwykle myśli po swojemu. :D Pewnie po x latach to się zaciera, ale myślę, że trochę zajmuje.

[ Dodano: 2020-02-11, 16:33 ]
Moris299 napisał/a:
macbed napisał/a:
za każdym razem jak widzę wyjątkowo debilny komentarz na facebooku to poświęcam chwilę żeby zajrzeć na profil autora i przyjrzeć się jego twarzy


też tak robię xD
chociaż zwykle ci ludzie wyglądają jak stereotypowi janusze/karyny


Same here.

Love178 - 2020-02-12, 00:57

Nie, pamiętam dobrze, że tej osobie chodziło o to, że nikt nie jest w stanie i to zawsze będzie w tym samym języku, bo to był tak jakby główny punkt jej wypowiedzi. Analogicznie do osób, które na poważnie piszą, że "polski to jeden z łatwiejszych języków do nauki, skoro nawet 3-latki potrafią nim się posługiwać"


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group