To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki ze świata i kraju - Pandemia z Chin

Moris299 - 2021-03-28, 20:38

no tam wygląda znacznie gorzej niż w Polsce, państwo niewielkie a mimo to procentowo mniej osób zaszczepionych i prawie 2x więcej śmierci w przeliczeniu na milion mieszkańców.
Zachodnie media właśnie od jakiegoś czasu piszą o krtytycznej sytuacji w krajach wchodniej i centralnej europy, głównie mówi się o Ukrainie, Polsce i Czechach :P

JankielKindybalista85 - 2021-03-28, 22:49

Trzeba podbić i podzielić między Niemcy a Rosję. Ta środkowa Europa to ja pierdolę, ciągle problemy robi.
ZSK - 2021-03-29, 09:43

Byle być po niemieckiej stronie.
JankielKindybalista85 - 2021-03-29, 09:56

Z dwojga złego zdecydowanie kurwa lepiej tą stroną.
Całkiem_Dobry_Chłop - 2021-04-03, 14:48

Dobry! Informuje iż z dniem dzisiejszym Dolnoślunskie wyprzedziło Pomorze pod względem liczby zakażeń.
Gratulacje Manciorisy! Najpierw świetnie roznieśliście koronawirusa po Wielkopolsce teraz niegorzej roznosicie na Dolnym Śląsku :clap:
Od jakiegoś czasu na Dolnym Śląsku dzienna liczba zakażeń jest wyższa niż w Małopolsce, więc ją prędzej czy później pewnie też prześcignie.

Moris299 - 2021-04-03, 15:36

Niedługo w kujawsko pomorskim będzie rokord bo wyjechałem z Wrocka na święta do Bydgoszczy x d
icywind - 2021-04-03, 22:22

Cytat:
wyjechałem z Wrocka na święta do Bydgoszczy x d
_________________

Panie Jacku, proszę włączyć tarczę przeciwmorisową

Lilith - 2021-04-03, 23:10

Gurwa, ja i Antek w święta pracujemy :(

[ Dodano: 2021-04-03, 23:11 ]
Bo my jesteśmy ateuchy i nie obchodzimy świąt :alucard:

icywind - 2021-04-04, 09:32

Zazdroszczę
JankielKindybalista85 - 2021-04-04, 11:31

Lilith napisał/a:
Gurwa, ja i Antek w święta pracujemy :(

[ Dodano: 2021-04-03, 23:11 ]
Bo my jesteśmy ateuchy i nie obchodzimy świąt :alucard:

Offtop 😁

Antybristler - 2021-04-04, 15:00

Lilith napisał/a:
Gurwa, ja i Antek w święta pracujemy :(

[ Dodano: 2021-04-03, 23:11 ]
Bo my jesteśmy ateuchy i nie obchodzimy świąt :alucard:

W moim przypadku to nie wynika z przekonań tylko z tego, że jestem robakiem.

JankielKindybalista85 - 2021-04-07, 11:24

Cóż za plot twist. Firma w której robię wali sobie w chuja pod pretekstem covida straszliwie ale raz postanowiła szarpnąć się na kasę i w Medicoverze zamówiła testy na obecność przeciwciał olabogawirusa dla wszystkich chętnych pracowników. No cóż, gratis to uczciwa cena a jak mi dadzą to zjem, więc się zgłosiłem. No i wczoraj wyszło że mam przeciwciała czyli miałem olaboge. Kiedy? Nie mam zielonego pojęcia, nie przypominam sobie żebym prze ostatni rok choćby przez dzień miał chociaż silne objawy przeziębieniowe. Znaczy miewalem tak że wstawałem bez życia, senny, słaby, rozjebany i ogólnie jak martwy, ale ponieważ koronawirusa nie można mieć co poniedziałek więc przypuszczam że to tylko depresyjne wypalenie obecną pracą, nie kowid. No i dzisiaj wszyscy firmowi ozdrowieńcy mieli jeszcze krótkie wywiady z lekarzem. Mój był bardzo krótki: na wszystkie pytania zgodnie z prawdą odpowiedziałem nie (np: stracił pan kiedyś smak? Nie.) a na najważniejsze: jak pan myśli kiedy i gdzie się pan zaraził powiedziałem że nie mam kurwa zielonego pojęcia i cyk i pyk i dzień wolny od pracy. Właśnie wróciłem na chatę, kimne się że 2-3 godzinki i pójdę na rower. Dziękować pan kowid.
Lilith - 2021-04-07, 11:55

JankielKindybalista85 napisał/a:
No i wczoraj wyszło że mam przeciwciała czyli miałem olaboge.

Covida można przejść bezobjawowo.

JankielKindybalista85 - 2021-04-07, 12:11

Lilith napisał/a:
JankielKindybalista85 napisał/a:
No i wczoraj wyszło że mam przeciwciała czyli miałem olaboge.

Covida można przejść bezobjawowo.

A można, jak najbardziej, jeszcze jak.

ZSK - 2021-04-07, 12:53

Bogatemu to i byk się ocieli. Tylko się cieszyć Jankielu :piwo:
JankielKindybalista85 - 2021-04-07, 13:46

Jaki ja bogaty. Nawet nie mam roweru z ocieplanym siodełkiem więc nigdzie nie jadę bo śnieg pada.
icywind - 2021-04-07, 14:08

Tez chce takie testy
JankielKindybalista85 - 2021-04-07, 20:34

icywind napisał/a:
Tez chce takie testy

No to se kup. Chyba po jakieś 250 są.

Moris299 - 2021-04-10, 16:52

Afera ze szczepionką Sputnik V

w giga skrócie:
Słowacja zamówiła szczepionki Sputnik V od Rusków, badania labolatoryjne wykazały, że szczepionka którą dostają ma inny skład niż oryginalny Sputnik V którym szczepią w Rosji. Co rosja na to? Powiedzieli, że Słowacy sabotują opinię o ich szczepionce i mają im natychmiast oddać wszystkie szczepionki które dostali xD

https://www.reuters.com/a...e-idUSKBN2BV2GP

Davos - 2021-04-10, 18:00

Jankiel, to tylko się cieszyć, że tak to przeszedłeś :git: Ja też myślę nad zrobieniem sobie testów na przeciwciała, bo miałem też dwa razy takie kilkudniowe okresy większego zmęczenia, ale szkoda mi trochę hajsu na te testy :PP Ale chyba je w końcu zrobię, żeby mieć pewność.

[ Dodano: 2021-04-10, 18:01 ]
Moris299 napisał/a:
Afera ze szczepionką Sputnik V

w giga skrócie:
Słowacja zamówiła szczepionki Sputnik V od Rusków, badania labolatoryjne wykazały, że szczepionka którą dostają ma inny skład niż oryginalny Sputnik V którym szczepią w Rosji. Co rosja na to? Powiedzieli, że Słowacy sabotują opinię o ich szczepionce i mają im natychmiast oddać wszystkie szczepionki które dostali xD

https://www.reuters.com/a...e-idUSKBN2BV2GP


Typowa Rosja jest typowa



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group