To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki ze świata i kraju - Pandemia z Chin

Davos - 2020-09-28, 22:24

Moris299 napisał/a:
-bonć minister zdorwia w bolzce
-mów obywatelom, że są chujowi, bo nie potrafią się powstrzymać przed łażeniem na imprezy, bo nie zasłaniają twarzy maseczkami, latają na wakcje
-sam sobie lataj na wakacje do Hiszpani
-bonć przyłapany wielokrotnie jak łazisz sam bez maseczki
-miej samemu wyjabane na zasady które sam ustalasz
-złap koronawirusa
-hipokryzja.rar
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/lukasz-szumowski-z-koronawirusem-koronawirus-w-polsce/mqzp2sp


W artykule, który sam zalinkowałeś stoi jak byk i to na samej górze: "Z informacji Onetu wynika, że Łukasz Szumowski nie został zakażony w trakcie wakacyjnego pobytu w Hiszpanii"

A koronawirusa dzisiaj można złapać wszędzie, bo ludzie mają wyjebane na zasady bezpieczeństwa i łażą wszędzie bez maseczek. Zdalnie też już mało kto pracuje. Ulice, knajpy i rynki pełne ludzi, a niektórym się nie chce nosić masek nawet w sklepach czy komunikacji publicznej. Uj wie, jak zaraził się Szumowski. Może nie przyniósł korony do chaty, a zaraził się od córki, która przyniosła to ze szkoły. Teraz to jest loteria.
Dzisiaj tak btw okazało się, że Błaszczykowski też jest zarażony, a ostatnio dopiero co było info, że Brzęczek też ma koronawirusa.



Antybristler napisał/a:
Ale co nakradł to jego.


A co konkretnie nakradł?

Moris299 - 2020-09-28, 23:20

Davos napisał/a:
W artykule, który sam zalinkowałeś stoi jak byk i to na samej górze: "Z informacji Onetu wynika, że Łukasz Szumowski nie został zakażony w trakcie wakacyjnego pobytu w Hiszpanii"

no i co to zmienia? Ja nie mówię, że złapał w Hiszpani tylko, że jest hipokrytą, bo raz mówi, żebyśmy nigdzie nie jeździli nigdzie i jeszcze zamyka granicę a sam jeździ sobie do kraju który jest w top10 z największą ilością zakażeń xD Jeszcze dla siebie specjalnie przesuwa datę zamknięcia granic, żeby móc polecieć xd


Davos napisał/a:
A co konkretnie nakradł?


no tak szemrane interesy z fimą założoną w tym samym dniu w którym zakupiono od niej respiratory, do tego jej siedziba to ... :



[ Dodano: 2020-09-28, 23:22 ]
dabos wyłącz tą pisowską propagandę telewizyjną i zajrzyj czasem w rzetelne źródła :|
zobacz sobie przykładowo to

https://www.facebook.com/...221254032476504

[ Dodano: 2020-09-28, 23:50 ]


[ Dodano: 2020-09-29, 18:45 ]
Czekaj, wczoraj media się dowiedziały, ze jest chory a dzisiaj już był w sklepie?

https://wiadomosci.wp.pl/koronawirus-w-polsce-lukasz-szumowski-byl-widziany-na-zakupach-jestem-juz-zdrowy-6559267983043456a#

Davos - 2020-09-29, 21:31

Moris, czy Ty w ogóle czytasz źródła, które sam wrzucasz?

Moris299 napisał/a:
no i co to zmienia? Ja nie mówię, że złapał w Hiszpani tylko, że jest hipokrytą, bo raz mówi, żebyśmy nigdzie nie jeździli nigdzie i jeszcze zamyka granicę a sam jeździ sobie do kraju który jest w top10 z największą ilością zakażeń xD Jeszcze dla siebie specjalnie przesuwa datę zamknięcia granic, żeby móc polecieć xd


Cytat:
- Spędziliśmy ponad 100 godzin, żeglując. Na ląd zeszliśmy tylko raz - i to na wysepkę, z tego, co wiem, nie było ani jednego przypadku koronawirusa. Byliśmy we dwóch, więc było bezpiecznie - mówił Łukasz Szumowski 10 września w RMF FM.


Granice są od dawna otwarte. Jako minister zdrowia musiał mówić ludziom, żeby nie wyjeżdżali za granicę i oczywiście mógł sam dać przykład i siedzieć w kraju, ale jeśli faktycznie żeglował z jakimś kumplem i nie miał styczności z innymi ludźmi to nie zachował się nieodpowiedzialnie, a Ty z tego kręcisz aferę jakby on zwiedzał całą Hiszpanię i łaził wśród tłumów ludzi. A jakby siedział w Polsce i pojechał nad morze, gdzie tłumy były większe niż zawsze to by było spoko?

Moris299 napisał/a:
Czekaj, wczoraj media się dowiedziały, ze jest chory a dzisiaj już był w sklepie?


https://wiadomosci.wp.pl/koronawirus-w-polsce-lukasz-szumowski-byl-widziany-na-zakupach-jestem-juz-zdrowy-6559267983043456a#


To, że się wczoraj media dowiedziały nie oznacza, że wczoraj zachorował. Wg artykułu, który sam podlinkowałeś, skończyła mu się już kwarantanna. Czyli zachorował co najmniej 10 dni temu.


Moris299 napisał/a:
dabos wyłącz tą pisowską propagandę telewizyjną i zajrzyj czasem w rzetelne źródła
zobacz sobie przykładowo to

https://www.facebook.com/...221254032476504


Nie oglądam Wiadomości. Jeśli już oglądam jakieś serwisy informacyjne w tv to Wydarzenia na polsacie, bo tylko to da się jeszcze oglądać. Ta Twoja stronka też mi nie wygląda na jakąś super obiektywną i bezstronną, ale niech będzie. Z tego co widzę, Prokuratura w Warszawie będzie wyjaśniać, czy przy zakupie tych respiratorów doszło do niegospodarności więc poczekajmy co ustalą. Póki co wiadomo, że E&K zwróci (lub już zwróciła) kasę: https://www.money.pl/gosp...279751040a.html

Moris299 - 2020-09-29, 23:05

Cytat:
Ta Twoja stronka też mi nie wygląda na jakąś super obiektywną i bezstronn


Tu się zgodzę, na pewno nie jest to w pełni obiektywne ale te te sprawy o których gość mówi można sprawdzić w urzędowych źródłach, np. w sprawozdaniach finansowych,w KRS, CEDIG itd. gdzie faktycznie sprawy wyglądają podejrzanie, przepisywanie majątku na żonę i inne szemrane interesy. Myślę, ze słowo nakradl jest trochę nieodpowiednie ale na pewno nie jest on czysty. Żeby nie bylo, ze sie uwziąłem, decyzja o pierwszym lock downie i reakcja Szumowskiego na początku pandemii była wzorowa. Robiliśmy takie kroki które inne państwa robiły dopiero kilka tygodni póżniej. Ale jednak interesy ze znajmomym z nart i szemrane interesy z dziwnymi firmami nie pozwalają mi wierzyć, ze jest bez skazy

[ Dodano: 2020-09-29, 23:06 ]
Davos napisał/a:
poczekajmy co ustalą. Póki co wiadomo, że E&K zwróci (lub już zwróciła) kasę: https://www.money.pl/gosp...279751040a.html
_________________
no obiecanki też słyszałem ale do tej pory z tego co mi wiadomo nadal pieniądze nie wróciły.
Całkiem_Dobry_Chłop - 2020-10-07, 10:58

Ponad trzy tysiące zakażeń!!!! :grimer:
JankielKindybalista85 - 2020-10-07, 11:21

No i chuj.

[ Dodano: 2020-10-07, 11:35 ]
A tak naprawdę to nie. Nie wytrzymają psychicznie i znowu porobią jakieś lockdowny a wtedy się zupełnie gospodarczo zesramy. Więc jestem ilością zachorowań i trwaniem zajmowania się tematem przez media przerażony, choć z zupełnie innych powodów, niż teoretycznie "powinienem".

macbed - 2020-10-07, 15:12

Oni chcą żebyś był przerażony

najpierw maski potem chipy

nowy rok, nowe narzędzia zniewolenia

ChodnikowyWilk - 2020-10-07, 15:30

Jesus maria
Mackers - 2020-10-07, 15:35

Jesteśmy zgubieni
JankielKindybalista85 - 2020-10-07, 18:25

A kto umarł na kowida tego już nie zaczipuja. Profit.
RudaMaupa - 2020-10-08, 08:40

Do dupy z tym wszystkim. Dowiedziałam się, że spędziłam godzinę w małym pomieszczeniu latając za piłką z osobą, która miała kontakt z chorym. Więc no lipa. Autokwarantanna. Ale teraz jest takich przypadków więcej, do sklepu iść trzeba, ludzie mają w dupie maseczki, więc tak, zrobią nam przymusowy lockdown.

To ludzie są idiotami. Przez to trzeba robić obostrzenia. Tak było na wiosnę - były zamknięte kina, aquaparki etc, więc ludzie tłumami walili z dziećmi na place zabaw. Jak place zamknęli - to do parków i lasów. No pozdro kurwa. Zero myślenia.

Całkiem_Dobry_Chłop - 2020-10-08, 08:48

Cytat:
ludzie mają w dupie maseczki

A myślałem że, po zobaczeniu dziewczyny, która nosiła maseczkę na łokciu już nic mnie nie zaskoczy...

RudaMaupa - 2020-10-08, 08:52

:haha: :haha: :haha:
JankielKindybalista85 - 2020-10-08, 11:20

No pewnie bo żyjmy jak szczury bo grypa szaleje w naprawie. Mogą być maseczki, może być obowiązek chodzenia z kutaczem na wierzchu jeśli to ograniczy to gówno do poziomu w którym media i politycy przestaną się grzać. Ale lockdown drugi to by było ja pierdolę. Powstrzymanie rozprzestrzeniania się jebnięcia gospodarki światowej jest w chuj ważniejsze od powstrzymania rozpowszechniania się koronawirusa.
ZSK - 2020-10-08, 12:39

No te akłaparki to by mogli na cały rok zamknąć. Kluby też niby mają nie grać, a grają i nikt tego nie zamyka. A to dopiero idealne miejsce na przenoszenie.
RudaMaupa - 2020-10-08, 12:51

Jak Kononowicz mówił - nie będzie niczego!
JankielKindybalista85 - 2020-10-08, 12:56

To też jest jakaś branża, która też chce zarabiać, ktoś tam pracuje i ktoś płaci podatki. A jak zamkniemy to zamiast podatków dostaniemy bezrobotnych do utrzymania.
macbed - 2020-10-08, 13:37

a ja sobie siedzę w tym lesie i jak jadę do miasta raz na tydzień to zwykle zapominam maseczki bo nie pamiętam o tym że koronawirus w ogóle istnieje :I
Moris299 - 2020-10-08, 13:39

Byłem wczoraj na ślubie w kościele, tylko ja miałem maseczkę :bag:
imo to powinni w pierwszej kolejności śluby ograniczyć, to jest zajebisty transfer korony, były już przecież przypadki, że jedna osoba chora poszła na wesele to zaraziła 50 innych bo każdy tam śpiewa, tańczy ze sobą, gada z milionami osób itp xD

JankielKindybalista85 - 2020-10-08, 13:50

Ograniczyć, nie ograniczyć, patrz mój wpis dwa posty wyżej.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group