To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Nasze opowiadania - Jakie to ma wszystko znaczenie

ChodnikowyWilk - 2020-01-07, 22:41
Temat postu: Jakie to ma wszystko znaczenie
Leżę na łóżku, obok mnie kobieta cudowna i majestatyczna. Patrzę w górę, widzę biel. Jessice Biel. Patrzę w lewo, widzę obraz, flaming na plaży, widać że zadowolony bo szyję napiął dumnie, kroczy szczęśliwymi krokami ku rozpłaszczonej na piasku rozgwiazdy. Szum morza, szum fal, dryfujacy statek Pelikan niesiony przez zachodnie wiatry kieruje swój dziób ku przygodzie. A ja leżę, bo leżenie sprzyja kontemplacji o niezwykle kruchej istocie życia, mozemy stracić łączność z samym sobą tak łatwo, jak łatwo wół zapomina że już nie jest cielęciem, lecz mężnym wołem. Kiedyś wszyscy umrzemy, i nasze życie będzie pełne wspaniałych, ale może i też strasznych historii. Wszyscy jesteśmy ze sobą złączeni niewidzialną nicią życia, tkającą przepiękną mozaikę. Wyjdź na powierzchnię swego życia i zobacz te gwiazdy, w które już tak dawno się nie wpatrywaliście, przypomnijcie sobie to co zapomnieliście, a co było w was od zawsze.

Rozglądam się po pokoju, wiedząc że właśnie wydarza się cud świadomości, właśnie teraz rozgrywa się najważniejsza chwila mojego życia, bo rozgrywa się teraz.

macbed - 2020-01-07, 22:46

kiedy Eckhart Tolle wejdzie za mocno

[ Dodano: 2020-01-07, 22:46 ]
aż se poczytam przed snem

icywind - 2020-01-07, 23:08

macbed napisał/a:

kiedy Eckhart Tolle wejdzie za mocno

MsMadeleine - 2020-01-08, 19:42

Wilk myśliciel :chill:
Nadir - 2020-01-08, 19:56


MsMadeleine - 2020-01-08, 20:14
Temat postu: Re: Jakie to ma wszystko znaczenie
ChodnikowyWilk napisał/a:
Leżę na łóżku, obok mnie kobieta cudowna i majestatyczna. Patrzę w górę, widzę biel. Jessice Biel.


Leżę na łóżku, obok mnie mężczyzna cudowny i majestatyczny. Patrzę w górę, widzę alvaro. Alvaro Soler.

[ Dodano: 2020-01-08, 20:14 ]
wrrr... też Cię kocham mendziaku.

icywind - 2020-01-08, 20:53

Twój tekst jest reakcja na upadek twojej ego struktury.


Takie oświecenie jest przynajmniej zabawne

widzu - 2020-01-09, 16:17

Leżę na łóżku. Nic tak nie boli jak plecy.
krojechleb - 2020-01-09, 23:38

Nic tak nie boli jak zdrada no chyba że z cyganem
macbed - 2020-01-11, 23:30

Czy z reguły na coś czekasz? Jak wielką część życia spędzasz na czekaniu? Istnieje czekanie krótkofalowe - w kolejce na poczucie, w ulicznym korku, na lotnisku, na umówione spotkanie, na koniec pracy itp. Z czekaniem długofalowym mamy do czynienia, gdy ktoś czeka, aż zacznie się urlop, aż dostanie lepszą posadę, aż dzieci dorosną, aż wejdzie z kimś w naprawdę istotny związek, odniesie sukces, zarobi pieniądze, zostanie ważną osobistością, osiągnie oświecenie. Nierzadko zdarza się, że ludzie przez całe życie czekają, kiedy wreszcie zaczną żyć. Czekanie to stan umysłu...
Mackers - 2020-01-11, 23:32

Zgadzam się
ChodnikowyWilk - 2020-01-12, 03:11

Nic dodać nic ująć


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group