To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki ze świata i kraju - Teorie spiskowe

Antlion - 2014-03-02, 15:20

AnswersMaster napisał/a:
dziwne, że nikt sie nie zastanawia nad tym, że zniknełi mniej wiecej w tym samym czasie, akurat te dwa konta co tak podobne nicki mają;)


No jak to? Przecież Adijos podał rozwiązanie zagadki ;)

AnswersMaster - 2014-03-02, 15:27

Antlion napisał/a:
AnswersMaster napisał/a:
dziwne, że nikt sie nie zastanawia nad tym, że zniknełi mniej wiecej w tym samym czasie, akurat te dwa konta co tak podobne nicki mają;)


No jak to? Przecież Adijos podał rozwiązanie zagadki ;)

Miałem na myśli multikonta :)

Davos - 2014-03-02, 15:34

Answers, które konkretnie? Bo trochę multikont już się przewinęło przez to forum :)
AnswersMaster - 2014-03-02, 16:15

no te o których gadamy, że jemszyszki i szyszek to multikonta, ale tak tylko teoreetyzuję :D
Davos - 2014-03-02, 16:17

Aa ok, myślałem że już pisałeś o jakichś dwóch innych? Teoria Adijosa z trucizną jednak bardziej mi odpowiada :)
AnswersMaster - 2014-03-02, 16:19

Bo lepiej, żeby umarli, niż żeby mieli multikonta? :D Nie wiedziałem ,że aż tak bardzo nie lubisz multikont :D W sumie ja też wolę teorię Adijosa,...nie cierpię multikont.
Davos - 2014-03-02, 16:44

Teoria Adijosa jest zwyczajnie bardziej oryginalna. Multikonta są już strasznie oklepane. A zażycie trucizny przez Szyszka, żeby zaszkodzić swojemu naturalnemu wrogowi - Jemszyszkowi - no to już jest intryga :)
Love178 - 2014-03-03, 10:43

To mi przypomniało jak włączyłam sobie filmik na YouTube pt "dlaczego Amerykanie nie latają już na księżyc" z myślą, ze to jakiś film dokumentalny, z którego się dowiem czemu dawno tam nie byli. Początek zapowiadał się całkiem normalnie aż nagle BUM obrazek z kosmitami (/_- ) Przewinelam do komentarzy, a tam taki dialog: - Nie latają, bo nie maja pieniędzy. - To naiwne wytłumaczenie. - Ta, bo mówienie, ze ich odstarszyły ufoludki jest dużo bardziej racjonalne? :D
widzu - 2014-03-03, 19:06

Czy tylko mi się wydaje, że moderatorzy mają jakiś odgórny zakaz pisania postów?
Samara - 2014-03-03, 19:10

Świetnie to wygląda, jak nad Twoją teorią jest dzisiejszy post Love :-D
widzu - 2014-03-03, 19:19

Ojej, no, czasem im pozwalają, ale ilość postów widocznie spadła :P
qtasiorro - 2014-03-03, 19:26

widzu napisał/a:
Ojej, no, czasem im pozwalają, ale ilość postów widocznie spadła :P

Bo mniej się odzywasz, tadaaam! Nieprawda. Czasem wpada Davos i tak spamuje, że nie nadążam otwierać tematów :D

Davos - 2014-03-03, 20:41

widzu napisał/a:
Czy tylko mi się wydaje, że moderatorzy mają jakiś odgórny zakaz pisania postów?


Patrząc na ilość postów Shar, Answersa i moją jakoś trudno z tym się zgodzić ;)

qtasiorro napisał/a:
Czasem wpada Davos i tak spamuje, że nie nadążam otwierać tematów :D


A bo widzisz, ja komentuję "seriami" tzn. wpadam raz na jakiś czas (na ogół raz dziennie wieczorem), mam x nieprzeczytanych postów więc klikam na listę i czytam na bieżąco i jak chcę skomentować to piszę posta i przechodzę do następnego tematu i tak aż do końca. W międzyczasie ktoś może kontynuować dyskusję więc czasem dorzucę kolejnego posta i tak potem po dniu nieobecności masz nagle 10 moich postów do czytania :P Podobnie komentuje z tego co widziałem np. Jankiel. Inaczej np. Shar, która jest na forum cały dzień i komentuje wszystko na bieżąco :)

widzu - 2014-03-03, 21:05

Chodziło mi o love i Słownika :P
qtasiorro - 2014-03-03, 21:06

@Davos, okej, okej. W moim słowniku "spamuje" = "dużo pisze" (szczególnie w krótkim czasie :D ).
Davos - 2014-03-03, 22:04

widzu napisał/a:
Chodziło mi o love i Słownika :P


Słownik odkąd został modem zwiększył swoją aktywność, a i Love jest teraz codziennie więc i ta posty się to przełoży ;)

A tak naprawdę wszyscy jesteśmy multikontami wlsz.

widzu - 2014-03-03, 22:06

A wlsz jest multikontem Wojtka :P

[ Dodano: 2014-03-03, 22:07 ]
BTW, gratuluję zmarnowanego posta numer 1500 :D

AnswersMaster - 2014-03-03, 22:13

Widzu gratuluję zmarnowanego postu numer 1427
Davos - 2014-03-03, 22:13

Cytat:
A wlsz jest multikontem Wojtka :P


A Wojtek jest multikontem Veona i wychodzi na to, że wszyscy jesteśmy Veonem.

widzu napisał/a:
BTW, gratuluję zmarnowanego posta numer 1500 :D


Cholera, faktycznie mogłem go lepiej wykorzystać... No nic, postaram się, żeby post nr 2000 był bardziej wartościowy :)

Antlion - 2014-03-03, 22:57

A z kolei Veon to moja osobowość #74, więc wszyscy jesteśmy moimi miniosobowościami.

Czy wspominałem, że za wszystkim stoją Żydzi?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group