To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki ze świata i kraju - Teorie spiskowe

Davos - 2014-01-12, 20:19

Ten drugi link nie działa.

Wypadki mogą zdarzyć się każdemu. Zwłaszcza osobom niewygodnym dla władzy często się to przytrafia ;)

Jemszyszki - 2014-01-12, 23:23

RudaMaupa napisał/a:
Mam kilka teorii spiskowych, jedna to taka, że coś mi wyjada skarpetki i maskuje to rozrzucaniem ciuchów w moim pokoju. Musi to robić jak mnie nie ma i posiadać klucz, ale czasem wydaje mi się, że coś łazi i tylko czeka...


Chochliki skarpetkowe, też mam je w domu. Zostawisz na chwile skarpetki na wierzchu, bum! I znikają! Prawdziwe utrapienie. I nie słuchaj innych! One istnieją...

AnswersMaster - 2014-01-13, 00:13

Link poprawiony, nie wiem czemu, ale działa dopiero jak go włożyłem do kodu URL
Adijos - 2014-01-13, 14:09

AnswersMaster napisał/a:
Link poprawiony, nie wiem czemu, ale działa dopiero jak go włożyłem do kodu URL

Był dobrze tylko trzeba było z końca usunąć "

Jemszyszki - 2014-01-28, 19:16

http://wiadomosci.onet.pl...c-dowodem/zdk16

Nie jest to starożytna, ale teoria historyczna, która dla wielu pewnie będzie kojarzyć z fanfiction. Co o tym sądzicie? Ktoś czytał/oglądał o ostatnich godzinach rzeszy?

Sama powiem, że jakoś wątpię w teorie nie strzelania sobie w łeb i ucieczki do Ameryki. Jako osoba chora fizycznie i psychicznie (paranoja, depresja) raczej nie utrzymałby takiej presji i zdołał uciec przed armią czerwoną. Do tego to zdjęcie... Ja tam nie specjalnie widzę. Ba, tak jakby twarz domniemanego Hitlera została specjalnie rozmyta i jest strasznie nie wyraźna, w porównaniu do murzynki. Jestem w sumie ciekawy tej ekshumacji. No i kurde, przodek Hitlera w Izraelu?? Da Fcuk?

ps. Prosiłbym o nie upolitycznianiu tematu. A tylko wypowiadaniu się tylko na temat teorii. Nie mam ochoty słuchania o waszych teoriach nad/pod ludzi i jak politycznie trzymała się 3 rzesza.

RudaMaupa - 2014-01-28, 19:20

Co do przodków z Izraela, nie byłoby to takie dziwne. W Niemczech nie obowiązywała czystość krwi aż do owego jegomościa. Natomiast Hitler z murzynką? Nie wiem... Może uciekł, ale nie sądzę, by teraz go dostali. Mam takie wrażenie jak Ty - twarz specjalnie rozmazana, zdjęcie ziarniste...
Antlion - 2014-01-28, 19:23

Co do żydowskich przodków, nie zdziwiłbym się specjalnie. Cała reszta jest wierutną bzdurą. Szukanie sensacji i tyle.
Jemszyszki - 2014-01-28, 19:31

A mnie to dziwi. W sumie myślałem, że to kolejny urban legend. Z drugiej strony w tekście jest, że tylko mieszka w Izraelu równie dobrze jak się urodził nie musiał być żydem. "Musze odpłacić swoim życiem za zbrodnie swojego przodka."
kima123 - 2014-01-30, 02:07

Hmm

"Śmierć" Hansa Kammlera? do interesujących się II WŚ.

widzu - 2014-02-07, 17:28

Na otwarciu Olimpiady w Soczi nie otworzyło się jedno kółko.

Akurat to oznaczające Amerykę.

Przypadek?

monjiczq - 2014-02-07, 19:36

Nie sondze. Kiedy ten zamach w soczi ma byc!
brzozik70043704352251515 - 2014-02-07, 19:41

z tego co slyszalem to jutro o 20-stej, bedziesz ogladala?
monjiczq - 2014-02-07, 20:04

Pod warunkiem ze bedzie zamach inaczej to nie ma sensu
JankielKindybalista85 - 2014-02-07, 21:42

Podobno Przemek Babiarz ma komentować na żywo.
Adijos - 2014-03-02, 14:17

Czy ktoś zauważył, że Jemszyszki i Szyszek27 zniknęli?
No właśnie. Myślę, iż Szyszek27, wiedząc, że zostanie zjedzony, specjalnie otruł się. Jemszyszki o tym nie wiedząc, zjadł Szyszka i się otruł. Od tej pory nie ma ich na forum.

JankielKindybalista85 - 2014-03-02, 14:20

^AdijoS^ napisał/a:
Czy ktoś zauważył, że Jemszyszki i Szyszek27 zniknęli?
No właśnie. Myślę, iż Szyszek27, wiedząc, że zostanie zjedzony, specjalnie otruł się. Jemszyszki o tym nie wiedząc, zjadł Szyszka i się otruł. Od tej pory nie ma ich na forum.


Prawie jak w Romeo i Julii. Wzruszyłem się! :piwo:

Davos - 2014-03-02, 14:30

^AdijoS^ napisał/a:
Czy ktoś zauważył, że Jemszyszki i Szyszek27 zniknęli?
No właśnie. Myślę, iż Szyszek27, wiedząc, że zostanie zjedzony, specjalnie otruł się. Jemszyszki o tym nie wiedząc, zjadł Szyszka i się otruł. Od tej pory nie ma ich na forum.


Podoba mi się ta teoria :) Tyle, że widziałem ostatnio Szyszka27 na mistrzach gdzieś w komentarzach więc chyba Twoja teoria jest nieprawdziwa. No chyba, że Szyszek27 napisał tego komenta, zanim się otruł ;)

widzu - 2014-03-02, 14:35

Jemszyszki miał dzisiaj nową główną, więc też żyje.
Davos - 2014-03-02, 14:35

widzu napisał/a:
Jemszyszki miał dzisiaj nową główną, więc też żyje.


Może zdążył wrzucić screena, zanim zjadł Szyszka ;)

AnswersMaster - 2014-03-02, 14:38

dziwne, że nikt sie nie zastanawia nad tym, że zniknełi mniej wiecej w tym samym czasie, akurat te dwa konta co tak podobne nicki mają;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group