To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki ze świata i kraju - Żebraczki pobiły się na Placu św. Piotra

ChodnikowyWilk - 2019-09-14, 07:30
Temat postu: Żebraczki pobiły się na Placu św. Piotra
Cytat:
Na Placu św. Piotra w Watykanie doszło niedawno do niecodziennego zdarzenia. Dwie garbate kobiety pobiły się o datek jednej z turystek. W trakcie szarpaniny schorowanym wydawałoby się staruszkom wypadły sztuczne garby. Film z całego zdarzenia pojawił się w sieci.

Nagranie dokumentujące bójkę żebraczek na Placu św. Piotra pojawił się m.in. na Twitterze stowarzyszenia Riprendiamoci Roma (Odzyskajmy Rzym), opatrzony wymownym komentarzem. "Cud! Garbate żebraczki o laskach prostują się i odzyskują wigor! A co za siła! Cyrk!" - kpi Riprendiamoci Roma.

Rzeczywiście, na filmiku widać jak dwie bose, garbate i słabe staruszki kłócą się między sobą. Najpierw to tylko ożywiona dyskusja, w ruch szybko idą jednak laski, którymi kobiety okładają się bez opamiętania. W całym tym zacietrzewieniu kobiety zapomniały o swojej (udawanej) ułomności. Na nagraniu widać jak prostują się, a spod zniszczonych żebraczych ubrań wypadają ich garby. Stąd ironiczny komentarz Riprendiamoci Roma.

Rzeczywiście, na filmiku widać jak dwie bose, garbate i słabe staruszki kłócą się między sobą. Najpierw to tylko ożywiona dyskusja, w ruch szybko idą jednak laski, którymi kobiety okładają się bez opamiętania. W całym tym zacietrzewieniu kobiety zapomniały o swojej (udawanej) ułomności. Na nagraniu widać jak prostują się, a spod zniszczonych żebraczych ubrań wypadają ich garby. Stąd ironiczny komentarz Riprendiamoci Roma.

W końcu kobiety dochodzą do wniosku, że lepiej będzie rozejść się. Być może był to skutek interwencji pracownika ochrony, który pojawił się na miejscu.


Filmik: https://twitter.com/RiprendRoma/status/1170982277087735809

krojechleb - 2019-09-14, 10:40

do piachu
Lilith - 2019-09-14, 12:24

Widziałam na Twitterze, nawet podałam dalej 😂😂😂
Chciałabym zobaczyć taką akcję w Kazimierzu Dolnym. Łażą tam trzy Cyganki j chcą wróżyć. Jedna mi wyjątkowo nie dawała spokoju, bo chciała mi za wszelką cenę wywróżyć imię chłopaka, który mnie kocha xDDDDDD Nie dałam się.

Love178 - 2019-09-14, 12:42

Całe szczęście. Jeszcze by zamiast Antka wywróżyła jakiegoś randoma typu Krzysztof
Całkiem_Dobry_Chłop - 2019-09-14, 14:02

To^
Davos - 2019-09-25, 06:53

W Poznaniu parę lat temu w komunikacji miejskiej żebrał jakiś facet, który miał założone okulary przeciwsłoneczne i niby był niewidomy. Ponoć był strasznie natrętny i jak ktoś mu nie chciał dać kasy to na niego bluzgał. Skończył szybko "karierę" jak ludzie wyczaili, że na przystankach wyciągał komórkę i pisał smsy :D
Nadir - 2019-09-25, 07:08

A mógł dzwonić. :troll:
macbed - 2019-11-11, 23:31

kurwa co za pojebana akcja
widzu - 2019-11-12, 00:14

Zupełnie jak Twoje odkopy :troll:
macbed - 2019-11-12, 00:17

masz coś przeciwko? staram się ożywić forum i nikt tego nie docenia ;(
ChodnikowyWilk - 2019-11-12, 00:27

Jak to nie, dostales medal za ożywienie forum :clap:
macbed - 2019-11-12, 00:28

pardwa :hug:

widzu, a co Ty zrobiłeś ostatnio dla ludzkości?

widzu - 2019-11-12, 00:29

macbed napisał/a:
widzu, a co Ty zrobiłeś ostatnio dla ludzkości?


Przestałem wychodzić z domu i średnie zadowolenie z jakości krajobrazu wzrosło.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group