To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Sport - ME siatkarzy 2019

ChodnikowyWilk - 2019-09-14, 06:59
Temat postu: ME siatkarzy 2019
Na start Polacy nie bez problemów pokonali Estonię 3:1. Wilfredo spędził cały mecz na ławce, myślę że Vital oszczędza go na cięższe spotkania.

[ Dodano: 2019-09-15, 21:37 ]
Szybkie i łatwe 3:0 z najsilniejszym naszym grupowym rywalem, Holandią. Byliśmy poza zasiegiem, wszyskie pozostałe mecze w naszej grupie powinny pójść gładko i do zera.

krojechleb - 2019-09-15, 21:46

w ogóle wczoraj mieliśmy dyskusję z kumplami o polskim sporcie i o tym że tacy siatkarze na przykład zarabiają w chuj mniej niż zawodnicy piłki nożnej i że piłka nożna to nadal sport narodowy a taki Igor Tracz jest mistrzem świata psich zaprzęgów. No i z jednej strony się zgadzam, gdyby zarobki były zależne od sukcesów a ludzie zamiast lubić sport, który im sprawia najwięcej frajdy lubili ten, w którym nasi odnoszą sukcesy to takie psie zaprzęgi były by sportem narodowym a Igor Tracz byłby multimilonerem a Lewandowski by mu płozy w saniach czyścił. Ale tak nie jest bo to ja jako kibic napędzam tą całą sportową machinę do zarabiania pieniędzy a że wolę sporty, które lubię od tych, w których nasi mają sukcesy no to piłka nożna jest tu gdzie jest. W każdym razie spoko że nasi sobie radzą oby im jak najlepiej szło
ChodnikowyWilk - 2019-09-16, 12:11

Psie zaprzęgi xD No ale tak, taka prawda, piłka zawsze będzie najlepiej oplacana, nawet jak nasi kopacze grali totalne gowno i byli na dnie rankingu fifa (wszystko zmierza z powrotem w tym kierunku) to był to temat nr 1 i dużo ludzi oglądalo mecze, a w przypadku innych dyscyplin jest to w dużej mierze zalezne od sukcesów, nikt by skoków narciarskich nie oglądał (poza zapalonymi kibicami) gdyby był jeden Polak zajmujący ostatnie miejsca
Love178 - 2019-09-16, 23:57

Wyobraźcie sobie jakby psie zaprzęgi nagle się stały najpopularniejszym sportem w kraju, psy by były celebrytami, a ludzie by się kłócili o swoich ulubieńców :D
Davos - 2019-09-24, 22:42

A kibole zaczepialiby na mieście ludzi i pytali:
- Za kim kurwa jesteś, za Burkiem czy za Azorem?



Wracając do siatkówki: Ale nasi wymiatają na tym turnieju! :git: Gładkie 3:0 z Hiszpanią, potem 3:0 z mocnymi Niemcami i już jesteśmy w półfinale :) W czwartek mecz o finał ze Słowenią, która jest gospodarzem i wczoraj dość sensacyjnie odprawiła z kwitkiem Rosję. Na Słoweńców trzeba uważać, bo nie są to ogórki i łatwo nie będzie, ale wierzę, że damy radę i przy okazji zrewanżujemy im się za ostatnie mistrzostwa Europy, kiedy to właśnie oni nas niespodziewanie wyrzucili z turnieju. Na trybunach też będzie ciekawie, bo Słowenia to gospodarz, ale Polaków na każdym meczu jest tylu, że nie zdziwię się jak nas będzie więcej :D Zapowiada się dobry mecz :)
A swoją drogą Wilfredo na tym turnieju wymiata :) I naprawdę dobrze mówi po polsku, nie myślałem, że aż tak dobrze zna nasz język.

krojechleb - 2019-09-25, 09:33

albo by takie psy grały w reklamach Pedigree a jakby jakiś turniej gorzej poszedł to kibice by mówili zamiast trenować to gra w reklamach gwiazda jebana
ChodnikowyWilk - 2019-09-26, 18:06

:haha:

Ciekawy jestem dzisiejszego meczu, Słowenia to bardzo niewygodny rywal, a kibice po zwycięstwie siatkarzy nad Rosją oszaleli na punkcie siatkówki, w zasadzie cały kraj oszalał, a to rewelacyjne wieści dla tej dyscypliny, czym więcej krajów, tym większa popularyzacja i większa kasa.

macbed - 2019-10-02, 12:31

Jak ucichło po meczu ze Słowenią xDD
Davos - 2019-10-02, 19:07

W sumie chciałem coś napisać w tym temacie, ale nie miałem czasu, a potem zapomniałem :PP

Szkoda tego półfinału ze Słowenią, ale niestety za dużo robiliśmy błędów i to się na nas zemściło. Zwłaszcza Drzyzga bardzo niedokładnie rozgrywał i ciężko było z takich piłek punktować. No i Słowenia po raz kolejny zamknęła nam drogę do wygrania ME, to już się robi niestety reguła...
Za to mecz o trzecie miejsce rewelacyjny :git: 3:0 z silnymi Francuzami i siatkarze zdobyli kolejne medale, tym razem brazowe :) Ogólnie turniej na duży plus i brawa dla chłopaków, bo nie licząc słabszego meczu w półfinale, grali przez cały czas na naprawdę wysokim poziomie.

ChodnikowyWilk - 2019-10-02, 21:54

Zastanawiam się dlaczego w pewnym momencie Komenda nie wyszedł na boisko za Fabiana, no ale to już przeszłość, teraz puchar świata :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group