To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Sprzedam - Sprzedam tatę Adijosa

Davos - 2013-12-02, 17:38

^AdijoS^ napisał/a:
No to masz problem Jankiel, także tylko tata i min. 5 skrinów ze mną na głównej D:


Jak screeny na głównej to obawiam się, że Wlsz wszystkich przelicytuje ;)

Adijos - 2013-12-02, 17:41

Davos napisał/a:
^AdijoS^ napisał/a:
No to masz problem Jankiel, także tylko tata i min. 5 skrinów ze mną na głównej D:


Jak screeny na głównej to obawiam się, że Wlsz wszystkich przelicytuje ;)

Na szczęście jak na razie nie widział tego tematu, nie ma się czego bać :D

Davos - 2013-12-02, 17:47

Ok to w takim razie ja dorzucam kota pijaka:


Można z nim się napić, oglądać tv i podyskutować o życiu (zwłaszcza po kilku głębszych kot jest skory do rozmowy).

Jankiel K.85 napisał/a:

Ano tak mi się skojarzyło. "Ola" to cześć po hiszpańsku. Na siostrę "Adijosa" pasowało jak ulał! :)


Tyle, że pisze się to: Hola, ale można na to przymknąć oko, zważywszy że Adijos to też nie to samo do Adios ;)

JankielKindybalista85 - 2013-12-02, 17:56

Davos napisał/a:
Tyle, że pisze się to: Hola, ale można na to przymknąć oko, zważywszy że Adijos to też nie to samo do Adios ;)


Otóż to :) I widzę, że pan faktycznie wykształcony Panie Wallace. Francuski, łacina, teraz hiszpański - nic dziwnego, żeś księżniczkę Sophie Marceau wyrwał! :-D

[ Dodano: 2013-12-02, 17:58 ]
Adijos nie wiem czy zauważyłeś ale aukcja zeszła w zupełnie niespodziewaną (chociaż, czy ja wiem, czy taką niespodziewaną ;) ) stronę: miała być licytacja ojca a wszyscy biją się o siostrę! :-D

Zastanawiam co zrobiłaby Ci starsza siostra, o której mówiłes tu, że bywa straszna, gdyby się dowiedziała, że na forum pełnym szyderczych facetów rzuciłeś na żer jej wizerunek. :P

Adijos - 2013-12-02, 18:23

Davos napisał/a:
Ok to w takim razie ja dorzucam kota pijaka:
Obrazek

Można z nim się napić, oglądać tv i podyskutować o życiu (zwłaszcza po kilku głębszych kot jest skory do rozmowy).


Mam już takiego, na imię ma Filip ;)
Jankiel K.85 napisał/a:
Zastanawiam co zrobiłaby Ci starsza siostra, o której mówiłes tu, że bywa straszna, gdyby się dowiedziała, że na forum pełnym szyderczych facetów rzuciłeś na żer jej wizerunek. :P


Dopóki nic nie wie, nic nie zrobi ;) O taki patent!

widzu - 2013-12-02, 18:26

Moris299 napisał/a:
+ kilo bananów


Pomyłka. To nie Maupa sprzedaje. :grimer:

Davos - 2013-12-02, 18:28

Jankiel K.85 napisał/a:

Otóż to :) I widzę, że pan faktycznie wykształcony Panie Wallace. Francuski, łacina, teraz hiszpański - nic dziwnego, żeś księżniczkę Sophie Marceau wyrwał! :-D


No cóż, francuskie księżniczki wiedzą co dobre ;) A jakby co, zawsze można nieco unieść kilt, to też działa :P

Jankiel K.85 napisał/a:
Adijos nie wiem czy zauważyłeś ale aukcja zeszła w zupełnie niespodziewaną (chociaż, czy ja wiem, czy taką niespodziewaną ;) ) stronę: miała być licytacja ojca a wszyscy biją się o siostrę! :-D


Nic dziwnego, gorzej jakby męska część przeglądających ten temat biła się o ojca, a siostrę zostawiła w spokoju :P

[ Dodano: 2013-12-02, 18:30 ]
Cytat:
Mam już takiego, na imię ma Filip ;)


Hm, to może Kotorekin? Dobry do odstraszania namolnych sąsiadów i świadków Jehowy.


Adijos - 2013-12-02, 18:33

Davos napisał/a:

Cytat:
Mam już takiego, na imię ma Filip ;)


Hm, to może Kotorekin? Dobry do odstraszania namolnych sąsiadów i świadków Jehowy.

Obrazek

Mój wystarczy, najbliższego sąsiada mam na 400m, świadek Jehowy trafi się raz na rok na wiosnę/lato, źle nie jest. Więc to co masz mnie interesuje ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group