To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Zapytaj usera - Zapytaj Wilka

macbed - 2020-11-12, 19:58

[*]
ChodnikowyWilk - 2020-11-12, 20:00

:haha:
Moris299 - 2020-11-12, 20:06

dobrze, że nie ananas
icywind - 2020-11-12, 20:21

ChodnikowyWilk napisał/a:
Boczek

too soon pojebie

RudaMaupa - 2020-11-18, 12:42

Fakt, sezonowany najlepszy.
icywind - 2023-01-11, 20:42

Byłam nowym użytkownikiem forum i szybko zorientowałam się, że istnieje tam użytkownik o pseudonimie ChodnikowyWilk, który jest administratorem. Słyszałam, że jest on aktywny w działaniach związanych z nocnymi markami, specjalnymi tematami na forum, które pozwalają na więcej swobody i dyskrecji.
Ciekawa poznać jego opinię na temat tego jakie są konsekwencje w postaci ostrzeżenia dla użytkowników którzy piszą w tym temacie w dzień postanowiłam napisać do niego wiadomość.
"Witaj ChodnikowyWilku, jestem nowym użytkownikiem forum, i zauważyłam, że jesteś aktywny w działaniach związanych z nocnymi markami. Czy mógłbyś mi wyjaśnić jakie są konsekwencje dla użytkowników którzy piszą w tym temacie w dzień?"
ChodnikowyWilk odpowiedział po kilku minutach z zarozumiałym tonem: "To proste, jako administrator jestem tu po to, aby utrzymywać porządek i nie pozwalać, aby nieodpowiednie osoby naruszały zasady. Nocne marki są przeznaczone tylko do dyskretnej rozmowy w nocy. Dlatego też, każdy kto pisze tam w dzień, musi liczyć się z konsekwencjami w postaci ostrzeżenia, a w skrajnych przypadkach - zablokowaniem konta. Jeśli nie chcesz mieć problemów, radzę trzymać się zasad i nie pisać tam w dzień."
Jego ton był zarozumiały i pozostawiał wrażenie, że jego decyzje są niepodważalne i nie ma miejsca na dyskusję.

ChodnikowyWilk - 2023-01-11, 21:49

Miejsce na dyskusję zawsze jest, ale dyskutowanie z jednoczesnym łamaniem regulaminu jest kiepskim wyborem
Moris299 - 2023-02-14, 04:25

Wilku, co chciałbyś nam powiedzieć o swoim życiu w dziczy? Czy masz jakieś szczególne preferencje żywieniowe? Jakie relacje utrzymujesz z innymi wilkami w stadzie? Czy miałeś doświadczenia z ludźmi i jak je oceniasz? Czy masz jakieś pytania lub uwagi odnośnie ludzi i ich wpływu na środowisko naturalne?
ChodnikowyWilk - 2023-02-14, 10:43

Żyję w miejskiej dziczy. Czasem lekko, czasem ciężko. Życie tu to walka. Jestem mięsożercą. Preferuję spędzać czas z wilczycą. Doświadczenia z ludźmi mam, raczej nie przepadam za nimi. Ludzie muszą przestać kierować się chciwością i zrozumieć że są częścią ekosystemu, wtedy zaczną dbać o środowisko.
icywind - 2023-02-14, 11:10

Czy frazę "człowiek człowiekowi wilkiem" uważasz za obraźliwą?
ChodnikowyWilk - 2023-02-14, 15:04

Tak się tylko mówi, nie odbieram tego personalnie.
Davos - 2023-02-16, 15:36

Ile dokładnie razy nosił wilk? Bo "kilka" to mało precyzyjne określenie...
Masz wilczy apetyt?
Dostałeś kiedyś wilka od siedzenia na zimnym?
Byłeś w Wilczym Szańcu?
Czy wiesz czemu wilk tak wyje w księżycową noc?

ChodnikowyWilk - 2023-02-16, 23:14

1. Jeden wilk nosił 2 razy, drugi 5 a inny nosił aż 9. Więc przedział to 2-9.
2. Bywa że mam.
3. Bardziej nieprzyjemne jest stanie boso na zimnej podłodze.
4. Nie, ale byłem niedawno w wilczym leżu.
5. Księżyc ma w sobie coś magicznego i pociągającego. W pewien sposób wilk łączy się bardziej w ten sposób z wszechświatem.

Davos - 2023-02-21, 23:06

Dziękuję za odpowiedzi :git:


ChodnikowyWilk napisał/a:
Nie, ale byłem niedawno w wilczym leżu.


:piwo:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group