To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Samopomoc - Podryw i te sprawy.

Samara - 2013-12-01, 01:12

znienacka? To słownik ortograficzny ma blisko :-D
JankielKindybalista85 - 2013-12-01, 02:47

ProFace napisał/a:
Do mnie w galerii jakiś koleś zagadał. Gadam z nim gadam, aż tu nagle mnie zapytał na jaki kierunek studiów poszłam. Biedak uciekł gdy mu powiedziałam, że jestem z gimbazy. XD


No i w sumie ciesz się, że nawiał! Zrobiłoby się o wiele bardziej niezręcznie gdyby Ci zaproponował dżinsy!

Adijos - 2013-12-01, 11:46

Dafak?! Kto gościem wysłał?
Moris299 - 2013-12-01, 12:55

WAT? Gość?
Zaknafein - 2013-12-01, 13:07

Po prostu kogoś wylogowało i z gościa przypadkiem napisał, wielkie rzeczy...
Stawiam na Davosa.

Anonymous - 2013-12-01, 14:42

Przecie nie da sie z goscia pisac...
Davos - 2013-12-01, 14:43

To nie ja, jakby mi się przypadkowo z gościa napisało to bym usunął tamtego posta i napisał jeszcze raz jako zalogowany. Poza tym wiem, że "nieraz" w tym kontekście pisze się łącznie :P
Anonymous - 2013-12-01, 14:44

O kurcze upieczone! Jednak sie da!
Adijos - 2013-12-01, 15:00

Komuś się nudzi :D
AnswersMaster - 2013-12-01, 15:14

Pierwszy gość to chodnikowy, drugi Moris, i tyle z ich tajemniczości :D
Moris299 - 2013-12-01, 15:59

Po IP poznałeś? ;D
Barbra - 2013-12-01, 16:11

GDZIE MODERATORZY JAK TU TAKIE OFFTOPY SIĘ WYPRAWIAJĄ

I JA TO ZAUWAŻAM JA

ZSK - 2013-12-01, 16:44

AnswersMaster napisał/a:
Z nowo poznanymi nie ma problemu, bo sie nie znacie i jest o czym gadac godzinami, ale jak randkowałem z takimi które dobrze znałem, to dopiero wtedy miałem problem, bo sie okazało, że nie mam za bardzo o czym z nimi gadac, gdyż przez ten czas jak sie znalismy to chyba wyczerpałem tematy, a nowym to idzie nacisnąć mase pierdół :D


WTF?! Jest dokładnie odwrotnie. O czym mam gadać z nowo poznaną dziewczyną skoro nie mamy jeszcze żadnych wspólnych tematów? Mam ją wypytywać o wszystko jak na przesłuchiwaniu byleby tylko rozmowę pociągnąć?

Davos - 2013-12-01, 16:50

Zależy od tego w jakich okolicznościach się daną osobę poznaje. Jeśli jest to szkoła czy uczelnia to można zacząć od tematów z tym związanych, jeśli miejsce związane z naszymi zainteresowaniami to można o tych właśnie zainteresowaniach porozmawiać natomiast taki podryw na ulicy faktycznie może być trudny jeśli o danej osobie nie wiemy dosłownie niczego i trzeba na siłę wynajdować jakiś temat do rozmowy.
JankielKindybalista85 - 2013-12-01, 17:00

ZróbmySobieKupę napisał/a:
WTF?! Jest dokładnie odwrotnie. O czym mam gadać z nowo poznaną dziewczyną skoro nie mamy jeszcze żadnych wspólnych tematów? Mam ją wypytywać o wszystko jak na przesłuchiwaniu byleby tylko rozmowę pociągnąć?


Jak to o czym? O wszystkim! Pamiętam jak raz, jakieś 6 lat temu, z ziomkami w drodze nad wakacyjne morze zatrzymaliśmy się w jakimś przydrożnym barze i tam byłem świadkiem następującej sceny: Młoda, przyjemna, choć nieco wieśniacka z urody barmanka (taki polski odpowiednich tych wszystkich Mary Lue Bubba i Peggy Sue Jimbob z filmów o amerykańskim południu) krzątała się za kontuarem a przy barze sączył browarka koleś trochę po trzydziestce. Z ubioru wnioskowałem, że kierowca tira w trasie. Patrzenie jak on się zbiera, żeby się odezwać było przekomiczne. Z pięć minut otwierał usta, zamykał je, wodził za laską wzrokiem, wiercił się na krześle, brał głębokie wdechy itd. Aż wreszcie moment, w którym miał otwarte usta zsynchronizował się w czasie z chwilą kiedy barmanka stała przed nim i patrzyła na niego i wtedy nareszcie wydusił z siebie zaiste epicki tekst:
ALE PRZEJE...E Z TYMI WINIETAMI, NIE?
Powaga! Myślałem, że z kumplami poumieramy tam ze śmiechu. Nie wiem czy dostał numer, czy nie, ale rozmawiali całkiem miło przez jakieś pół godziny...

Morał: Zawsze znajdzie się temat, który jakimś cudem kogoś zainteresuje! :-D

ChodnikowyWilk - 2013-12-01, 18:06

Wylogowało mnie jak pisałem. W ogóle się nie pokapowałem, nawet się dziwiłem że trzeba kod przepisać :D Ale żeby nie było offtopu to:

AnswersMaster napisał/a:
Z nowo poznanymi nie ma problemu, bo sie nie znacie i jest o czym gadac godzinami, ale jak randkowałem z takimi które dobrze znałem, to dopiero wtedy miałem problem, bo sie okazało, że nie mam za bardzo o czym z nimi gadac, gdyż przez ten czas jak sie znalismy to chyba wyczerpałem tematy, a nowym to idzie nacisnąć mase pierdół :D


Racja, jak dobrze znasz się z dziewczyną i jeszcze do tego nie macie jakichś wspólnych pasji to znaleźć temat do rozmów jest nie raz ciężko.

widzu - 2013-12-01, 18:12

Gorzej jak (tak jak ja) jesteś po prostu popier*olony.


Na tym forum przedstawiam około 20% swojego braku umysłu >:-(

ZSK - 2013-12-01, 19:07

Jankiel K.85 napisał/a:
Jak to o czym? O wszystkim!




Czyli o czym?!

Nie czaje jak możecie mieć problemy z rozmową z koleżankami i jeszcze mieszać do tego pasję. BTW, co jest fajnego w tym, że ktoś ma pasję? Może mi ktoś wyjaśni to wreszcie bo zawsze się śmieję jak czytam czy słyszę, że gitarzyści są tacy faaajni bo mają swoją pasję. No zaiebiście. Będzie ci taki opowiadał jakie to chwyty ostatnio ogarnął albo jakich piosenek się nauczył. Do tego ciągle zbiera na lepszy sprzęt i nap*erdala przy każdej okazji na wiośle, najczęściej w kółko te same kawałki, na które akurat jest podjarany. Pozdro. Mam 4 kumpli gitarzystów i sam grałem więc wiem jak to wygląda... Zresztą sprawa z kolarzami, mechanikami amatorami czy wędkarzami wygląda podobnie. Ogólnie uważam, że każda zajawka, na którą ktoś się za bardzo wkręca jest niezdrowa. To taki offtop w kwestii pasji. Wracając do tematu to ze starymi znajomymi zawsze przecież można powspominać czy w ostateczności złapać się obgadywania innych :)

Antybristler - 2013-12-01, 19:20

Kupcio, mam nadzieję, że nie myślisz w ten sposób o Żółwiach :D
widzu - 2013-12-01, 19:26

Trzysetny post musiał być o żółwiach B)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group