To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Samopomoc - Podryw i te sprawy.

ProFace - 2015-11-19, 21:42

[łatewer]
Szyszek - 2015-11-19, 21:45

Zawsze to można jakoś połączyć:
"Kocham twoje uda tak przypominające baleron.
Chciałbym miziać cię po nosku o wyglądzie klamki do zakrystii"

ZSK - 2015-11-19, 22:01

ProFace, no dobra, teraz mi się rozjaśniło. Ale dlaczemu akurat skurwiel?
Barbra - 2015-11-19, 22:10

chłopak który pójdzie na romantyczny spacer i będzie miły i w ogóle ale jak przyjdzie co do czego to przyciśnie cię do ściany

a nie chłopak który na ulicy będzie cię klepał po tyłku i narzekał że chcesz gdzieś wyjść a potem przychodzicie do domu a on się kładzie na łóżku i woła czy idziesz się ruchać xD

czuję się jak debil pisząc takie rzeczy ale z obserwacji i relacji moich koleżanek wychodzi że typ drugi jest o wiele częstszy

osobiście nie mam doświadczeń

miałam nie pisać poważnych żałosnych postów, zaraz ktoś włączy anty-edit system

macbed - 2015-11-19, 22:11


Bo loszki kochają niegrzecznych chłopców :* ;3

widzu - 2015-11-19, 22:51

Barbra napisał/a:
on się kładzie na łóżku i woła czy idziesz się ruchać xD

czuję się jak debil


:muk:

Magia cytowania selektywnego

Davos - 2015-11-19, 23:35

ZróbmySobieKupę napisał/a:
Ze stronki typu "może się kuwa poznamy?!"

"Blondynka o niebieskich oczach pozna miłego chłopaka, który jest romantyczny , wrażliwy , szczery ,ale też ma w sobie cos ze "skurwiela"..."


Czyli jaki w końcu?



Bogaty :troll:

ZSK - 2015-11-20, 00:57

Barbra napisał/a:
chłopak który pójdzie na romantyczny spacer i będzie miły i w ogóle ale jak przyjdzie co do czego to przyciśnie cię do ściany

Jestem! :grimer:

Barbra napisał/a:
ale z obserwacji i relacji moich koleżanek wychodzi że typ drugi jest o wiele częstszy


Jest popyt to i podaż ;)

Davos napisał/a:
Bogaty


Temat do zamknięcia :troll:
...Choć niekoniecznie

Zaknafein - 2015-11-20, 01:46

to jest idealny facet

kazdej by odpowiadał
romantyczny, lubi zwierzęta i na pewno czasem skurwiel :D

ProFace napisał/a:
W skrócie, facet ma być jak wyrób alkoholowy, jak ma 100% to go kuwa wypić się nie da.


watch me

[ Dodano: 2015-12-01, 11:44 ]
Wgl to zachowania organizacyjne przypomniały mi o tym ile z naszej komunikacji z ludźmi to mowa ciała a ile to słowa. No i wygląda to tak, że same słowa to jakieś 7%, ton głosu trochę więcej a reszta to wyłącznie mowa ciała.
Więc wiecie, jak dobrze będziecie gestykulować korzystając z nawet bardzo chujowego pick-up line'u to i tak może się udać :D

bartek82r - 2015-12-01, 12:48

Tyle, że największe szanse masz przy takiej gestykulacji jak na załączonym obrazku :troll:
Zaknafein - 2015-12-01, 12:54

bartek82r napisał/a:
Tyle, że największe szanse masz przy takiej gestykulacji jak na załączonym obrazku :troll:


:piwo: :D

Davos - 2015-12-02, 00:49

bartek82r napisał/a:
Tyle, że największe szanse masz przy takiej gestykulacji jak na załączonym obrazku :troll:


:1m:

JankielKindybalista85 - 2016-05-15, 23:35

Tak sobie czekając na rozwój drugiego turnieju wykorzystywałem czas na forum i przeglądałem swoje posty w poszukiwaniu co lepszych, a parę ich było, co by mi nie zniknęły z pamięci. A wiele znikało. i czasem trafiałem na posty tutaj, w tym temacie. Stwierdziłem że ciekawy i właśnie go sobie przeczytałem w całości, od początku do końca. I powiem wam że właśnie ten temat jest po prostu kwintesencją tego forum. Najpierw mnóstwo ciekawych osób, zarzucających się odmiennymi poglądami, kłócących się i spierających na poważnie, półpoważnie i w ogóle niepoważnie, dobre teksty, interesujące dyskusje, ewolucja użytkowników. Intensywnie, ciekawie, inspirująco. Brawa, brawa, brawa! Wręcz magia była! A potem powolny uwiąd i wygaszenie. Aż do nagłej ciszy zapadłej tu pół roku temu. Jeden temat - idealne podsumowanie całości. Miało to forum treść i bajeczny klimat, ze swoim apogeum w drugiej połowie 2014 a potem powolny acz nieunikniony i niepowstrzymany zjazd. Treści nadal jest tutaj dużo ale jakościowo ani się dzisiejszy czas nie umywa do tego co tu było kiedyś. Jak się dziwiłem sobie wiele razy że od prawie roku jestem na mentalnym wylocie stąd, dlaczego niby tak się dzieje, wszak ludzie wciąż w większości ci sami, ruch wciąż duży... No po tej lekturze już się nie dziwię i ostatecznie widzę, że mam rację. Trza skończyć ten drugi turniej- bo przykra prawda jest taka, że to właśnie quizowanie mnie tu przyciągnęło ponownie i wciąz trzyma- i spierdalać. Sorry. Not my world anymore.

A świeżakom polecam ten temat bo z drugiej strony jak mają gdzieś zlapać bakcyla na to forum to własnie w takich jego miejscach jak to.

KicerK - 2016-05-16, 01:44

kurwa.pl
Nadir - 2016-05-16, 12:47

Smutek trochę gdy się czyta na jakimś forum, że kiedyś (przed swoim przybyciem) to było lepiej i fajniejsza atmosfera, a teraz to syf, brud i smród. Albo mam takiego pecha, że zawsze trafiam na różne fora gdy już się psują, albo... :/
V - r - 2016-05-16, 12:47

Nadir napisał/a:
Albo mam takiego pecha, że zawsze trafiam na różne fora gdy już się psują, albo...


Tak, to Twoja wina :troll:

ChodnikowyWilk - 2016-05-16, 14:09

Żartujesz, to jest jeden z tych tematow który omijam szerokim łukiem ze względu na jego chujowość, ale co kto lubi :P
JankielKindybalista85 - 2016-05-16, 14:43

Wilku, chujowy to ty masz podryw! :troll:

(pocisk i powrót do ontopu w jednym - ma się ten skill :-D )

ZSK - 2016-05-16, 16:51

77 stron, no fest lektura :v A co do postu Janka, to coś w tym jest, choć nie wiem czy to myśmy się zmienili, zbyt duża rotacja ludzi, czy też inny powód. Ktoś wie?

Ostatni post Barbry nadal na propsie :git:

widzu - 2016-05-16, 17:16

Nadir napisał/a:
Smutek trochę gdy się czyta na jakimś forum, że kiedyś (przed swoim przybyciem) to było lepiej i fajniejsza atmosfera, a teraz to syf, brud i smród. Albo mam takiego pecha, że zawsze trafiam na różne fora gdy już się psują, albo... :/


Nadire, ale ty się zarejestrowałaś (i napisałaś swoje pierwsze posty) właśnie wtedy. :P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group