To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Gry i zabawy forumowe - Wasze przepowiednie na rok 2019 i teraz na 2020

krojechleb - 2020-03-21, 00:14

a najlepsze jest to że nie możemy takich rzeczy przewidzieć, że w sensie zobaczymy przyszłość, możemy jedynie coś zgadnąć. Więc w sumie powinno się to nazywać wasze zgadywanie :p
icywind - 2020-03-21, 00:18

Ale wróżka Raissa może.
Zaproszę ją na forum

Davos - 2020-03-21, 00:47

Chińczycy mają takie powiedzenie: "Obyś żył w ciekawych czasach" i nie ma to u nich bynajmniej pozytywnego wydźwięku.
No to właśnie żyjemy w ciekawych czasach. I zaczęło się od Chin.

Całkiem_Dobry_Chłop - 2020-03-21, 09:48

icywind napisał/a:
Moris299 napisał/a:
najlepsze, że ten rok przejdzie do historii i jestem pewny, że za ileś tam lat będą się dzieci o tym na historii uczyć

Zakładasz, że po tym roku będą jeszcze jacyś ludzie?


W pierwszej połowie dwudziestego wieku były dwie wojny światowe, wielki kryzys gospodarczy i jeszcze do tego grypa hiszpanka i ludzkość jakoś to przeżyła także tego....

JankielKindybalista85 - 2020-03-21, 13:23

Ano, jeśli patrzeć kolektywnie to ludzkość na tym wszystkim nawet spoko wyszła. Ale patrząc od strony jednostek to jednak tak tyci tyci jest się czym przejmować.
Całkiem_Dobry_Chłop - 2020-03-21, 13:25

To w takim razie radze ci staruszku, żebyś na siebie uważał.
JankielKindybalista85 - 2020-03-21, 13:27

Chłopcze mój miły, chłopcze mój młody. Ja jeszcze na siebie nie zacznę uważać a ciebie już nie będzie.
Moris299 - 2020-03-22, 02:09

JankielKindybalista85 napisał/a:
we wrześniu jebnie superwulkan pod Yellowstone


o kurwa

https://www.wykop.pl/link...czela-pulsowac/

Całkiem_Dobry_Chłop - 2020-03-22, 08:28

lel

Cytat:
Widze że malo kto to wykopuje przeczytał artykuł, z ktorego wynika co innego niż probuje tu rozsiac wykopek. Zanim wykopiecie nauczcie się czytac.

bartek82r - 2020-04-02, 14:52

A co jeśli pomyliłem się o rok w swoich przepowiedniach? :hm?:


bartek82r napisał/a:
Ja myślę ze w 2019 mistrzowie.org zaliczą jakąś dużą zmianę, lub spod skrzydeł MMG wyjdzie jakiś nowy serwis.

Na świecie w pewnym momencie zrobi się bardzo groźnie, będzie nawet widmo III wojny światowej.

Jakaś osoba z forum (u której się tego akurat nie spodziewamy) oznajmi nam, że będzie mamą/tatą.

W 2019 roku, umrze jakaś bardzo znana osoba. Prawdopodobnie w jakimś wypadku. Albo to będzie jakaś gwiazda typu Madonna albo ktoś ze znanych polaków jak Wałęsa.

Wejdzie jakaś całkowicie nowa technologia, która wyprze na dobrze coś co dzisiaj dla nas wydaje się oczywiste i nie przypuszczalibyśmy, że to może zostać zastąpione czymś innym.

Jakaś potężna firma jak Microsoft, czy Tesla ogłosi upadłość.

Ktoś z Polski zrobi światową karierę.

W jakimś mieście w Polsce wydarzy się coś i zginie dużo ludzi (co najmniej 50)

Lilith - 2020-04-02, 14:56

bartek82r napisał/a:
Jakaś osoba z forum (u której się tego akurat nie spodziewamy) oznajmi nam, że będzie mamą/tatą.

Gratulacje :troll:

[ Dodano: 2020-12-31, 17:59 ]
Małe podsumowanko dwóch dwudziestek:

Paul bez klawiatury:
Przepowiadam, ktoś z forum się hajtnie v (Dyniek),
macbed zaskoczy wszystkich jakąś dramą x (otusz nie tą razą),
na świecie będzie dużo umierania v (Covid),
ludzie nadal nie przejmą się globalnym ociepleniem v (jak zwykle).

Morenc Wyngielny:
a ja przepowiadam, że na forum ktoś się rozwiedzie v (Moni, czy to było w tym roku?, no i nie wiem, czy się udało w końcu Ali),
macbed będzie grzeczny v (powiedzmy...),
na świecie ludzie będą coraz mniej umierać dzięki nowym technologiom w medycynie (czy ja wiem?)
a ludzie nadal będą się spuszczać nad Gretą Thunberg x (jej 5 minut już dobiegło końca),
i będą myśleć, że przysługują się planecie zmieniając auto na hybrydę i nie pijąc przez słomkę xD x (Mak zmienił słomki na papierowe, bo żółwiki się dusiły niczym Grześ Florydzki) :troll:

Zenith-senpai
- Ktoś z forum zmieni miejsce zamieszkania (przeprowadzi się min. 100 km od domu) v (Morysy się przeprowadziły z Posen do Breslau).
- Ktoś przyprowadzi na forum swoją partnerkę/swojego chłopaka by zwiększyć ruch na forumie v (Sandra, ale się niezbyt udało).
- Ktoś umrze, ale my tego nie zauważymy, bo po prostu przestanie się logować i pomyślimy, że znudziło mu się bycie na forum (nie wiem).
- Co najmniej jedna osoba poprosi o znołbadzenie (czasem ktoś prosił, ale ostatecznie nikt się nie znołbodził).
- Nie dostaniemy nowego forum, przemo jedbnie ostatecznie x (jeszcze dogorywa).
- Część osób przeniesie się na discorda, a część całkiem oleje sprawę i zniknie x.

- Duda wygra wybory. v
- Żeby było ekologiczniej woda będzie sprzedawana w papierowych butelkach, które będą się rozlatywać po pierwszym otwarciu x.
- Afryka zacznie płonąć v (nie Afryka, tylko Australia, i nie rozdają, tylko kradną :troll: ).
- Umrze dużo ludzi v (koroneczka...).

Turtl:
- w lato poczujemy mocno skutki globalnego ocieplenia, będzie konkretna susza v v
- inwazja kosmitów x
- jebnie Yellowstone x
- 3 wojna światowa x
- apokalipsa zombie x

Senhor:
W styczniu spłonęła Australia, w lutym zbierała się III wojna światowa, w marcu zaraza v, w kwietniu zaraza i panika na rynkach, w maju krach, zwolnienia i zamieszki bo uchodźcy przy okazji sforsuja granicę Grecji, w czerwcu susza v, w lipcu w powodzie, potem w sierpniu, w trakcie jeszcze gorszej suszy niż czerwcowa, Skynet uzyska świadomość, we wrześniu jebnie superwulkan pod Yellowstone, w październiku plamy na słońcu i związane z nimi promieniowanie rozniosą elektronikę na ziemi, a w listopadzie wszystkich świętych v, potem adwent v, boże narodzenie v, zaś Sylwester i już nowy rok v. I tak to się to życie toczy, pani Danusiu.

JankielKindybalista85 - 2020-12-31, 18:17

Mi się sprawdziło wszystko. 😁
Davos - 2020-12-31, 20:58

Z listopadem i grudniem trafiłeś idealnie, gratsy :haha:
Nadir - 2020-12-31, 21:05

Lilith napisał/a:
i już nowy rok

Tego jeszcze nie jesteśmy pewni na 100%.

icywind - 2020-12-31, 22:26

Wielki meteoryt walnie w Rosji w okolicy kwietnia
macbed - 2020-12-31, 22:26

Ty tam nie spoiluj


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group