To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Gry i zabawy forumowe - Wasze przepowiednie na rok 2019 i teraz na 2020

Nadir - 2020-01-30, 02:46

widzu napisał/a:
Mieli dawać etui na różaniec

Czyli to dlatego Ascara ma tyle multikont z pierdyliardem skrinów. xD

Love178 - 2020-01-30, 05:18

Ciiii, oficjalnie ma do sprawdzania czy system działa
Ascara - 2020-01-30, 09:36

Żadne z top3 nie jest moje. :P
Całkiem_Dobry_Chłop - 2020-01-30, 09:37

Z tego co kojarze to Koko chciał mieć takie etui....
Nadir - 2020-01-30, 13:11

Ascara napisał/a:
Żadne z top3 nie jest moje. :P

Jeszcze. A jak już zgarniesz to wszystkie trzy miejsca jednocześnie. Ha, przejrzałam Cię!

Ascara - 2020-01-30, 20:47

Nadir - już. ;)
bartek82r - 2020-02-14, 14:04

Davos napisał/a:
Ej, ale to jest w sumie ciekawa rozkmina. Część ludzi się żegna z forumowiczami, zanim stąd odchodzi, część po prostu znika bez ostrzeżenia, ale nie wiadomo, co się z nimi dalej dzieje. Mam nadzieję, że wszyscy dawni forumowicze żyją, ale jedno zniknięcie mnie szczególnie zastanawia. Mam tu na myśli Pumpernikla, ulubieńca Jankiela :PP Z forum zniknął bez ostrzeżenia, ale to jeszcze małe piwo, bo nie był tu szczególnie aktywny. Tyle, że w tym samym czasie napierdalał skrinami na mistrzach jak nikt przed nim, a pamiętam to dobrze, bo ja i Matheus próbowaliśmy go gonić, ale byliśmy daleko w tyle, a to było w czasach, gdy nikt jeszcze nie miał 1000 screenów na miszczach i Pumpernikiel ewidentnie dążył do tego, żeby ten tysiąc przełamać jako pierwszy. I pewnie by tego dokonał, bo miał ponad 600 screenów, ale pewnego dnia po prostu zniknął, tak z dnia na dzień. To było 5 lat temu i od tego czasu się w ogóle nie zalogował na konto na mistrzach, na forum też nie wszedł.
Biorąc pod uwagę to, z jaką zaciętością wrzucał wcześniej codziennie po kilkadziesiąt screenów i do tego sporo komentował, było to dziwne...


A teraz Davos zniknął :???:

Davos - 2020-02-15, 21:32

Niestety ostatnio mam wiele spraw na głowie i wchodzę na forum raz na 2 albo 3 tygodnie, bo częściej nie mam czasu :/
Mam nadzieję, że to się wkrótce zmieni i będę mógł częściej wpadać na forum, bo te prawie 3 tysiące postów nie przeczytają się same...

ChodnikowyWilk - 2020-02-15, 23:27

Oby tak się stało, dobrze że się odezwałeś bo się zmartwiłem trochę ze nagle taka cisza
Antybristler - 2020-03-20, 00:38

Dużo się ostatnio dzieje, a mamy dopiero marzec. Od siebie dodam:

- w lato poczujemy mocno skutki globalnego ocieplenia, będzie konkretna susza
- inwazja kosmitów
- jebnie Yellowstone
- 3 wojna światowa
- apokalipsa zombie

Kolejność może się różnić.

krojechleb - 2020-03-20, 01:31

apokalipsa zombie, czekam na nią od dawna
ChodnikowyWilk - 2020-03-20, 01:49

Aha, to po to ci te noże
icywind - 2020-03-20, 05:30

Kosmici zobaczą co tu się dzieje i odechce im się inwazji
Całkiem_Dobry_Chłop - 2020-03-20, 06:30

Na zombiaki to lepszy będzie szotgun.
JankielKindybalista85 - 2020-03-20, 08:09

W styczniu spłonęła Australia, w lutym zbierała się III wojna światowa, w marcu zaraza, w kwietniu zaraza i panika na rynkach, w maju krach, zwolnienia i zamieszki bo uchodźcy przy okazji sforsuja granicę Grecji, w czerwcu susza, w lipcu w powodzie, potem w sierpniu, w trakcie jeszcze gorszej suszy niż czerwcowa, Skynet uzyska świadomość, we wrześniu jebnie superwulkan pod Yellowstone, w październiku plamy na słońcu i związane z nimi promieniowanie rozniosą elektronikę na ziemi, a w listopadzie wszystkich świętych, potem adwent, boże narodzenie, zaś Sylwester i już nowy rok. I tak to się to życie toczy, pani Danusiu.
Moris299 - 2020-03-20, 21:39

kurwa gdyby ktoś napisał w tym temacie, że w 2020 spłonie pół australii, prawie wybuchnie wojna, irańczycy zestrzelą samolot z niewinnymi ludźmi i ukraińcami, wybuchnie globalna pandemia a cały rynek i wszystkie światowe gospodarki padną to każdy by mówił "hehe jakie głupie przepowiednie"
Ten rok jest serio ciekawy xD A najlepsze, że ten rok przejdzie do historii i jestem pewny, że za ileś tam lat będą się dzieci o tym na historii uczyć, może nawet ktoś napisze o tym książkę i będzie lekturą tak jak "Dżuma" XD

Nadir - 2020-03-20, 21:56

Ja przewidziałam, że umrze dużo ludzi.
Lilith - 2020-03-20, 21:59

Moris299 napisał/a:
kurwa gdyby ktoś napisał w tym temacie, że w 2020 spłonie pół australii, prawie wybuchnie wojna, irańczycy zestrzelą samolot z niewinnymi ludźmi i ukraińcami, wybuchnie globalna pandemia a cały rynek i wszystkie światowe gospodarki padną to każdy by mówił "hehe jakie głupie przepowiednie"

No, ten rok jest bardzo ciekawy.

JankielKindybalista85 - 2020-03-20, 22:52

Moris299 napisał/a:
może nawet ktoś napisze o tym książkę i będzie lekturą tak jak "Dżuma" XD

Nom, Blanka Lipińska napisze "Seks w czasach zarazy". I owszem, będzie to lektura, w zakładach fryzjerskich, w oczekiwaniu na kolor.

icywind - 2020-03-20, 23:35

Moris299 napisał/a:
najlepsze, że ten rok przejdzie do historii i jestem pewny, że za ileś tam lat będą się dzieci o tym na historii uczyć

Zakładasz, że po tym roku będą jeszcze jacyś ludzie?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group