To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki ze świata i kraju - Otruł siebie i czteroletniego synka.

Davos - 2018-11-29, 20:44

Ala, nie chciałem rozdzielać tematu więc ukryłem po prostu wszystkie posty dotyczące Twojej sytuacji. Niezarejestrowani ich nie zobaczą.
krojechleb - 2018-11-29, 20:46

i ci co tu nie pisali też
kotmaalealamakota - 2018-11-29, 20:53

Davos, a to super, dzięki ;)
Moris299 - 2018-11-29, 21:28

kotmaalealamakota napisał/a:
--- phpBB : The Protected Message is not copied in this quote ---

Antybristler - 2018-11-29, 22:54

Kurde, jak widziałem to nie czytałem, ale teraz gdy nie widzę to się ciekawy zrobiłem :D
Mańka - 2018-11-30, 00:12

Dziecko nigdy nie powinno być kartą przetargową w sporze rodziców.
JankielKindybalista85 - 2018-11-30, 00:28

Ale niemal zawsze jest.
Nadir - 2018-11-30, 18:55

Dorośli ludzie bywają beznadziejni...
NieMamKlawiatury - 2018-11-30, 20:16

Odbieranie praw rodzicielskich powinno być u nas zdecydowanie łatwiejsze. Widziałam zbyt wiele przypadków męczenia dziecka i matki, po którym sąd totalnie nic nie zrobił, a policja uznała, że to nieporozumienie rodzinne.
Mistress9 - 2018-12-01, 10:43

Dzisiaj widziałam o tym informacje na jednej z grup. Ten mężczyzna miał ograniczone kontakty z dzieckiem, bo był jakiś niezrównoważony psychicznie oraz nadużywał alkoholu. Były sytuacje, że np uciekał z synem na dach albo go porwał do Monachium.
Organizacja "Dzielny Tata" to zbiorowisko inceli i szkodników. Tam traktują tego mężczyznę jak bohatera, a za wszystko obwiniają m.in. sądy rodzinne, Zbigniewa Ziobrę i Patryka Jakiego.
Więcej: http://wiadomosci.gazeta....u-dziecka.html. Padła nawet tekst "dał życie to ma prawo je odebrać", przy jednoczesnym sprzeciwie wobec aborcji (a jakże). Kiedyś myślałam, że inicjatywa prowadzona przez tę organizację jest słuszna, ale już dawno się przekonałam jak bardzo szkodliwe to środowisko jest. Wnoszą o przyznawanie praw do opieki dla niezrównoważonych mężczyzn, podają protipy jak unikać alimentów i za wszystko obwiniają sądy oraz eks-żony. Dobro dziecka się nie liczy, byle dopiec byłej.
Tak naprawdę kobiety nie bez powodu dostają opiekę nad dzieckiem, bo w większości ci tatusiowie nie wiedzą nawet do jakiej szkoły dziecko chodzi, nie mówiąc o jakiejś relacji i opieki nad dzieckiem.

Tu macie post o tym na ich stronie, komentarze naprawdę są zatrważające https://www.facebook.com/...EWfTw&__tn__=-R

A tu link do artykułu o tym co się odjaniepawla na tym fanpageu http://wiadomosci.gazeta....W7s73bY7jzUFQK8

Lilith - 2018-12-01, 11:54

Cytat:
bo w większości ci tatusiowie nie wiedzą nawet do jakiej szkoły dziecko chodzi,

To się też zdarza w normalnych rodzinach. Niecała dekadę temu mój ojciec został przez matkę oddelegowany na wywiadówkę. Pomylił sie i poszedł do podstawówki (był pewien chyba że ja jeszcze w podstawówce, może się sugerował starym systemem i wziął mnie za 7 lub 8 klasistke), podczas gdy ja byłam już w gimnazjum. Na szczęście te szkoły znajdowały się w jednym budynku, więc skończyło się na heheszkach i nakierowanie ojca na właściwy segment w szkole xD
Po powrocie było takie: o to Ty już w gimnazjum xD

Mistress9 - 2018-12-01, 12:07

Lilith napisał/a:
Cytat:
bo w większości ci tatusiowie nie wiedzą nawet do jakiej szkoły dziecko chodzi,

To się też zdarza w normalnych rodzinach. Niecała dekadę temu mój ojciec został przez matkę oddelegowany na wywiadówkę. Pomylił sie i poszedł do podstawówki (był pewien chyba że ja jeszcze w podstawówce, może się sugerował starym systemem i wziął mnie za 7 lub 8 klasistke), podczas gdy ja byłam już w gimnazjum. Na szczęście te szkoły znajdowały się w jednym budynku, więc skończyło się na heheszkach i nakierowanie ojca na właściwy segment w szkole xD
Po powrocie było takie: o to Ty już w gimnazjum xD


Jest różnica między pomyleniem klas a niewiedzą gdzie w ogóle się znajduje szkoła :spiew: Na szczęście teraz promuje się wspólne wychowanie dziecka, przynajmniej w moim otoczeniu to widać. Kiedyś to było dość typowe, że ojciec może nie wiedzieć nawet do której klasy chodzi dziecko (co w sumie smutne, u mnie też nie było zbytniego zainteresowania ze strony ojca a tylko wymagania). Ale jeśli rodzic chce wnosić o stałą opiekę albo chociaż naprzemienną to jednak jakieś zainteresowanie dzieckiem i jego sprawami powinien wykazać :/
Mój wujek wychowuje córkę sam odkąd skończyła podstawówkę, zabrał ją ze sobą do UK (wcześniej mieszkała w PL z matką, ale ogólnie to kuzynka ma dość rozbitą rodzinę, jej starsza siostra ma innego ojca, a mały brat też jeszcze innego i aktualnie matka z nowym partnerem i tym bratem mieszkają w Szwecji, siostra w PL z babcią, a ona sama z ojcem w UK).

Love178 - 2018-12-01, 20:22

Cytat:
piszą otwarcie aktywiści Dzielnego Taty, organizacji która na sztandarach niesie prawa ojców. To wszystko podlane antysemickim sosem i zwykłą mizoginią.

Aaa, to ci, o których pisałam niedawno...

JankielKindybalista85 - 2018-12-01, 21:40

Walka o prawa ojców jest ze wszech miar słuszna - bo mężczyźni są przez sądy rodzinne srogo dyskryminowani - ale nie w wykonaniu takich zjebifixów jak ta organizacja.
Lilith - 2018-12-01, 22:31

JankielKindybalista85 napisał/a:
Walka o prawa ojców jest ze wszech miar słuszna - bo mężczyźni są przez sądy rodzinne srogo dyskryminowani

Bardzo prawda, ale niestety ten problem dotyczy nie tylko Polski, ale i innych krajów.

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

bartek82r - 2018-12-03, 15:28

Mistress9 napisał/a:
Mój wujek wychowuje córkę sam odkąd skończyła podstawówkę, zabrał ją ze sobą do UK (wcześniej mieszkała w PL z matką, ale ogólnie to kuzynka ma dość rozbitą rodzinę, jej starsza siostra ma innego ojca, a mały brat też jeszcze innego i aktualnie matka z nowym partnerem i tym bratem mieszkają w Szwecji, siostra w PL z babcią, a ona sama z ojcem w UK).



Lilith - 2018-12-03, 16:08

bartek82r, też miałam takie skojarzenie ;D
SlownikOrtograficzny - 2018-12-04, 00:14

bartek82r napisał/a:
Mistress9 napisał/a:
Mój wujek wychowuje córkę sam odkąd skończyła podstawówkę, zabrał ją ze sobą do UK (wcześniej mieszkała w PL z matką, ale ogólnie to kuzynka ma dość rozbitą rodzinę, jej starsza siostra ma innego ojca, a mały brat też jeszcze innego i aktualnie matka z nowym partnerem i tym bratem mieszkają w Szwecji, siostra w PL z babcią, a ona sama z ojcem w UK).


Obrazek

o kurde, gif z dźwiękiem



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group