To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Filmy i seriale - BoJack Horseman

Szyszek - 2018-09-20, 23:12
Temat postu: BoJack Horseman


Cytat:
BoJack Horseman - BoJack Horseman, koń-aktor znany z emitowanego w latach 90. sitcomu, próbuje ratować swoją karierę w brutalnym świecie gwiazd i celebrytów.


Pomyślałem, że co jak co, ale ten serial zasługuje na oddzielny temat. Opis z Filmwebu jest moim zdaniem jedynie zalążkiem tego, co dzieje się w tym serialu naprawdę. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że to kolejny typowy amerykański serial animowany z całym mnóstwem gagów. Coś w tym jest, ale... osobiście mówiąc, mało który serial skłonił mnie do tylu refleksji życiowych. Zagadnienia dotyczące psychologii, filozofii czy socjologii? Wszystko to się znajdzie. A nawet dużo dużo więcej.

No dobrze, ale o co dokładnie chodzi? Otóż tytułowy BoJack Horseman jest antropomorficznym koniem (to jest fajna specyfika tego serialu: Znajdziemy tutaj wiele pół-ludzi pół-zwierząt), który niegdyś grał w popularnym serialu "Horsin' around" i teraz jedynie odcina kupony od dawnej sławy. Chciałby jednak powrócić z przytupem. Z pomocą przybędą jego agentka Princess Carolyn, ghostwriter Diane Nguyen, a także dawny kolega sprzed lat z branży, Mr Peanutbutter oraz współlokator Todd Chavez.

Teraz pytanie: Kto oglądał? Ci, co oglądali, zapraszam do podzielenia się wrażeniami na temat tego serialu. Oczywiście ukrywając spoilery, zwłaszcza że tydzień temu wyszedł 5 sezon :P Kto jeszcze nie widział, polecam się zapoznać z tym, co by nie mówić, jednym z najważniejszych dzieł w ostatnich latach.

Dead_Laugh - 2018-09-21, 12:25

Wow. Zero odpowiedzi. A myślałem, że przez 12 godzin jakoś się to rozwinie.


Mistress9 - 2018-09-25, 19:52

Oglądałam wszystkie, w sumie sezon 5. nie przebił poprzedniego ale był OK.
Szyszek - 2018-09-25, 23:44

Też mam wrażenie, że 4 sezon w swoim przekazie był mocniejszy, ale generalnie 5 też naprawdę dobry. Taki nr 2-3.
Chyba bardziej nr 3, bo też i sezon 3 wywołał na mnie większe wrażenie. Aczkolwiek scenarzyści dalej mają dużo świeżych pomysłów na poprowadzenie niejednego wątku.

ChodnikowyWilk - 2018-09-26, 11:39

Ciekawi mnie od jakiegoś czasu z powodu bardzo wysokiej oceny, ale nie przekonuje mnie ta głupia stylistyka pół ludzi pół zwierząt :P
Szyszek - 2018-09-26, 17:22

ChodnikowyWilk napisał/a:
Ciekawi mnie od jakiegoś czasu z powodu bardzo wysokiej oceny, ale nie przekonuje mnie ta głupia stylistyka pół ludzi pół zwierząt :P


To jest przecież cudowne w tym wszystkim <3

ChodnikowyWilk - 2018-09-26, 19:00

No dobra, to jak będę miał czas to na pewno spróbuję, zobaczymy :D
icywind - 2020-03-27, 16:52

Oglądnąłem jednym ciągiem wszystkie 6 sezonów :|
macbed - 2020-03-27, 16:54


icywind - 2020-03-27, 17:53

macbed napisał/a:
Obrazek

Illuminati



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group