To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki z innych stron - Płaska ziemia

bartek82r - 2018-09-13, 11:23
Temat postu: Płaska ziemia
Tym razem pomyślałem nad jakimś wkrętem na takim forum:
http://forumplaskaziemia.pl/

:???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???:

Lilith - 2018-09-13, 11:26

Chcesz zorganizować rajd?
Love178 - 2018-09-13, 11:36

"Ostatnio zarejestrował się gutswojtyla"
xDDD


W sumie można by zgromadzić memy wyśmiewające płąską Ziemię i zrobić nalot xDD

widzu - 2018-09-13, 11:53

Ciekawe, czy faza ma tam konto

[ Dodano: 2018-09-13, 13:03 ]
https://gfycat.com/pl/firsthandyibadanmalimbe

Love178 - 2018-09-13, 12:12

xDDDDDDDDDDDDDDDDD

Subtle

Całkiem_Dobry_Chłop - 2018-09-13, 15:18

Nom. Spoko. Dajcie znać jak coś konkretnego ustalicie.
krojechleb - 2018-09-14, 17:25

trzeba czekać na aktywację więc jak chcecie się w to bawić to po kolei trzeba się logować a nie hurtem nagle 10 osób w jednym momencie
Love178 - 2018-09-14, 18:02

No to trochę słabo, bo jak tak przejrzałam trochę to forum, to admin to niezła żyleta i samych płaskoziemców banuje za np. nie wniesienie za dużo nowego do wątku xDD Więc jest zero gwaracji czy aktywuje i czy nie zbanuje np. dzień po nie napisaniu niczego po aktywacji :P To może znajdźmy jakieś inne forum o tej samej tematyce :P
krojechleb - 2018-09-14, 18:12

a ja sobie ustawiłem nick płaskieczoło mogą nie przyjąć jak tacy cięci
Lilith - 2018-09-14, 18:24

Love178 napisał/a:
No to trochę słabo, bo jak tak przejrzałam trochę to forum, to admin to niezła żyleta i samych płaskoziemców banuje za np. nie wniesienie za dużo nowego do wątku xDD Więc jest zero gwaracji czy aktywuje i czy nie zbanuje np. dzień po nie napisaniu niczego po aktywacji To może znajdźmy jakieś inne forum o tej samej tematyce

Płaskoziemska elektroda :haha:

Love178 - 2018-09-14, 18:38

No xD Jak masz 5 minut to zobacz sobie tutaj jego korespondencję ze zbanowanym dudkiem4 http://forumplaskaziemia.pl/showthread.php?tid=61 (przeskocz pierwszy post, nie jest potrzebny) - koleś za nic się nie wybronił, że wierzy w płąską ziemię, bo zadał jedno krótkie pytanie, kekłam srogo xDD
krojechleb - 2018-09-14, 18:49

co za debil z tego administratora:D pod którymś z filmików tego gościa https://www.youtube.com/watch?v=EiWDZ7j2hkc (nie wiem czy pod tym akurat) SciFun się wypowiadał i napisał że płaskoziemstwo to już kwestia psychiki. Ludzie często przeciętni albo nawet głupsi chcieli by być lepsi więc przyswajają teorię spiskową jak np płaska ziemia dzięki czemu myślą że są w elicie i są jednymi z nielicznych którzy znają prawdę a inni są głupi. I osiągają ten stan zerowym nakładem pracy więc na jakikolwiek niepodważalny dowód będą ślepi i będą wymyślać że masoni manipulują piorą mózgi hologramy nagrania z hollywood itp. Takie sekty. - pomyślałem że coś w tym jest prawdy
Love178 - 2018-09-14, 18:53

krojechleb napisał/a:
Ludzie często przeciętni albo nawet głupsi chcieli by być lepsi więc przyswajają teorię spiskową jak np płaska ziemia dzięki czemu myślą że są w elicie

Oooo, nigdy tego nie umiałam ubrać w słowa :D Jeszcze się zarzekają, że wystaczy "poznać" ich teorię spiskową żeby w nią uwierzyć, a jakoś znam multum teorii spiskowych i żadne nie są przekonujące xD

Lilith - 2018-09-14, 18:58

W liceum, czyli czasach mojego szczytowego piwniczenia, autyzmu i depresji zaczytywałam się w różnych creepypastach, teoriach spiskowych i takie tam.
Niby w to nie wierzyłam, ale zastanawiałam się nad tym, czy faktycznie istnieją tacy ludzie, co w to wierzą i przez to im się wydaje, że są inteligentniejsi od reszty ludzi, wręcz uważają siebie za wybrańców, którzy poznali tę najprawdziwszą prawdę, co nie jest dane poznać zwykłym śmiertelnikom :D
A jednak istnieją. Płaskoziemcy i antyszczepionkowcy.

Davos - 2018-09-14, 19:01

Love178 napisał/a:
No to trochę słabo, bo jak tak przejrzałam trochę to forum, to admin to niezła żyleta i samych płaskoziemców banuje za np. nie wniesienie za dużo nowego do wątku xDD


A niektórzy dalej będą twierdzić, że to u nas jest cięta administracja :PP

[ Dodano: 2018-09-14, 20:04 ]
Lilith napisał/a:
W liceum, czyli czasach mojego szczytowego piwniczenia, autyzmu i depresji zaczytywałam się w różnych creepypastach, teoriach spiskowych i takie tam.
Niby w to nie wierzyłam, ale zastanawiałam się nad tym, czy faktycznie istnieją tacy ludzie, co w to wierzą i przez to im się wydaje, że są inteligentniejsi od reszty ludzi, wręcz uważają siebie za wybrańców, którzy poznali tę najprawdziwszą prawdę, co nie jest dane poznać zwykłym śmiertelnikom :D
A jednak istnieją. Płaskoziemcy i antyszczepionkowcy.


Jeszcze bym dodał tych, którzy wierzą, że zamach na WTC spowodował rząd USA i że w wieże nie wbiły się prawdziwe samoloty, tylko hologramy...

ZSK - 2018-09-14, 19:13

Nie wiem, ale jak czytam te wypowiedzi płaskich to się jakoś denerwuję, że ludzie nie przyjmują do wiadomości, że mogę czegoś nie rozumieć, tylko są zajebiście przekonani o własnej racji, choć opiera się ona tylko na niewiedzy i błędnych założeniach. Jakoś tak w naszych czasach zaniknął szacunek do ludzi wykształconych czy generalnie wybitnych, jakby kurwa każdy stwierdził, że po chuj się uczyć, są filmiki na necie, obejrzę filmik i będę miał taką samą wiedzę jak pan doktor z uczelni. Buractwo i narcyzm.
Ech, a oni najzwyczajniej w świecie mają problem z pojęciem skali, nie czają, że ziemia jest tak zajebiście duża, że wydaje się dla nas płaska, bo jesteśmy zajebiście mali względem niej. Jedno zdanie, które wystarczy tylko zrozumieć i zapamiętać. Dzbany.

Love178 - 2018-09-14, 19:26

ZróbmySobieKupę napisał/a:
jak czytam te wypowiedzi płaskich to się jakoś denerwuję, że ludzie nie przyjmują do wiadomości, że mogę czegoś nie rozumieć, tylko są zajebiście przekonani o własnej racji

No, i jeszcze jak już masz powyżej uszu tego ich bullshitu, to oni to interpretują jako swój tryumf, że niby "kulogłowemu* zabrakło argumentów"



*W ogóle jak "kulogłowy" ma być obrazą, w kulistość czaszek też nie wierzą czy co xD

Lilith - 2018-09-14, 19:53

ZróbmySobieKupę napisał/a:
Jakoś tak w naszych czasach zaniknął szacunek do ludzi wykształconych czy generalnie wybitnych, jakby kurwa każdy stwierdził, że po chuj się uczyć, są filmiki na necie, obejrzę filmik i będę miał taką samą wiedzę jak pan doktor z uczelni.

Zaniknięcie szacunku do wykształconych nie wzięło się znikąd. Oczywiście, jest pełno autorytetów w różnych dziedzinach, ale niestety, są też takie zakompleksione profesorki z kijem w dupsku, które czują się pewnie tylko wtedy, jak rozmowa schodzi na ich obszar badawczy, a poza nim tak naprawdę nie wiedzą nic. Przeważnie tacy mają swoją jedyną słuszną wizję swojego przedmiotu i nie pozwolą studentom czegoś tam interpretować w inny sposób i lubują się w ich celowym oblewaniu, by tylko pokazać swoją wyższość.

A co do takich "buntowników", jak płaskoziemcy, oni uważają, że autorytety są po prostu propagandzistami i działają na rzecz oficjalnej propagandy i mają niby trzymać ludzi w ciemnocie i niby ma im to wychodzić, gdyż taki wykształciuch ma przewagę intelektualną nad motłochem. Niestety, nie różnią się pod tym względem od takiego zadufanego w sobie profesorka - ich racja jest najichsza, a jak się z nimi nie zgadzasz, to jesteś jebanym komformistą, debilem, bo uległeś oficjalnek propagandzie.

Moris299 - 2018-09-14, 22:28

krojechleb napisał/a:
którzy wierzą, że zamach na WTC spowodował rząd USA i że w wieże


W to akurat byłbym w stanie uwierzyć. Jakoś dziwnym trafem wszystkie śledztwa są zamiatane pod dywan. Do tego urząd USA miał dobry biznes z takiego ataku a jak w coś wchodzi dobra kasa to ludzkie życie przestaje być istotne :P

Love178 - 2018-09-14, 22:31

Ale nikt z Was na pewno nie wierzy w to, co Wojtek - że zamach na WTC był hologramem :P :-D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group