To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Sprawy związane z forum - Weekendy Markowe

Davos - 2018-09-13, 19:59

Nadir napisał/a:
Proponuję by całe forum zamykać i otwierać raz w miesiącu, od razu zrobi się tu ciekawiej.


Na pewno by było mniej offtopów :diabelek2:


Ostatnio w markach nie dzieje się kompletnie nic. Albo są posty typu "Pierwszy hehe", albo nawet tego nie ma i są jedynie wpisy Węglobota o otwarciu i zamknięciu tematu. Super wartościowy content :PP Może jak marki będą rzadziej otwierane to pojawią się tam jakieś ciekawe dyskusje, tak jak dawniej? Czemu by nie spróbować?

Całkiem_Dobry_Chłop - 2018-09-13, 20:09

Albo podziękować za współpracę wynglobotowi i po prostu coś tam będzie wtedy kiedy kogoś natchnie na jakąś rozmowę.
Dead_Laugh - 2018-09-13, 20:20

XDD

Tak. Będzie więcej postów jak się zamknie temat i co miesiąc będzie otwierać. Na pewno xD

Davos - 2018-09-13, 20:30

Nie napisałem, że więcej postów, tylko że będą ciekawsze.
Moris299 - 2018-09-13, 20:35

ale przecież dawniej ten temat też nie był super aktywnym tematem, nic się nie zmieniło od czasów węglobota, dawniej też były nawet takie czasy, że tygodniami nikt tam nie pisał
Dead_Laugh - 2018-09-13, 20:58

Davos, ale też napisałeś, że w Nocnych Markach nie dzieje się nic.

Przy zastosowaniu tego pomysłu to Nocne Marki zupełnie by umarły. Poza tym tak jak Moris powiedział - Nocne Marki nigdy nie były jakimś super uczęszczanym i ciekawym tematem. Czasem się jakaś dyskusja ciekawa wywiązała ale to nie było spowodowane niczym. Każda taka dyskusja to czysty przypadek.


EDIT: Dlaczego do cholery po kliknięciu nicka Davosa wyskoczył mój xDD

Davos - 2018-09-13, 21:07

Ale przynajmniej od czasu do czasu trafiały się te dyskusje, a teraz jest bieda w tym temacie i szukamy jakiegoś sposobu, żeby to zmienić ¯\_(ツ)_/¯
widzu - 2018-09-13, 21:11

Ale Węglobota i tak i tak trzeba wyłączyć, zostają mu imieniny.
icywind - 2018-09-13, 21:12

Dead_Laugh napisał/a:
XDD

Tak. Będzie więcej postów jak się zamknie temat i co miesiąc będzie otwierać. Na pewno xD

DAT :haha:

[ Dodano: 2018-09-13, 22:17 ]
Davos napisał/a:
Ale przynajmniej od czasu do czasu trafiały się te dyskusje, a teraz jest bieda w tym temacie i szukamy jakiegoś sposobu, żeby to zmienić ¯\_(ツ)_/¯


widzu - 2018-09-13, 21:21

Nylonbojtel, przypominam że tylko ty miałeś takie odpały "a, popiszę sobie w markach o 13 bo tak", i tylko ty miałeś spinę o to że cię za to karamy.


Nawet było kilka ankiet czy znosimy warny i ludzie głosowali na nie, czyli jesteś w zdecydowanej mniejszości, więc nie mów tu o "spinaniu dupy".

Całkiem_Dobry_Chłop - 2018-09-13, 21:27

Nom. Wynglobot to fajna rzecz, ale jak nie ma o czym gadać w nocnych markach to troche głupio żeby był jedynym, który tam pisze.
icywind - 2018-09-13, 21:48

widzu napisał/a:
Nylonbojtel, przypominam że tylko ty miałeś takie odpały "a, popiszę sobie w markach o 13 bo tak", i tylko ty miałeś spinę o to że cię za to karamy.


Nawet było kilka ankiet czy znosimy warny i ludzie głosowali na nie, czyli jesteś w zdecydowanej mniejszości, więc nie mów tu o "spinaniu dupy".

To jest właśnie spinanie dupy

Love178 - 2018-09-13, 22:00

Ty ciągle spinasz dupę żeby pisać tam w dzień, kiedy możesz w dzień pisać na całej reszcie forum.

To całe pisanie w nocy to miała być taka zabawa, ale musisz ją psuć.

Insert Żółwia żałującego, że zakładał ten temat :P

Nadir - 2018-09-13, 22:34

Mamy prawo, nie obowiązek, pisać w Nocnych Markach jak i każdym innym temacie. Mamy prawo toczyć ciekawe dyskusje lub milczeć po kilka dni. A wy chcecie nam to prawo odebrać, ograniczyć naszą wolność poprzez bezsensowne ustawy. I jeszcze śmiecie twierdzić, że to dla naszego i ogółu forum dobra. Takie akcje pokazują tylko, że macbed uczynił słusznie. I albo pójdziemy w jego ślady, albo przywdziejemy ser i będziemy walczyć o swoje.
icywind - 2018-09-13, 22:46

Love178 napisał/a:
Ty ciągle spinasz dupę żeby pisać tam w dzień, kiedy możesz w dzień pisać na całej reszcie forum.

To całe pisanie w nocy to miała być taka zabawa, ale musisz ją psuć.

Insert Żółwia żałującego, że zakładał ten temat

Nie chodzi o to, że chcę pisać tam w dzień.
Nie chcę spinania się o to i karania. Zauważ, że pisałem tam w dzień właśnie jak były za to warny

Całkiem_Dobry_Chłop - 2018-09-14, 05:46

Nadir, napisałbym, że dobrze powiedziane, ale ostatnie zdanie za bardzo kłuje mnie w oczy. Zwłaszcza ta część o serze...
krojechleb - 2018-09-14, 18:34

Fajni jesteście:D serio:D nikt nie pisze w nocnych markach więc ograniczacie dostęp a inni mają ból dupy o to jakby jedno działanie albo drugie miało coś zmienić. Czy tam będzie dostęp raz w miesiącu czy 24/h to co za różnica skoro przecież nikt nic tam nie pisze:D na dzień dzisiejszy jedynie węglobot mógłby mieć problem bo jedno albo drugie działanie sprawi że albo będzie pisał mniej albo w ogóle:D
SlownikOrtograficzny - 2018-09-14, 19:16

Marki prawem, nie towarem!
icywind - 2018-09-14, 19:19

krojechleb napisał/a:
Fajni jesteście:D serio:D nikt nie pisze w nocnych markach więc ograniczacie dostęp a inni mają ból dupy o to jakby jedno działanie albo drugie miało coś zmienić. Czy tam będzie dostęp raz w miesiącu czy 24/h to co za różnica skoro przecież nikt nic tam nie pisze:D na dzień dzisiejszy jedynie węglobot mógłby mieć problem bo jedno albo drugie działanie sprawi że albo będzie pisał mniej albo w ogóle:D

To xD

krojechleb - 2018-09-14, 20:17

w sensie ja ogólnie piszę nie tylko do administracji bo po co się burzyć w którąkolwiek stronę skoro ten temat praktycznie nie żyje. Nie ważne kiedy i jak będzie otwarty. Może być raz w miesiącu i ja tam problemu nie widzę i może być non stop:) A jak były głosowania to głosowałem żeby zamykać nocne marki w dzień tak dla żartu :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group