To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Pożegnalnia - 20 000 postów forumowej żeglugi...

SlownikOrtograficzny - 2018-08-03, 22:42

przeklejam pastę po polskiemu, po lekkiej edycji pod Da🅱️osa:

Będąc szczery, trzeba mieć naprawde duże IQ żeby zrozumieć Da🅱️osa. Humor jest niezwykle subtelny, i bez dużej dawki władcy pierścieni gothica większość żartów nie zostanie zrozumianych przez statystycznego czytacza postów. Są też nihilistyczne poglądy Da🅱️osa, które są zręcznie wprowadzone w jego charakterystyke- jego osobista filozofia mocno wywodzi się z literatury Martina Baginsky'ego, na przykład. Fani to rozumieją; mają wystarczającą zdolność intelektualną aby zrozumieć głębokie przekazy tych żartów, potrafią zrozumieć, że nie są po prostu śmieszne- mówią coś głębokiego o ŻYCIU. Konsekwencją tego ludzie którzy nie lubią Da🅱️osa naprawde SĄ idiotami- oczywiście nie mogli by zrozumieć, na przykład, humoru w egzystencjalnej frazie Da🅱️osa "FREEEEDOOOOM!" co samo w sobie jest ukrytym odniesieniem do ius primae noctis. Uśmiecham się wyobrażając sobie jednego z tych bezmózzgich prostaków drapiącego się za głowe w zdziwieniu gdy geniusz Da🅱️osa przedstawia się na ich ekranach. Co za głupcy... jak mi ich szkoda. 😂

Tak poza tym, MAM tatuaż Da🅱️osa. I nie, nie możesz go zobaczyć. Jest tylko dla oczu panienek- I nawet one muszą zaprezentować, że ich IQ jest najwyżej oddalone od mojego o 5 punktów (najlepiej mniej) przed zobaczeniem tatuażu.

Lilith - 2018-08-03, 23:36

SlownikOrtograficzny napisał/a:
Tak poza tym, MAM tatuaż Da🅱️osa. I nie, nie możesz go zobaczyć. Jest tylko dla oczu panienek

Nawet nie chcę pytać, na jakiej części ciała tatuaż został zrobiony

SlownikOrtograficzny - 2018-08-03, 23:55

https://pl.wikipedia.org/wiki/Podeszwa
Moris299 - 2018-08-03, 23:57

GŁADKIE PODESZWY
JankielKindybalista85 - 2018-08-04, 00:08

A chuja tam gładkie! Zrogowaciałe i utytłane! #cejrowskistylelewackiekurwy
ChodnikowyWilk - 2018-08-05, 15:37

Niby człowiek wiedział ze to podpucha, ale i tak się czytało to z lekkim niepokojem. Gratulacje, imponująca liczba :piwo:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group