To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Z życia forum - Ostrzeżenia permamentne

Love178 - 2018-06-15, 19:58

Po przekopaniu się przez Piwnicę (zaraz powiem czemu musiałam kopać), mogę odpowiedzieć na pytania, bo szczerze nie wiem czemu nie odpowiedzieć po prostu po ludzku, zwłaszcza, że zrobiła się taka atmosfera...


Widzu w nocy napisał w Piwnicy "biorę na siebie niewykorzystany pomysł z 1 kwietnia" i wprowadził żarówki. Pamiętam rozmowę o żarówkach, była dawno. Na pewno była przed ostatnim banem dla widza, przed oszukanymi banami, nawet aferą z reklamami, więc z czasu, kiedy forum było trochę innym miejscem... ale nie znalazłam postów o tym w żadnej rozmowie o prima aprilis, bo to nie był primaaprilisowy dowcip. To był pomysł sytuacyjny z września zeszłego roku (rzeby wrzucić w perspektywę jak dawno to faktycznie było - na przykład aktywnie udzielała się Barbra) w związku z poprzednim systemem Nocnych Marek. Ludzie łapali ciągle osty za pisanie w niedozwolonych godzinach i się wkurzali, więc postanowiliśmy zrobić żart z żarówkami, "w związku z ostatnimi wydarzeniami na forum", gdzie ludzie byliby poddani "obserwacji" w związku z tym, że wielu z nich celowo zbierało osty za Marki i za to by dostawali żarówki. Widząc teraz jak mocno sytuacyjne to było, nie wiem czemu zostało po prostu wskrzeszone teraz, tak naprawdę kompletnie bez kontekstu (patrząc na rozwój tego pomysłu we wrześniu wszystko miało ręce i nogi i wyglądało jak coś, z czego większość osób miałoby reakcję "xD", dzisiaj kompletnie nie pasuje...), w dodatku widzu napisał, że nie ma go do środy, więc to po prostu wisi, tylko Ascara się przyłączyła, a teraz zawołała w Piwnicy o pomoc...

Ascara - 2018-06-15, 20:05

Love178 napisał/a:
teraz zawołała w Piwnicy o pomoc


Co zrobiła?

Cytuję z Piwnicy:

W Piwnicy pisałam napisał/a:
Ogólnie nie ma śmiechu, jest frustracja. Beznadziejnie to wygląda. (...) To nie miało tak wyglądać. Zrobiła się ogromna afera, groźby odchodzenia - zdjęłam. Chyba nie było niczyim celem ludzi wkurzać...


To wszystko, co pisałam. Nie przeinaczaj moich słów. Nie prosiłam o żadną pomoc - po prostu zdjęłam samowolnie żarówki. Nie wyłączyłam ich całkiem, skoro to nie była moja decyzja, że się pojawiły.

Już próbowałam zrezygnować z funkcji, kiedy wyszła sprawa z icym. Sprzeciwiałam się warnom dla niego, uważałam, że nie powinien ich otrzymać, skoro sam też czuł się obrażany - i dlatego chciałam odejść. Nie zrobiłam tego.

Ale nie pozwolę, love, żebyś wycierała sobie mną gębę w taki sposób, bo nie masz prawa. Ogarnij się - po prostu.

Love178 - 2018-06-15, 20:06

xDDDD

[ Dodano: 2018-06-15, 21:08 ]
Boże, uspokój się, zastanawiałam się czy ująć to jakoś inaczej, ale uznałam, że to brzmi jako tako adekwatnie do napisania, że sprawa się posyała, ale najwyraźniej doprowadziłam do erupcji wulkanu xD

Mańka - 2018-06-15, 20:09

Ech i znów niczego się nie nauczyliście. Niczego kurwa. Były akcje z reklami, ostami itd. Zamiast sztucznie podkręcać ruch na forum i skłócać userów z Piwnicą, zróbcie coś pozytywnego, jakiś zakład, konkurs, whatever.
Ascara - 2018-06-15, 20:09

Love178 napisał/a:
to po prostu wisi, tylko Ascara się przyłączyła, a teraz zawołała w Piwnicy o pomoc...


Jak dla mnie to brzmi jak "Ascara pociągnęła śmieszki, straciła nad nimi kontrolę i przyszła z bekiem, że mamy ją wyciągać z kłopotów", stąd moja reakcja. Jeśli nie to miałaś na myśli - ok, przepraszam.

Nadir - 2018-06-15, 20:10

Ktoś serio myślał, że to będzie zabawne? :frusty:
Zabierzcie widzowi funkcję zanim znowu wpadnie na kolejny "genialny" pomysł...
Podtrzymuję swoją opinię z poprzedniej strony: jesteście żałośni (to jest skierowane do osób odpowiedzialnych za żarówkowy event).

Moris299 - 2018-06-15, 20:11

jeden wielki burdel
jeden wprowadza samowolnie jakiś pomysł sprzed roku
nikt nie wie co się dzieje
drugi admin potem samowolnie ściąga
tym bardziej wtf.exe
potem admini się zaczynają kłócić na forum
...
brak profitu

widzu - 2018-06-15, 20:25

Tak, to był tylko żart (miało mnie nie być, ale spam na prive mnie przywiózł).

W sumie niby bez kontekstu, ale to była nasza "reakcja" na to co odkurwialiście.


Plan wydarzeń jak to było:
1) Moris trolluje, ustawiając stary avatar icka. Icek się wkurwia i żąda dla niego kary.
2) Zdjęliśmy avatar Morisowi
3) Moris zaczął podszywać się pod inne osoby.
4) Zdjęliśmy wszystkie avatary i wprowadziliśmy zapis z zakazem podszywania się

5) I tutaj nie wiem co się odkurwiło, bo zapis został uznany za rażące ograniczenie wolności i nawiązała się koalicja ludzi walcząca z tym pokazowo łamiąc ten przepis. Żeby było dziwniej z ickiem na czele. A przepis został wprowadzony dla niego.

6) Przypomniałem sobie o starym żarcie z żarówkami. Uznałem, że skoro tak bardzo chcecie być ukarani, to zostaniecie, a nie chciałem wlepiać warnów. :roll:

7) Inba bo wy możecie odkurwiać pojebane akcje ale w drugą stronę to oczywiście tytania.

Zresztą w ogóle dziwne że ktoś w to uwierzył bo:

a) całość była po akcji z avatarami
b) rzucałem cały wieczór aluzje do "rozprawienia się z wami" używając haseł z Nonsensopedii (jak parę osób zauważyło), więc widać było że to nie na poważnie
c) prawo nie działa wstecz, nawet tutaj
d) nigdy nie robiliśmy dziwnych zasad które mocno uprzykrzałyby życie (icy, jeśli teraz wylecisz mi z Markami to masz w lampę, bo jesteś jedyną osobą na forum której to przeszkadza i trzy razy w otwartych ankietach przegłosowane było że to zostaje)
e) no kurwa, przecież robiliśmy często bardziej pojebane rzeczy i jakoś ogarnialiście


Także wyjmijcie kija z dupy i przestańcie się srać o wszystko. Żarówki to tylko obrazkowe belki, które zostały w panelu po przenosinach z aaf (co w sumie dziwne że icy pierwszy nie skojarzył, bo sam ma na forum demotów customową).

Zaraz ogarnę jak je zdjąć.


A żeby było uczciwie to zastanówcie się czy zostajecie przy serach.

Bo serio, hipokryzja teraz aż wali po oczach z waszej strony.

Moris299 - 2018-06-15, 20:27

widzu napisał/a:
3) Moris zaczął podszywać się pod inne osoby.

tylko pod wilka

widzu - 2018-06-15, 20:28

I napisałem im że sam wyjaśnie, a zaczęły się kłócić. -,-


TO NIE BYŁ EVENT NAKRĘCAJĄCY RUCH, TYLKO JEDNODNIOWA AKCJA MAJĄCA NA CELU POKAZAĆ, ŻE SAMI ROBICIE POJEBANE AKCJE A JAK MY ZROBIMY TO SAMO TO ZARAZ JESTEŚMY BE I FORUM SKOŃCZYŁO SIĘ NA KILL'EM ALL.


Serio, na aaf leciały bardziej pojebane żarty i wszyscy się śmiali, a teraz co, chcecie usuwać konta za głupi obrazek śmierdzący fejkiem na kilometr. No ludzie...

Moris299 - 2018-06-15, 20:29


Nadir - 2018-06-15, 20:40

I tak jesteś chujowy w żartowaniu i nie powinieneś mieć moderatora. :I
widzu - 2018-06-15, 20:44

Przyznaję, zrobiłem to bez konsultacji z innymi adminami, od początku miało to być tylko wytknięcie hipokryzji z waszej strony.

Nadir napisał/a:
Zabierzcie widzowi funkcję zanim znowu wpadnie na kolejny "genialny" pomysł...


Możecie zrobić głosowanie.

Bo fakt, ostatnio jestem sfrustrowany, mocno mnie ponosi i robię za dużą samowolę. Jeśli za dużą jak na wasz gust, to oczywiście się dostosuję.

Jedyne co mogę obiecać, to że niezależnie od wyniku nie będę podglądał kto jak zagłosował.

icywind - 2018-06-15, 20:50

widzu napisał/a:
Tak, to był tylko żart (miało mnie nie być, ale spam na prive mnie przywiózł).

Daruj już sobie żartowanie
widzu napisał/a:
5) I tutaj nie wiem co się odkurwiło, bo zapis został uznany za rażące ograniczenie wolności i nawiązała się koalicja ludzi walcząca z tym pokazowo łamiąc ten przepis. Żeby było dziwniej z ickiem na czele. A przepis został wprowadzony dla niego.

Dla mnie xD
Bo ja kiedykolwiek żądałem dodatkowego zapisu w regulaminie
widzu napisał/a:

6) Przypomniałem sobie o starym żarcie z żarówkami. Uznałem, że skoro tak bardzo chcecie być ukarani, to zostaniecie, a nie chciałem wlepiać warnów. :roll:

Kto chciał być ukarany?
widzu napisał/a:
7) Inba bo wy możecie odkurwiać pojebane akcje ale w drugą stronę to oczywiście tytania.

My za swoje akcje dostajemy warny, bany i są ograniczone, bo nie zrobimy akcji, ze wkręcimy cię w permbana
widzu napisał/a:

a) całość była po akcji z avatarami

i co z tego wynika? Cały czas jest tu jakaś akcja
widzu napisał/a:
b) rzucałem cały wieczór aluzje do "rozprawienia się z wami" używając haseł z Nonsensopedii (jak parę osób zauważyło), więc widać było że to nie na poważnie

cały czas rzucasz tekstami z nonsensopedii.
widzu napisał/a:
c) prawo nie działa wstecz, nawet tutaj

to akurat nowość
widzu napisał/a:
d) nigdy nie robiliśmy dziwnych zasad które mocno uprzykrzałyby życie (icy, jeśli teraz wylecisz mi z Markami to masz w lampę, bo jesteś jedyną osobą na forum której to przeszkadza i trzy razy w otwartych ankietach przegłosowane było że to zostaje)

No ale właśnie robiliście xDDD
Policzcie ile banów wlepiliście na tym forum za głupoty
miałem kiedyś warna albo nawet bana
za
sygnaturę
większą o jeden piksel
od dozwolonej

No rzeczywiście, nie było dziwnych zasad
widzu napisał/a:
e) no kurwa, przecież robiliśmy często bardziej pojebane rzeczy i jakoś ogarnialiście

Też przecież pojawiały się teorie, że to dziwny event bo jesteście pojebani i nie można wierzyć w nic co ustalicie.

widzu napisał/a:
Także wyjmijcie kija z dupy i przestańcie się srać o wszystko. Żarówki to tylko obrazkowe belki, które zostały w panelu po przenosinach z aaf (co w sumie dziwne że icy pierwszy nie skojarzył, bo sam ma na forum demotów customową).

No i chuj z tego, że to belki. Przecież wiem, że nie ma w przemo dwóch typów warnów, ale dalej możecie sobie tych żarówek używać jako permwarnów, nic nie stoi temu na przeszkodzie w tym, że to jest belka...
myśl trochę człowieku
widzu napisał/a:

A żeby było uczciwie to zastanówcie się czy zostajecie przy serach.

co to ma do rzeczy?
widzu napisał/a:
Bo serio, hipokryzja teraz aż wali po oczach z waszej strony.

Tylko z twojej

widzu - 2018-06-15, 20:52

Przyznaję się, że postąpiłem chujowo i jestem gotów ponieść konsekwencje, nieważne jak wielkie by one nie były.
Moris299 - 2018-06-15, 20:55


widzu - 2018-06-15, 21:01

To nie są "wasze akcje" tylko moja.

Wiedzieli że coś zrobię, nie wiedziałem co.

Dostałem już zasłużony opierdol.

Proszę tylko odstosunkować się od reszty adminów.

kotmaalealamakota - 2018-06-15, 21:01

dobrze, że mam orzeszki i piwo, do czytania tego tematu się idealnie nadaje
Ascara - 2018-06-15, 22:26

widzu napisał/a:
tylko moja


No i moja, dokleiłam się z własnej woli i tylko niepotrzebnie namieszałam później, więc idę pod pręgierz razem z Tobą.

Ale sery są ok - każdy podpisany, nie ma się czego czepiać - patrz z lewej. :P

bartek82r - 2018-06-15, 22:29

forum.hochland.org


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group