To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Filmy i seriale - Netflix

ChodnikowyWilk - 2020-08-21, 22:26

Netflix wypuszcza film o twerkującej jedenastolatce. Internet wrze. Pojawiają się głosy że to kolejny krok lewackiego półświatka w celu oswojenia społeczeństwa z pedofilią. Co myślicie?
macbed - 2020-08-21, 22:27

myślę że podjebali pomysł od Uzaki-chan
Moris299 - 2020-08-21, 22:37

ChodnikowyWilk napisał/a:
Netflix wypuszcza film o twerkującej jedenastolatce. Internet wrze. Pojawiają się głosy że to kolejny krok lewackiego półświatka w celu oswojenia społeczeństwa z pedofilią. Co myślicie?


w serialu The Rain natomiast przekonują, że związek z psem to coś normalnego xD
Nowoczesność i postępowość idzie do przodu a wy, co w Polsce nadal walczycie o prawa LGBT? Bo u nas w Ameryce mamy już LGBTAP (lesbian, gay, bi, trans, animal, pedo)

MsMadeleine - 2020-08-21, 22:57

Chore... A Netflix już schodzi na psy.
icywind - 2020-08-21, 23:31

Co tam, że krytycy którzy już oglądnęli film mówią, że nie jest wcale taki jak się wydaje po głupich plakatach. Dostańmy ataku szału w sprawie filmu którego jeszcze nie ma :ziew:
Poczekajmy do Września i wam powiem co myślę

Lilith - 2020-08-22, 00:17

ChodnikowyWilk napisał/a:
Netflix wypuszcza film o twerkującej jedenastolatce. Internet wrze. Pojawiają się głosy że to kolejny krok lewackiego półświatka w celu oswojenia społeczeństwa z pedofilią. Co myślicie?


Lol, bo kilka lat temu gówniary wcaaaale nie twerkowały na musical.ly xDDDD
Ale oczywiste, że trzeba wszystko zganić na mityczne L E W A C T W O XDDD

Moris299 - 2020-08-22, 00:27

ale żadna telewizja ani serwis filmowy tego nie emitował tylko one same (wbrew regulaminowi o minimalnym wieku) tam wrzucały, jest mała różnica :V
Lilith - 2020-08-22, 00:33

Bo po prostu są ludzie, którzy zawsze dorabiają politykę do tego, co Netflix wypuszcza. Jak ja coś oglądam na Netflixie, to ja mam wyjebane w politykę i oglądam to, co chce oglądać i chuj. Nie widzę tam ani prawactwa, ani lewactwa i tyle.
Moris299 - 2020-08-22, 00:43

No cóż to, że nie widzisz, że nie znaczy, że zjawisko nie występuje. Netflix już setki razy udowodnił, że na siłę próbuje być nowoczesny i podąża za lewicowymi trendami, niejednokrotnie wstawiając do fabuły czarnych tam gdzie ich być nie powinno, gejów, lesbijki i inne takie.
Lilith - 2020-08-22, 00:48

To dziwne, bo nie natrafiłam na żaden tytuł, gdzie byłby wepchnięty na siłę ktoś o innym kolorze skóry lub LGBT. A niby jestem lewus i powinnam poszukiwać takich treści... Mam wrażenie, że niektórzy dorabiają do tego ideologię na siłę. Osoby czarne czyt LGBT pojawiały się od dawna w kinematografii a dopiero teraz ludzie zaczęli dawać o to jebanie.
Moris299 - 2020-08-22, 01:21

przykład chociażby z dzisiaj

https://www.wykop.pl/link...wykle-w-formie/

Ale nie chce mi się wyszukiwać setek przykładów, nie chce mi się, bo wiem, że i tak większości z was nie przekonam choćbym wstawił i tysiąc takich przykładów ¯\_(ツ)_/¯

Lilith - 2020-08-22, 01:39

Moris299, czarnoskórzy widzą coś deprecjonującego, że "czarny" ma konotację negatywną. Tak samo jest z "babą", która w wielu przysłowiach jest uważana również za zło, bo przecież "baba z wozu, koniom lżej". Mają prawo się na to wkurwiać, przecież nikt im tego nie zabroni. A wykopki to są wykopki i wszędzie się doszukują nie wiadomo czego. Wszędzie się dopatrują wszelakich spisków, aż mi się nie chce z nimi wdawać w dyskusję, bo jako ogół mają chujowe poglądy typu, że kobieta jest gorzej postrzegana od faceta, jeśli ma podobne doświadczenia seksualne jak on i że kobieta 20 letnia jebie się na potęgę, a facet dopiero po 30. zaczyna mieć jakiekolwiek życie w tym zakresie. Także sorry, ale wykop nie jest dla mnie absolutnie żadnym autorytem.
Moris299 - 2020-08-22, 01:52

Lilith napisał/a:
Moris299, czarnoskórzy widzą coś deprecjonującego, że "czarny" ma konotację negatywną.


Fajnie, że widzą, tylko szkoda, że widzą tylko to, że wszędzie są obrażani i ucieśniani xD Negatywnych słów o białych ludziach nie ma? Białaczka np? Biała śmierć. Biała flaga -symbol poddania, uległości. Starożytni Egipcjanie utożsamiali ten kolor z nieurodzajem i śmiercią. W Chinach uważa się go za kolor nieszczęścia, żałoby.

Czarni ludzie mają obsesję i lewa strona społeczeństwa również dostała totalnej obsesji na tym punkcie, wyszukują z dupy argumenty, bo czepianie się black listy czy nazywania dżumy czarną śmiercią uznawane za rasizm to już jest naprawdę szukanie problemu na siłę.

Całkiem_Dobry_Chłop - 2020-08-22, 08:17

Pięknie się tu kłócicie. Netflixowi na pewno o to chodziło. Wywołać szum i dzięki temu nabić oglądalność.
Lilith - 2020-08-22, 12:19

Moris299 napisał/a:
Negatywnych słów o białych ludziach nie ma? Białaczka np? Biała śmierć. Biała flaga -symbol poddania, uległości. Starożytni Egipcjanie utożsamiali ten kolor z nieurodzajem i śmiercią. W Chinach uważa się go za kolor nieszczęścia, żałoby.

Zawsze możesz się o to przywalić, masz do tego prawo ¯\_(ツ)_/¯

Moris299 - 2020-08-22, 16:03

Lilith napisał/a:
Zawsze możesz się o to przywalić, masz do tego prawo ¯\_(ツ)_/¯

ale właśnie się nie przywalam i cisnę bekę z tych co się przywalają .

Ascara - 2020-08-24, 15:05

Lilith napisał/a:
To dziwne, bo nie natrafiłam na żaden tytuł, gdzie byłby wepchnięty na siłę ktoś o innym kolorze skóry lub LGBT


1) Z Hermiony nagle w ekranizacji ósmej części zrobiła się Murzynka, trochę dziwne.
2) Znacie "Roswell w kręgu tajemnic"? To w nowej wersji Michael i Alex są gejami i są ze sobą.

monjiczq - 2020-08-24, 16:09

W the rain? Nie widziałam 😩
RudaMaupa - 2020-08-26, 19:37

Dopóki Kaczor Donald nie smali cholewek do Myszki Mickey, to nie jest źle. ^^"
Lilith - 2020-08-26, 20:16

No cóż, może nie na Netflixie, ale znajdziesz obrazki, że tak jest



[ Dodano: 2020-08-26, 20:17 ]
Ech, chyba tu jest na odwrót, jak się przyjrzałam, ale to już nieważne :wstyd:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group