To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Filmy i seriale - Netflix

icywind - 2021-02-15, 09:10

Ból dupy prawaków, czyli dobrze robią :-)
RudaMaupa - 2021-02-19, 18:17

Sami dajecie się marketingowo ruchać w dupę bez wazeliny, bo "a czemu jednonogi karzeł nie może zagrać Michaela Jordana". W ogóle syndrom słonia w pokoju mocno, bo przecież jak to w duchu postępu powiedzieć, że król jest nagi?

TBH, dla mnie się to niewiele różni od przepisywania historii na nowo, cenzury i myślozbrodni. Ból dupy nie tylko jakiejś frakcji politycznej.

Davos - 2021-03-15, 22:29

Na Netflixie pojawił się nowy ciekawy film






Polecam :git:

ChodnikowyWilk - 2021-03-17, 06:37

Produkcja Argentyna?
JankielKindybalista85 - 2021-03-17, 08:34

La casa del Führer.
WojtekVanHelsing - 2021-08-10, 19:48

Szukam dwóch osób do wspoldzielenia konta

13 zl od osoby, jak netflix podwyzszy to bedzie 15

ZSK - 2021-08-10, 22:09

Kiedy ma podwyższyć? Czy to ten słynny wolny rynek?
icywind - 2021-08-10, 22:39

To przez inflację w Polsce i Kaczyńskiego :troll:
WojtekVanHelsing - 2021-08-11, 13:03

ZSK, Ma podwyzszyc, ale jednoczesnie obnizyć pakiet dla jednej osoby.

Chyba za miesiac

[ Dodano: 2021-08-11, 13:03 ]
Mnie w wolnym rynku wkurwia tyle, że jako biedny student prawa musze sie namyslac miedzy netflixem, hbo a PrimeVideo

ZSK - 2021-08-11, 13:18

WojtekVanHelsing napisał/a:
Chyba za miesiac

Bezczelni.

Na Prime oprócz Biura, The Grand Tour (i solowych produkcji Maya i Clarksona) to chuja jest w zasadzie. W Ogóle nowości tam nie widzę. Sama apka też słabiutka.

WojtekVanHelsing - 2021-08-11, 16:02

ZSK, Ja na prime znajduje dla siebie duzo wiecej niz na netlflixie czy hbo.

Nie lece na nowości, a tam są produkcje typu Dr House (moj ulubiony serial), Supernatural i produkcje które może obejrzeć prawak bez cienia żenady (Bezos gospodaruje te cała nisze intelektualno-społeczną, co tu duzo mowic...)

Lilith - 2021-08-11, 16:05

WojtekVanHelsing napisał/a:
Dr House (moj ulubiony serial)

O, też bardzo lubię ten serial. W ogóle lubię seriale, gdzie główni bohaterowie nie są czysto dobrzy czy czysto źli, a lubią naginać pewne zasady.

widzu - 2021-08-11, 21:59

Z jednej strony fajna oferta, z drugiej przypał współdzielić z Wojtkiem XD
Lilith - 2021-08-11, 23:36

widzu napisał/a:
Z jednej strony fajna oferta, z drugiej przypał współdzielić z Wojtkiem XD

:haha: :haha: :haha:

WojtekVanHelsing - 2021-08-12, 11:53

Lilith napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:
Dr House (moj ulubiony serial)

O, też bardzo lubię ten serial. W ogóle lubię seriale, gdzie główni bohaterowie nie są czysto dobrzy czy czysto źli, a lubią naginać pewne zasady.


House to mizantrop i skrajny nonkonformista, taki Sokrates/Antystenes/Diogenes... przebrany za lekarza.

House jako taki jest niedoceniany, to jedyny pełnowartościowy filozof wykreowany przez telewizje.

Nadto sam serial kończy epokę niejednoznaczności - w serialach netflixa jasno wykłada sie światopogląd głównych bohaterów, podobnie w innych serialach, postać która nabija sie w kazdym odcinku z Zydow, Czarnych, kobiet itd. itd. itd. nie mogłaby funkcjonować nawet mimo, że jako taka jest antyrasistowska i wewnętrznie naprawdę dobra.

House jest jednoznacznie dobry, po prostu nie jest obłudny, odrzuca konwenanse ktore legitymują często zło i kieruje się zasadą czystej słuszności.

W ogóle to jest fenomen, że postać która powtarza, że najważniejsza jest prawda, a zasady są absolutne, może fascynować tak wiele osób w świecie gdzie tak modne jest pierdolenie o tym, że wszystko jest relatywne, że na wszystkim należy pochylać się w szerszym wymiarze itd. itd. itd.

https://www.youtube.com/watch?v=kR_ytcDFLmk
<3

widzu napisał/a:
Z jednej strony fajna oferta, z drugiej przypał współdzielić z Wojtkiem XD


Oferta nieaktualna, niestety mam komplet juz wiec nie ma przypału.

Davos - 2021-12-06, 23:14

Wyczaiłem na Netflixie, że pojawili się Chłopaki z baraków (Trailer Park Boys) - chyba niedawno, bo jest to oznaczone jako nowość. Przyznam, że nigdy tego nie oglądałem, widziałem tylko sporo memów z tym związanych i śmigających po necie więc postanowiłem z ciekawości odpalić. Kurna, jakie to jest zajebiste :D Obejrzałem na razie tylko 3 odcinki, ale już parę razy byłem bliski popłakania się ze śmiechu :D Czemu ja tego wcześniej nie znałem???

Jak ktoś lubi wulgarny i nieco prostacki humor to polecam, można się nieźle odstresować po ciężkim dniu :)

widzu - 2021-12-07, 00:27

Coś musiało się zepsuć, bo byli już od dawna. A może lektora przywrócili?
Davos - 2021-12-07, 09:11

Nie, jest tylko wersja z napisami. A może po prostu dołożyli jakiś nowy sezon? Z tego co widziałem, jest 12 sezonów, a ostatni chyba z 2018.
Na podglądzie ogólnym jest 2018 rok więc myślałem, że wtedy to wypuścili, a potem zobaczyłem, że pierwszy sezon zaczęli kręcić w 2001 roku :D

ZSK - 2021-12-07, 10:48

Chyba dorzucili jakiś sezon
Davos - 2021-12-13, 20:17

Chyba tak. Ogólnie jest 12 sezonów, ale zauważyłem, że są też jakieś dodatkowe typu Chłopaki z baraków zwiedzają Europę. Czy jakoś tak. W każdym razie będzie co oglądać :) Na razie jestem po trzech sezonach i niektóre odcinki mnie rozwaliły na łopatki :D


A tak z innej beczki, dziś ostatni dzień na Netflixie jest Interstellar. Ja nadrobiłem w zeszłą sobotę i uważam, że całkiem fajny film jak na kino science fiction. Jak się przymknie oko na pewne nielogiczności czy przekłamania z astronomii i astrofizyki to ogląda się bardzo przyjemnie.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group