To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Filmy i seriale - Netflix

kotmaalealamakota - 2018-06-11, 22:27
Temat postu: Netflix
11 maja skończył mi się ten miesiąc darmowy na Netflixie, ale tak jakoś o tym zapomniałam. Po paru dniach weszłam na konto i nie mogłam nic obejrzeć, a po kolejnych dniach wszystko działało normalne. Żadnych pieniędzy mi z konta nie pobrało za użytkowanie, a wszystko normalnie działa tak jakby było opłacone.
Ktoś miał taką sytuacje? I co teraz zrobić? Żeby mi za jakiś czas nie trzasnęło przelewu na -500 za ileś tam czasu :???:

icywind - 2018-06-11, 22:29

A jak wejdziesz w ustawienia konta to co ci wyświetla?

[ Dodano: 2018-06-11, 22:30 ]
W PLAN DETAILS i MEMBERSHIP & BILLING

[ Dodano: 2018-06-11, 22:32 ]

kotmaalealamakota - 2018-06-11, 22:36

Ok dzięki, jest informacja, że do 15 czerwca i że będzie rozliczenie.
Moris299 - 2018-06-12, 18:11

14 czerwca rozłącz kartę kredytową ;)
Lilith - 2020-01-20, 17:50

Dobra, to może ja wezmę ten temat przechwycę i zrobię z niego polecarkę z Netflixa.

Koleżanka z roku poleciła mi serial Super Drags. Połączenie Odlotowych Agentek i Atomówek z mocnym poczuciem humoru balansującym na granicy smaku, kreska przywodzi na myśl Panty & Stocking with Garterbelt. Niektórych może oburzyć takie queer maho-shojo (bohaterkami są drag queen), ale tam jest jazda w sumie po stereotypach z prawej i lewej strony, co mi się podoba.

Szkoda, że drugi sezon został anulowany, oglądałabym.

icywind - 2020-01-20, 17:55

Oglądałem xD

[ Dodano: 2020-01-20, 17:59 ]
Ja jak zwykłe polecam "The Good Place" najlepszą komedię wszechczasów

monjiczq - 2020-01-20, 18:11

Tez lubie the good place XD
icywind - 2020-02-01, 22:01

Dracula jest świetne xD
Tylko nie rozumiem czemu to ma gatunek horror. To raczej taki komedio-horror

widzu - 2020-02-03, 04:13

Oglądam Gotham sb
Mistress9 - 2020-02-09, 12:09

Ja polecam "Anne with an E".
RudaMaupa - 2020-02-09, 12:22

Ode mnie leci "Agretsuko".

Anię widziałam, pomysł na adaptację fajny, rudzielec pierwsza klasa. :) Dobór obsady naprawdę dobry, jestem pod wrażeniem.
Trochę odstrasza mało subtelne pchanie poprawności politycznej (Indianie, Afroamerykanin w Avonlea - i to nie jeden, mały plot-twist z cioteczką Józefiną, walka o prawa kobiet z udziałem pani Linde xD) - byłoby ok, ale realizacja była dla mnie zbyt agresywna, wyszło takie "jeb!" w stronę widza (że oglądającego, nie Ciebie, widzu).
No, ale taka wizja i trzeba przyznać, że jest wdrażana konsekwentnie przez trzy sezony. ;)

MsMadeleine - 2020-02-09, 12:36

Z takich ulubionych : "Stranger Things", "The End of the F***ing World", "Atypical", "The Sinner", "Anne with an E", "Mindhunter", "Dark", "The Stranger", "Spinning Out", "The Haunting of Hill House ", "Marianne", "After Life", "Sex Education", "Somewhere Between".
Lilith - 2020-02-09, 13:06

RudaMaupa, potwierdzam. Aggretsuko jest świetna satyrą na pracę w korpo. Co do Ani, pierwsza seria jeszcze spoko, ale potem robi się nudniej.
ZSK - 2020-02-10, 08:09

Miniserial dont f*ck with cats :1m:
Moris299 - 2020-02-11, 02:39

my se z Mańko Narcos oglądamy, zajebiście pokazuje kto w Kolumbii rządzi - gdzie tam nawet wojsko jest gorzej uzbrojone niż kartele :D ogólnie mega pokazuje skalę skorumpowania i takie tam, za pieniądze można mieć absolutnie wszystko.
Love178 - 2020-02-11, 04:04

Moris299 napisał/a:
gdzie tam nawet wojsko jest gorzej uzbrojone niż kartele

O, słyszałam o tym.

Btw, u Staszka w pracy jest nowy ziomek z Kolumbii i szczerze powiedział, że w Polsce się czuje mniej bezpiecznie niż u siebie xD

To brzmi dziwnie, ale wytłumaczył, że w Kolumbii strefy no-go są wyraźnie wydzielone i jak się w nie nie chodzi, to jest się bezpiecznym, natomiast w Polsce nigdy nie wiesz, gdzie natrafisz na Sebixów :P Patrząc na to, że mieszka w Europie, pewnie u sibie mieszkał na jakimś lepszym osiedlu.

kotmaalealamakota - 2020-02-11, 09:48

Macie coś ciekawego do polecenie z nowości? Jakoś nie wiem za co by się zabrać po skończeniu watahy na hbo
ZSK - 2020-02-11, 10:59

Love178 napisał/a:
To brzmi dziwnie, ale wytłumaczył, że w Kolumbii strefy no-go są wyraźnie wydzielone i jak się w nie nie chodzi, to jest się bezpiecznym, natomiast w Polsce nigdy nie wiesz, gdzie natrafisz na Sebixów :P Patrząc na to, że mieszka w Europie, pewnie u sibie mieszkał na jakimś lepszym osiedlu.


W sumie brzmi sensownie, u nas wieczorem można dostać albo zostać okradzionym w dosłownie każdym rejonie miasta (rynek, parking, w trakcie spaceru po mieście).

krojechleb - 2020-02-11, 15:07

Moris299 napisał/a:
my se z Mańko Narcos oglądamy, zajebiście pokazuje kto w Kolumbii rządzi - gdzie tam nawet wojsko jest gorzej uzbrojone niż kartele :D ogólnie mega pokazuje skalę skorumpowania i takie tam, za pieniądze można mieć absolutnie wszystko.


Dobry serial też polecam. Książkę "Polowanie na Escobara" też polecam przy okazji, w temacie serialu a jak ktoś chce coś więcej o korupcji w tamtych okolicach i ogólnie jak się noszą kartele i tak dalej to "El Narco" i "Polowanie na El Chapo"

NieMamKlawiatury - 2020-02-13, 11:49

Mnie nigdy nie okradli w Krakowie, za to w Sheffield, teoretycznie bezpiecznym, chuj kurwa napad i jestem bez telefonu xD


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group