To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Sprawy związane z forum - Szacher-macher w Sanhendrynie

Ascara - 2018-04-29, 19:27

Nie ma sensu się o to teraz spierać, bo to tylko słowne deklaracje, które nic nie wnoszą. Szacuneczek za szczerość. ;) Mam nadzieję, że pozytywnie się rozczarujesz.
krojechleb - 2018-04-30, 02:26

Icek dostał swojego prywatnego admina. Nieźle
Davos - 2018-05-03, 18:57

Ja uważam, że nie będziemy żałować, że Ascara dołączyła do grona adminów :] Dajcie jej trochę czasu i oceniajcie po efektach, zamiast hejtować zanim zdążyła cokolwiek zrobić, no kurde...

WojtekVanHelsing napisał/a:

Jakiś tam sens to ma, ale i tak sytuacja w której 1/3 aktywnych uzytkownikow to admini nie jest jakoś szczególnie ciekawa, jeden administrator i dwóch moderatorów by wystarczyło, a pomysly można by konsultować z zaufanymi uzytkownikami i tyle.


Wbrew pozorom, 3 osoby w administracji na to forum naprawdę by nie wystarczyło :) Może w spokojniejsze dni, w które nic się nie dzieje to jeszcze, ale tak jak zauważył Widzu, czasem trafiają się tu grubsze inby i wtedy większa liczba adminów jest dużo lepsza bo wchodzimy o różnych porach, czasami niektórzy z nas gdzieś wyjeżdżają albo nie mogą tu zajrzeć, a gdy jest nas więcej to mamy gwarancję, że zawsze ktoś z nas jest na forum, gdy dzieje się coś poważnego.
Zresztą liczba adminów się nie zmieniła, różnica jest taka, że Ascara weszła za Fudala, który nie ma już czasu na zajmowanie się tym forum więc trafił do emerytów.

Lilith - 2018-05-03, 20:15

Cytat:
Zresztą liczba adminów się nie zmieniła, różnica jest taka, że Ascara wyszła za Fudala

Wybaczcie, ale tak przeczytałam za pierwszym razem i szokłam :haha:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group