To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Sprawy związane z forum - Szacher-macher w Sanhendrynie

widzu - 2018-04-29, 14:32

Ascara napisał/a:
Nie trafiliście. :P Do Icka mam całkiem niemałą dozę cierpliwości. :D


Miałem na myśli, że Ty straciłaś jego zaufanie, bo zostałaś adminem :P

WojtekVanHelsing - 2018-04-29, 14:37

Niech mi ktoś wytłumaczy - jaki jest sens tego by na tak małym forum było więcej niż 1-3 administratorów/moderatorów?
Moris299 - 2018-04-29, 14:42

zróbmy wszystkich adminami
Nadir - 2018-04-29, 14:43

Zieleń/czerwień dla każdego! :grimer:
Love178 - 2018-04-29, 14:44

Żeby była przyjemniejsza armosfera w Piwnicy, żeby jak 2 osoby wpadną na coś głupiego, to pozostałe sprowadziły je na ziemię, żeby jak 3 osób nie ma na forum, to 4 i 5 były, w zasadzie wielkość całego forum tutaj nie musi mieć dużego znaczenia, w mało osób adminowanie byłoby coraz mniej kreatywne
widzu - 2018-04-29, 14:45

WojtekVanHelsing, bo też mamy swoje życie? Część siedzi rano, część wieczorem, niektórzy mają dłuższe przerwy.

Poza tym, forum jest małe, ale afer mamy tyle jak gdybyśmy mieli 5 razy więcej osób. xD

ZSK - 2018-04-29, 15:06

Nadal spodziewamy się dużego napływu nowych userów i wolimy być zawczasu przygotowani
icywind - 2018-04-29, 15:07

Mamy tyle afer przez adminów. Należy ograniczyć liczbę adminów to będzie mniej afer.
Love178 - 2018-04-29, 15:08

A kogo byś zostawił?
icywind - 2018-04-29, 15:09

Widza, Love i ewentualnie Ascare
ZSK - 2018-04-29, 15:11

:foch:
icywind - 2018-04-29, 15:13

StrzelmySobieFocha
Lilith - 2018-04-29, 15:25

ZróbmySobieKupę napisał/a:
Nadal spodziewamy się dużego napływu nowych userów



widzu - 2018-04-29, 15:31

I dać screen na głównej - zapraszamy na forum, teraz na IPB! :troll:
Ascara - 2018-04-29, 15:34

widzu napisał/a:
Ty straciłaś jego zaufanie, bo zostałaś adminem :P


:sadangel:

icywind napisał/a:
Widza, Love i ewentualnie Ascare


Bądź modem jeden dzień i jeszcze nic nie zrób, usłysz, że się nadajesz lepiej niż większość aktualnych. :troll:

ChodnikowyWilk - 2018-04-29, 16:13

Właśnie dlatego ze jeszcze nic nie zrobilaś xD
WojtekVanHelsing - 2018-04-29, 16:16

Love178 napisał/a:
Żeby była przyjemniejsza armosfera w Piwnicy, żeby jak 2 osoby wpadną na coś głupiego, to pozostałe sprowadziły je na ziemię, żeby jak 3 osób nie ma na forum, to 4 i 5 były, w zasadzie wielkość całego forum tutaj nie musi mieć dużego znaczenia, w mało osób adminowanie byłoby coraz mniej kreatywne


Jakiś tam sens to ma, ale i tak sytuacja w której 1/3 aktywnych uzytkownikow to admini nie jest jakoś szczególnie ciekawa, jeden administrator i dwóch moderatorów by wystarczyło, a pomysly można by konsultować z zaufanymi uzytkownikami i tyle.
To nie jest postulat, ostatecznie i tak mi to wisi.

widzu napisał/a:
WojtekVanHelsing, bo też mamy swoje życie? Część siedzi rano, część wieczorem, niektórzy mają dłuższe przerwy.

Poza tym, forum jest małe, ale afer mamy tyle jak gdybyśmy mieli 5 razy więcej osób. xD


Jak ktos zrobi burdel to mozna ten burdel usunac wieczorem xD

ZSK - 2018-04-29, 16:22

Budżet przeznaczony na administrację forum jest tak obszerny, że naprawdę nie ma się czym przejmować ;)
Ascara - 2018-04-29, 16:22

WojtekVanHelsing napisał/a:
pomysly można by konsultować z zaufanymi uzytkownikami i tyle


Właśnie głównie po to zostałam adminem, nie robię niczego typowo moderatorskiego, przynajmniej na razie (a czy w ogóle będę, będzie zależeć od potrzeb). Mam dostęp do panelu administracyjnego na Mistrzach + bieżący kontakt z MMG od Mariusza przez programistów po wlsza, więc łatwiej będzie, kiedy mam dostęp do Piwnicy i o dziwnych rzeczach typu nagły powrót Kroka wiem od razu, a widzu nie musi pisać do mnie z prośbą o pomoc na FB. Plus to ułatwia aktywację nowych userów, bo mam wgląd w dane profilów na Mistrzach, co umniejsza rozkminy, czy to multi, czy ktoś się podszywa itp. itd.

Tak więc żadnej rewolucji na forum nie będzie w związku z tym awansem, spoko. :D

[ Dodano: 2018-04-29, 16:23 ]
Przynajmniej na tę chwilę tak mówię, od razu się zabezpieczę, bo jak za rok dam komuś mocno zasłużonego warna to mi się to wypomni. :P

JankielKindybalista85 - 2018-04-29, 19:21

Ascara napisał/a:
Gdybym była kablem-podpierdalaczem i każdą Twoją obraźliwą odzywkę zgłaszała do adminów jako ubliżającą mi, to może miałbyś już permbana. :roll: Jakoś tego nie robię.

Uuuuu, piękna pogróżka na początek. Doceniam.

Ascara napisał/a:
A poza tym teraz już nie muszę kablować, bo sama jestem z grona, do którego się kabluje. :troll:

I to jest własnie problem.


Dobranoc.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group