To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki ze świata i kraju - Konkurs na instalację artystyczną Alegoria Trójmiasta

widzu - 2018-04-05, 12:34
Temat postu: Konkurs na instalację artystyczną Alegoria Trójmiasta
https://www.trojmiasto.pl/instalacja/glosowanie


Co tam się odpierdala, to ja nawet nie XDD

Głosowanie do 13 kwietnia.


Przykładowe prace:










No i kurwa Trójżagiel XDDD


Mańka - 2018-04-05, 12:53

Że też nikt na koniczynę nie wpadł :-D
Love178 - 2018-04-06, 20:33

manciara9 napisał/a:
Że też nikt na koniczynę nie wpadł :-D

No co Ty, żeby sensowne nawiązanie do liczby 3 tam było?? :P

SlownikOrtograficzny - 2018-04-06, 21:03

Mewy są świetne.
Lilith - 2018-04-06, 21:59

Tylko łucznictwo.
Całkiem_Dobry_Chłop - 2018-04-07, 13:14

manciara9 napisał/a:
Że też nikt na koniczynę nie wpadł :-D


Gdyby PSL rządził Trójmiastem to byłby dobry pomysł.

widzu - 2018-04-25, 17:18

https://www.wykop.pl/wpis...mment-111811969



Love178 - 2018-04-25, 17:38

Dobrze, że organizatorzy konkursów zauważają ataki trollów.

Przegrywami są te trolle, co się poważnie gniewają, że troll im nie wyszedł

widzu - 2018-04-25, 17:43

Love178, niby troll, ale z jednej strony były przykuwająca wzrok, zabawna instalacja artystyczna z mewami




A z drugiej... to coś co wygrało




Znaczy nie wygrało, bo stwierdzili że nic nie wygrywa, ale powiedzieli że gdyby nie zamieszanie i awantura wygrałoby to.

No rozumiem, "atak". Ale Warszawa może mieć kuźwa z dupy kilkunastometrową sztuczną palmę bez powodu na środku ronda, i ludziom bez kija w dupie się podoba, jest znana w całej Polsce, a pewnie i za granicą.
A w Gdańsku... No to.

Instalacje artystyczne mają przykuwać wzrok, ma się o nich pamiętać. I o mewach byłoby głośno i wzbudziłyby większe zainteresowanie niż trzy druty.


A sam konkurs najlepiej rozpisać na nowo.

Love178 - 2018-04-25, 17:54

Ale my nie potrzebujemy szpectw na Pomorzu ani przyciągania wzroku, Pomorze przyciąga samym tym, że jest jednym z ciekawszych województw, Warszawka czy inne Radomia niech sobie stawiają palmy, my tego nie potrzebujemy. Jakkolwiek by wyglądał ostatecznie wybrany projekt, to nie ma żadnej potrzeby żeby przebijał popularnością Neptuna w Gdańsku czy Pomnik Obrońców Wybrzeża, wystarczy nam coś estetycznego.

Ale mewy są szpetne, bezsensowne (co mają północnoamerykańskie totemy do Pomorza? Polacy nie gęsi) i trzeba się liczyć z tym, że najczęściej na żywo projekty wyglądają brzydziej niż na kartce, więc po realizacji były jeszcze gorsze. Nie mówiąc już nawet o tym, że dołączony do nich slogan był nudny. Generalnie cały projekt nie trzymał się kupy i był przegłosowany przez śmieszków, jakby to był dobry projekt, to nie byłoby na niego ataku z wykopa, tylko na taki, który trolle uważałyby za najbrzydszy, so...

Pomorze do tej pory wyróżnało się od reszty kraju nie robieniem z siebie parodii i wolę żeby tak zostało, jeśli postanie u nas coś na miarę reputacji Jezusa ze Świebodzina, to się wyprowadzę.

Moris299 - 2018-04-25, 17:54

Cytat:

Przegrywami są te trolle, co się poważnie gniewają, że troll im nie wyszedł

^
Mnie ta akcja w ogóle nie śmieszy ale czego wymagać od wykopków

krojechleb - 2018-04-25, 18:00

No jeżeli było głosowanie w internecie to nie można sobie nagle wyskoczyć że troll bo wygrało coś innego niż chcieliby organizatorzy:)
Nadir - 2018-04-25, 18:04

Love178 napisał/a:
czy inne Radomia

>:< >:< >:<

Love178 - 2018-04-25, 18:07

Ale jeżeli obvious troll jest trollem? W Internecie trzeba prowadzić konkursy na innych zasadach niż w codziennym życiu, ponieważ Internet rządzi się innymi prawami, głosy trollów nie powinny być uważane za ważne.

Taka sama sytuacja była przy wyborze artysty na koncert otwierający jakiś nowy stadion we Wrocławiu, trolle zaproponowały i przegłosowały kogoś, to się nie nadawał, więc organizatorzy zrezygnowali z koncertu i już, czemu powinni byli tańczyć jak im trolle zagrają? Bądźmy poważni, niektóre rzeczy zwyczajnie kosztują pewnych ludzi pracę i pieniądze.

[ Dodano: 2018-04-25, 18:08 ]
Nadir napisał/a:
Love178 napisał/a:
czy inne Radomia

>:< >:< >:<

Jak ukończysz studia to pojawią się tam ładne rzeźby

SlownikOrtograficzny - 2018-04-26, 00:09

Love178 napisał/a:
Pomorze do tej pory wyróżnało się od reszty kraju nie robieniem z siebie parodii i wolę żeby tak zostało, jeśli postanie u nas coś na miarę reputacji Jezusa ze Świebodzina, to się wyprowadzę.

ekhm, za późno

Love178 - 2018-04-26, 01:43

Nigdy w życiu nie słyszałam negatywnego komentarza o krzywym domku. Każda osoba spoza Trójmiasta, którą oprowadzałam, pytała "a co to?", odpowiadałam "a, z zewnątrz ten domek tak wygląda, w środku jest normalny", reakcja zawsze była "Acha" i szliśmy dalej. Z obcokrajowcami było tak samo. Na mojej prezentacji o Trójmieście na chorwackim też tak samo. Więcej w necie jest memów o sexshopie tuż obok lodziarni w Gdyni.
krojechleb - 2018-04-26, 10:20

mi się ten domek podoba projektował i tworzył jakiś geniusz
icywind - 2018-04-26, 11:49

Postawcie wielką kupę w centrum miasta
Love178 - 2018-04-26, 19:45

W Tokio już takie coś jest


icywind - 2018-04-26, 20:13

Pfff... to bardziej wygląda jak plemnik
Do Wrocławia daleko tym japońcom w technologii robienia kupy



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group