To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Telefony

widzu - 2018-09-21, 19:12

To jeszcze nie było karynowanie.
Ma zamiar wziąć na raty, a nie kredyt na telefon.
A skoro bierze na raty znaczy że ma zdolność kredytową, bo bez zdolności to by jedynie chwilówkę dostała.

icywind - 2018-09-21, 19:36

Najlepiej ani nie mieszkać w Polsce ani nie kupować ajfonów, ile hajsu
Mańka - 2018-09-21, 22:15

widzu, ona tych kredytów miała kilka i chciała brać kolejny :bag:
icywind - 2018-10-09, 20:27

https://www.dobreprogramy...s,91386.htmlNic nadzwyczajnego nie oferuje a cena z kosmosu. Do tego wszystkie przecieki prawdziwe. Pojebało wujka google
Moris299 - 2018-10-09, 21:00

icywind napisał/a:
Nic nadzwyczajnego nie oferuje a cena z kosmosu

Brzmi jak prawie każdy telefon ostatnio... :sadangel:

widzu - 2018-10-09, 22:36

Moris299 napisał/a:
icywind napisał/a:
Nic nadzwyczajnego nie oferuje a cena z kosmosu

Brzmi jak prawie każdy telefon ostatnio... :sadangel:


I dokładnie o tym mówię od paru lat, a wy się ze mnie nabijacie, że nie ogarniam praw rynku smartphonów i żyję cenami z przeszłości...

icywind - 2018-10-09, 22:53

No bo trudno oczekiwać, że smartfony będą kosztować tyle co featurefony. Teraz i tak jest tanio jeśli chcesz kupić porządny telefon budżetowy w porównaniu z cenami sprzed lat. To znaczy kiedyś też byś kupił za 500 zł ale działałby jak kalkulator i cięłoby się jak emo (w tamtych czasach modni byli emo)
Za to ceny flagowców szybują do góry i producenci zdają się nie znać limitu.
Gdyby jeszcze za tym szły jakieś nie wiadomo jakie usprawnienia. Ale co ja dostanę we flagowcu czego nie mam w średniaku? Ramu tyle samo(zresztą nawet jakby było więcej to mi 4GB starczają), pamięci tyle samo, , procesor sporo szybszy, lepsze zdjęcia.
No i to by było na tyle.
No może dostanę ładowanie bezprzewodowe na którym mi specjalnie nie zależy i wcięcie w ekranie dzięki któremu zamiast 80% screen to body ratio mam 90% więc mogę się cieszyć cyferką okupioną paskudnym wcięciem...
Kiedyś kupując flagowca dostawałeś znacznie lepszy telefon od średniaka który wreszcie jakoś działał, teraz to właściwie nie ma sensu a ceny idą w górę.

Moris299 - 2018-10-09, 22:54

icywind napisał/a:
Teraz i tak jest tanio


Głównie dzięki Xiaomi które potężnie rosnącą popularnością zmusiło inne firmy do ogarnięcia się.

Antybristler - 2018-10-09, 22:55

Ja tam mam hujajeja za 1zł i mi pasi.
icywind - 2018-10-09, 22:58

Antybristler napisał/a:
za 1zł

JAK ZA ZŁOTÓWKĘ JAK PŁACISZ W ABONAMENCIE :wnerw:

Antybristler - 2018-10-09, 22:59

Nie jest na abonament. Muszę co miesiąc tylko doładowywać za 30zł, a to i tak bym musiał robić, a tak to mam telefon.
icywind - 2018-10-09, 23:00

Moris299 napisał/a:



Głównie dzięki Xiaomi które potężnie rosnącą popularnością zmusiło inne firmy do ogarnięcia się.

Nieprawda
Flagowiec Xiaomi konszuje również mniej niż inne flagowce a ich ceny nie idą w dół. To raczej zasługa postępu technologicznego a nie kurwa xiaomi

Moris299 - 2018-10-09, 23:11

icywind napisał/a:
Flagowiec Xiaomi konszuje również mniej niż inne flagowce a ich ceny nie idą w dół

Xiaomi jest nastawione głównie na sprzedaż tanich urządzeń z ceną niższą niż Samsungi itp., chyba nie twierdzisz, że producenci sami z siebie dokonali "rewolucji" technologicznej dzięki której nagle da się zrobić telefon z niższej półki który nie był elektrośmieciem?
Od lat wymagania sprzętowe rosły równo z wydajnością procesorów i ilością pamięci, telefon za 500zł w 2010 roku działał tak samo jak telefon za 500zł w 2011, 2012 czy 2013. Obecnie różnica w działaniu jest ogromna.

[ Dodano: 2018-10-09, 23:12 ]
icywind napisał/a:
Flagowiec Xiaomi konszuje również mniej niż inne flagowce a ich ceny nie idą w dół


Bo flagowce są kierowane do całkiem innej grupy osób. Konkretnie to do takiej... mniej myślące i bardziej podatnej na marketing.

widzu - 2018-10-09, 23:26

Nie no, teraz cena średniaków jest ogarnięta, nie wiem czyja to zasługa, ale średnia półka się ustabilizowała. Ale jeszcze 3-4 lata temu za cenę dzisiejszego średniaka dostawało się tzw. niską półkę, a ceny nawet średnich były mocno wywindowane.
icywind - 2018-10-09, 23:31

No ale właśnie czym się teraz różni średniak od flagowca? Że masz pół sekundy szybsze otwieranie facebooka?
widzu - 2018-10-09, 23:45

Podejrzewam że tylko tzw. prestiżem.

Czyli na jedynej rzeczy na której jedzie Apple od czasu objęcia prezesury przez Tima Cooka.

Love178 - 2018-10-10, 09:17

icywind napisał/a:
No ale właśnie czym się teraz różni średniak od flagowca? Że masz pół sekundy szybsze otwieranie facebooka?

Dla Staszka to ważne

widzu - 2018-10-10, 10:27

Dzisiejsze "rzuć go" sponsorowane jest przez telefony flagowe
Love178 - 2018-10-10, 11:07

xDDD
bigmajk - 2018-10-10, 11:18

To jest niesamowite, jak bardzo zmieniły się funkcjonalności telefonu na przestrzeni ostatnich kilku czy nawet kilkunastu lat.
Mam tutaj przede wszystkim na myśli aplikacje, za pośrednictwem kórych można wykonywać tak wiele czynności - nie tylko sprawdzać lokalizację, ceny, ale również dokonywać płatności za pośrednictwem aplikacji bankowych. Wrzucam jeszcze link do porównywarki kont studenckich.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group