To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

OdpRyski - Piąty Coroczny Konkurs Walę Tynkowy

Nadir - 2019-02-13, 19:44

I zaraz zacznie się shitstorm o to co jest normalne, a co nie jest...
Każda miłość jest normalna jeśli zaangażowane w nią osoby są świadome i dojrzałe (zarówno na ciele jak i na umyśle). Nieważne czy kochają się dwie kobiety, kobieta i mężczyzna czy trzech mężczyzn i jedna osoba nieutożsamiająca się z żadną płcią. Póki są szczęśliwi i zadowoleniu z takiego układu, to wszystko jest normalne. Nienormalne jest natomiast zmuszanie (poprzez przemoc psychiczną lub fizyczną) drugiej osoby do bycia w związku.

icywind - 2019-02-13, 20:04

Ehhh.. jak ja nienawidzę tłumaczyć kompletnie oczywistych rzeczy. Do tego ludziom do których nic nie dociera.
Miłość jest odczuciem które każdy indywidualnie odczuwa i w ogóle dzielenie jej na jakiekolwiek sztuczne kategorie jest bez sensu. W ogóle to każdy może to odczuwać inaczej i inaczej do innych osób z którymi byli ale nie dzieli to się na jakieś dziwne kategorie, a tym bardziej nie to co ty sobie ubzdurasz w swojej głupiej główce xD
Kobietomiłość, mężczyznomiłość, murzynomiłość xD lol
Fakty są nieubłagane
W mózgu zakochanej osoby homoseksualnej zachodzą te same procesy co heteroseksualnej.
Nie uważam, żebym gdy jestem zakochany czuł się jakkolwiek inaczej niż znajomi hetero
Są też osoby biseksualne które przecież były w swoim życiu w związkach z każdą z płci no ale ich miłość do osoby tej samej była przecież gorsza i nienormalna bo ty wiesz jak się czuli xDD

Cytat:
Nie licząc tej oczywistości, że homo miłość to dwóch mężczyzn/dwie kobiety to kolejną różnica jest np. to, że hetero miłość jest normalna oraz nie jest zboczeniem

Czy ty w ogóle wiesz o czym mowa? Tak. Miłość to dwóch ludzi. Nie czasem uczucie ani diabeł rogaty, to dwójka ludzi :troll: xDD
Miłość w ogóle nie dotyczy dwójki ludzi ale jednej, możesz kogoś kochać bez wzajemności a nawet jak z wzajemnością to nie jest jedno i to samo odczucie tylko dwa uczucia dwóch osób... przecież ty jesteś w związku :|
No i oczywiście "bo to normalne" XD Strasznie nisko trzeba upaść,żeby takiego "argumentowania" się chwycić. Przecież to nie ty decydujesz o tym co jest normalne a co nie. Może się zapomniałeś? xD
I miłość nie jest zboczeniem, orientacja seksualna też nie. Zboczenie to pojęcie naukowe i trzeba operować zgodnie z nim, jeśli zamierzasz go niezgodnie z faktami używać, żeby kogoś obrażać to zamierzam to zgłosić do administracji. Nie nazywam cię przecież Downem dlatego, że "tak mi się wydaje, że nim jesteś" bo przecież do tego trzeba jeszcze dodatkowego chromosomu i tego ci brakuje :haha:
W sensie.. wszystkie rzeczy które napisałeś w tym zdaniu są nieprawdą xD

Całkiem_Dobry_Chłop - 2019-02-13, 20:13

No już skończcie sie kłócić. Ten temat nie jest od tego. Lepiej sobie dajcie buzi na zgodę skończcie tą rozmowe.


icywind - 2019-02-13, 20:17

Całkiem_Dobry_Chłop napisał/a:
No już skończcie sie kłócić. Ten temat nie jest od tego. Lepiej sobie dajcie buzi na zgodę skończcie tą rozmowe.

Obrazek

:slina:

Mańka - 2019-02-13, 20:27

CDC tego się nie spodziewałam... Jesteś obrzydliwy
Całkiem_Dobry_Chłop - 2019-02-13, 20:29

Czy ty mnie właśnie wkręcasz w tą dyskusje, ktora w najlepszym przypadku powinna być przeniesiona do homofobii?
Mańka - 2019-02-13, 20:35

Idziesz w ignor (na jakiś czas) :bye:
Całkiem_Dobry_Chłop - 2019-02-13, 20:36

Ciao :bye:
icywind - 2019-02-13, 20:38

manciara9 napisał/a:
Idziesz w ignor (na jakiś czas)

xD to tyle wystarczyło?




Całkiem_Dobry_Chłop - 2019-02-13, 20:40

Dobra. Skoro mańka nie patrzy to napisze coś co mi przyszło przed chwilą do głowy. Patrzcie jak incy sie podjarał pomysłem buziaka z Morisem. Czy to oznacza, że gdyby nie uważał go za głupiego dzieciaka to by sie w nim po cichu podkochiwał i może nawet próbował go odbić mańce?
NieMamKlawiatury - 2019-02-13, 20:40

Tak solidarnie to ja też.

icywind - 2019-02-13, 20:41

Całkiem_Dobry_Chłop napisał/a:
Dobra. Skoro mańka nie patrzy to napisze coś co mi przyszło przed chwilą do głowy. Patrzcie jak incy sie podjarał pomysłem buziaka z Morisem. Czy to oznacza, że gdyby nie uważał go za głupiego dzieciaka to by sie w nim po cichu podkochiwał i może nawet próbował go odbić mańce?

Podjarałem się obrazkiem bo był nawet ładny :patyk:

Całkiem_Dobry_Chłop - 2019-02-13, 20:43

Dobra. Rozumiem. Nie przyznajesz się :-)
Nadir - 2019-02-13, 20:44

Ale co obrzydliwego zrobił Całkiem_Dobry_Chłop? :???: :???: :???:
Całkiem_Dobry_Chłop - 2019-02-13, 20:45

Negatywnie zaskoczyłem mańkę gifem z dwoma liżącymi się facetami.
icywind - 2019-02-13, 20:45

Nadir napisał/a:
Ale co obrzydliwego zrobił Całkiem_Dobry_Chłop?

Kazał mi się całować z ... morisem :rzyga:

Nadir - 2019-02-13, 20:47

No i ja też się dołączę do akcji wrzucana czarno-białych gifów z całującymi się panami.


[ Dodano: 2019-02-13, 20:48 ]
icywind napisał/a:
Nadir napisał/a:
Ale co obrzydliwego zrobił Całkiem_Dobry_Chłop?

Kazał mi się całować z ... morisem :rzyga:

Oh jeez, to rzeczywiście obrzydliwe. xD

Moris299 - 2019-02-13, 20:48

icywind napisał/a:
W mózgu zakochanej osoby homoseksualnej zachodzą te same procesy co heteroseksualnej.

ciekawe, skoro jeszcze naukowcy nie potwierdzili czym dokładnie jest miłość

chyba, że coś mnie ominęło :??:

icywind - 2019-02-13, 20:49

W ogóle to forum ostatnio jest dużo bardziej homo niż zwykle :haha:
#homoavki
#homobanner
#homoczarnobiałegifyzcałującymisiępanami

Całkiem_Dobry_Chłop - 2019-02-13, 20:51

To może teraz powinniśmy jeszcze powrzucać gify z całującymi się kobietami, żeby dla każdego było coś miłego.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group